Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt "Zwierzaki 2011": Ranking kategoria "pies"

Utworzony przez Lassie, 28 kwietnia 2011 r. o 12:49
piszesz o szkaradnych psach - wspólczuje po tych slowach Twojemu...a inni w Twojej rodzinie zdrowi?!
ktoś napisał:
to jest konkurs na najsympatyczniejszego zwierzaka a nie brzydotę roku:/tyle fajnych zwierzaczków i super zrobionych fotek a nikt tego nie docenia... no sorry ale po głosach oddanych można stwierdzic,że manie maja wlasciciele danego pupila i slą 1500 smsów na jednego szkaradnego psa-bo ich. bez sensu ten konkurs i mam go w du*** żałuje że pokazałem swojego zwierzaka, jak nie ma zasad konkursu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka rasa to czesio ten pies co wygrywa proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesio to maltańczyk:) Maltańczyki to super pieski dla rodzin z dziećmi zabawne , mają włosy których nie gubią i nie uczulają,są wspaniałymi towarzyszami. Polecam wszystkim tą rasę!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczne są!! bardzo mi się podobają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesiek gola!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Czemu na początku mój pies miał 8% głosów a teraz ma tylko 2%??? To wszystko jest nie sprawiedliwe!!! Głosować powinny tylko czytelnicy a nie i własciciele. Znam przypadek co dziewczyna kupiła karte za 150 zł i wysłała smsy na swojego psa az miała 0 pieniędzy na koncie.. I czy to jest sprawiedliwe??? Moim zdaniem to nie jest sprawiedliwe.
Jeżeli wyslales 8 smsow a wszystkich było 100, więc 8 ze 100 to 8%. Poźniej smsów było więcej i te twoje 8 miały juz mniejszą wartość w ogólnym rozliczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO głosowanie to oszustwo!! Mój pies był drugi a za godz na 4 miejscu już... a mi się za to podoba ten borys i głosowałam na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie oszustwo tylko najnormalniejszy konkurs smsowy. Przeciez nie pierwszy taki i nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczny jest pyszczek Kaya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji: Mam nadzieje ze dochod z tych wszystkich wysłanych sms-ow zostanie przeznaczony na lubelskie schronisko dla zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina: fajnie by było, ale podejrzewam ze to utopijna wizja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji: To jeśli tak się nie stanie, jak pisałam wcześniej, to może Szanowna Redakcja chociaż wyjaśni dlaczego postąpiła inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego ze to dochód dziennika, więc jaki interes mają w przekazywaniu kasy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...