Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt "Zwierzaki 2011": Ranking kategoria "pies"

Utworzony przez Lassie, 28 kwietnia 2011 r. o 12:49
Och, TONI to największy przystojniak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu na początku mój pies miał 8% głosów a teraz ma tylko 2%??? To wszystko jest nie sprawiedliwe!!! Głosować powinny tylko czytelnicy a nie i własciciele. Znam przypadek co dziewczyna kupiła karte za 150 zł i wysłała smsy na swojego psa az miała 0 pieniędzy na koncie.. I czy to jest sprawiedliwe??? Moim zdaniem to nie jest sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Czemu na początku mój pies miał 8% głosów a teraz ma tylko 2%??? To wszystko jest nie sprawiedliwe!!! Głosować powinny tylko czytelnicy a nie i własciciele. Znam przypadek co dziewczyna kupiła karte za 150 zł i wysłała smsy na swojego psa az miała 0 pieniędzy na koncie.. I czy to jest sprawiedliwe??? Moim zdaniem to nie jest sprawiedliwe.
to nasmaruj pismo do prokuratury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że tutaj dzieje się to samo co i w plebiscycie kotów! Właściciele wysyłają smsy a redakcja na to patrzy z przymrużeniem oka! Brawo za "rzetelny i uczciwy" plebiscyt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sceptyk napisał:
Widzę, że tutaj dzieje się to samo co i w plebiscycie kotów! Właściciele wysyłają smsy a redakcja na to patrzy z przymrużeniem oka! Brawo za "rzetelny i uczciwy" plebiscyt!
Ja jestem właścicielem psiaka, który ma aktualnie 6% głosów i jeszcze nie wysłałem na niego ani jednego smsa...Czyli wyjątek potwierdzający regułę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Tinę nr.10 ona jest najładniejsza !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie by było jakbyście zagłosowali na mojego pieska ma nr 22 i wabi się Tofik ;)też na początku miał 8% a teraz nagle spadł w rankingu, powinien mieć tyle ile miał a nie tyle ile ma teraz ;/ GŁOSUJCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=z7zoTkGruSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FORZA TONI No. 56 napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=z7zoTkGruSM
Nie wierzę.... Ale żen....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Nie wierzę.... Ale żen....
a wlasnie ze jest ekstra!!! hrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja trzymam kciuki za eri kodi i tosię bo są trzy, to jest team!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na mojego psa na nr 47 .husky to najsłodszy psiak na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie najbardziej podoba się Eri Kodi i Tosia no i Tony Montana-Toni masz Swietną reklamę gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSOWAĆ NA ŁATKA PLISSS ON TAK DOBRZE SOBIE RADZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słodkie są niektóre psiaki;] Adelka z numerem 61 jest śliczna;] sama mam takiego pieska w domu;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jest ta trójka psiaków, są cudowne ... ja trzymam kciuki za Eri Kodi i Tosię , fajne są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdzieliście Blacky ale fajny kudłacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy jest piłkarz Czesio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:PHej , głosujcie na Zare będe wdzięczna 1 :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest konkurs na najsympatyczniejszego zwierzaka a nie brzydotę roku:/tyle fajnych zwierzaczków i super zrobionych fotek a nikt tego nie docenia... no sorry ale po głosach oddanych można stwierdzic,że manie maja wlasciciele danego pupila i slą 1500 smsów na jednego szkaradnego psa-bo ich. bez sensu ten konkurs i mam go w du*** żałuje że pokazałem swojego zwierzaka, jak nie ma zasad konkursu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...