Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt "Zwierzaki 2011": Ranking kategoria "koty"

Utworzony przez Aniaa :D, 28 kwietnia 2011 o 18:34
głosujcie na Felka dwkot.91 polecam !!! :*
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hura syfek na pierwszym
0
SMS na numer 71466 o treści dwkot.43
0
Dla mnie Kicia jest nr 1! Widziałem zdjęcie kota w gazecie i mnie zauroczył.
0
Jeszcze nigdy nie widziałam ładniejszego zwierzęcia, on musi wygrać !!!! SYFEK SYFEK SYFEK
0
O matko! Jak zobaczyłem ranking i koty które są najwyżej to się załamałem! Syfek-odpowiednio dobrane imię dla tego kota, Gaja-wygląda jak mały mop, Maniuś- to, że kot to widać, ale czy taki najsympatyczniejszy to nie powiedziałbym, Kicia z piątej pozycji- dezodoranty w tle to mistrzowie drugiego planu, Eleonora- nawet nie widzę takiego kota z numerem 114! Widzę, że głosowanie polega na wyścigu w wysyłaniu smsów przez właścicieli! Brawa dla Dziennika za "uczciwy" plebiscyt! A dla właścicieli brawa za nabijanie kieszeni sieciom komórkowym!
0
Adam napisał:
Dla mnie Kicia jest nr 1! Widziałem zdjęcie kota w gazecie i mnie zauroczył.
Ale mówisz oczywiście o Kici z numerem 11? Bo to ona była w gazecie.
0
Sceptyk napisał:
O matko! Jak zobaczyłem ranking i koty które są najwyżej to się załamałem! Syfek-odpowiednio dobrane imię dla tego kota, Gaja-wygląda jak mały mop, Maniuś- to, że kot to widać, ale czy taki najsympatyczniejszy to nie powiedziałbym, Kicia z piątej pozycji- dezodoranty w tle to mistrzowie drugiego planu, Eleonora- nawet nie widzę takiego kota z numerem 114! Widzę, że głosowanie polega na wyścigu w wysyłaniu smsów przez właścicieli! Brawa dla Dziennika za "uczciwy" plebiscyt! A dla właścicieli brawa za nabijanie kieszeni sieciom komórkowym!
Każdy ma własne zdanie i gust ,ale nie zgodzę się żeby tak przemiłe zwierzaczki ,porównywać np. do mopa. Dla mnie kicia numer46 jest śliczna i pięknie umaszczona .Pozdrawiam
0
kicia pusia punia ale imiona dla pchlarza
0
Największym kibicem jest Syfek, bądź TY jego kibicem i zagłosuj dwkot.43
0
Syfek nie wylosował biletu na Euro 2012, jeżeli ty nie wylosowałeś biletu na Euro 2012 zjednocz się zagłosuj na Syfka!!!!!!!
0
Syfek wolał cukier za 2,90 zł i benzynę za 3,98 zł, jeśli TOBIE też pasowały te ceny zagłosuj na niego! SMS dwkot.43
0
Widzę, że właściciel Syfka ma mocny syf w głowie!
0
UWAGA SMS KOSZTUJE 6 ZŁ + VAT
0
To co tu się dzieje, to jest po prostu jakaś masakra... Ludzie jesteście tak infantylni. Nawet jeśli właściciele sami głosują na swojego kota, to już ich sprawa. Jak czytam, to myślę, że niektórym jest żal. Nikt nikomu nie broni, wysyłajcie smsy ile chcecie.
0
głupole , na tym wszystkim zarobi tylko gazeta
0
Pusia jest The Best
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: