Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt Strażak i Jednostka Roku 2010 rozstrzygnięty (wideo)

Utworzony przez Anonim, 27 sierpnia 2010 r. o 18:28
OSP Kurów!? Chyba głosowali sami na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ,nie kompromituj się. Jeśli nie wiesz, dlaczego to zasięgnij informacji , możesz nawet poszperać w Internecie.Są wszędzie tam ,gdzie powinni.Za to ,to wyróżnienie. Wszystkim nagrodzonym gratuluję!!!Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH STRAŻAKÓW I WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA PRACĘ.JESTEŚCIE NIEZBĘDNI!!!!JESTEŚCIE TAM, GDZIE INNI ROZKŁADAJĄ BEZRADNIE RĘCE!WSZYSCY ZASŁUGUJECIE NA SPOŁECZNE UZNANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki plebiscyt to skandal ! SMSowe głosy i wszystko jasne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może przy tej okazji powiedzieć o układach jakie trzeba mieć znajomości by się tam dostać czy sam PSL wystarczy czy szersze poparcie, ja oczywiście uwazam ze narazanie zycia przez tych panów to tylko mit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
może przy tej okazji powiedzieć o układach jakie trzeba mieć znajomości by się tam dostać czy sam PSL wystarczy czy szersze poparcie, ja oczywiście uwazam ze narazanie zycia przez tych panów to tylko mit
To wszystko się zgadza. Straż na każdym poziomie jest potrzebna, tylko czy tą tak poważną organizacją muszą tak "obracać" buraki, na czele z niezatapialnym ggeenneerraassiimmsseemm - smutnym Waldi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem świadkiem jak kobieta z gs niedrzwica d.gdzie prezesem jest syn Pana Zygi załatwiła ponad 200 kuponów ze zwrotów dziennika wschodniego ,czy tylko ten jeden raz ,takie plebiscyty to jedna wielka ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
byłem świadkiem jak kobieta z gs niedrzwica d.gdzie prezesem jest syn Pana Zygi załatwiła ponad 200 kuponów ze zwrotów dziennika wschodniego ,czy tylko ten jeden raz ,takie plebiscyty to jedna wielka ściema
BEZ TYCH 200 tez by WYGRAŁ.Proponuję pogratulowac wszystkim, tym ze sceny i tym pod nią. Mnie się konkurs podoba. Wysłałam 2 smsy i dostarczyłam 15 kuponów(wyciętych z zakupionej przez siebie gazety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONKURSY ZWYKLE BYWAJA ŚCIEMĄ DLA.... Przegranych!!!! NIECH ŹYJA SFRUSTROWANI I POGODNI STRAZACY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały sflustrowany człowieczku Prezes Jan Zygo jest de best. A ty już nie szukaj dziury w całym. Lepszego strażaka od Prezesa Jana nie znam. Sam wysłałem kilka smsów i namawiałem wszystkich znajomych do głosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla wszystkich strażaków zawodowców i ochotników. Popieram takie uroczystości i konkursy gdzie za wasze oddanie i poświęcenie w akcjach bojowych możecie usłyszeć oficjalne słowa podziękowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Swoich faworytów wskazała też kapituła honorowa plebiscytu Na Strażaka i Jednostkę Roku 2010, która wczoraj obradowała w naszej redakcji". No i właśnie ten faworyt wygrał. OSZUSTWO!!!! Najlepsi strażacy nagrody pieniężne??? Nie wiem jak I miejsce ale II i III nic nie dostali. Awaria systemu????Śmiech!!! A Pan Zygo z III na I wystartował bo tak wszyscy na niego głosowali...2000 głosów???To pewnie ze dwie emerytury poszły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
byłem świadkiem jak kobieta z gs niedrzwica d.gdzie prezesem jest syn Pana Zygi załatwiła ponad 200 kuponów ze zwrotów dziennika wschodniego ,czy tylko ten jeden raz ,takie plebiscyty to jedna wielka ściema
Popieram!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
BEZ TYCH 200 tez by WYGRAŁ.Proponuję pogratulowac wszystkim, tym ze sceny i tym pod nią. Mnie się konkurs podoba. Wysłałam 2 smsy i dostarczyłam 15 kuponów(wyciętych z zakupionej przez siebie gazety).
Oczywiście że by wygrał bo był faworytem kapituły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wszyscy strażacy. Większość negatywnych postów napisał flustrat palący papieros za papierosem z podlubelskiego urzędu gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...