Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płk. Wiesław Grzegorzewski: Bezpieczeństwo państwa nie jest zagrożone

Utworzony przez ~SYLWESTER~, 12 kwietnia 2010 o 06:22
Niestety pułkownik Wiesław Grzegorzewski nie ma do końca racji gdyż w Polsce potrzebne są Nadzwyczajne Wybory. Po tej tragedii Polska jest pod "rządami" ugrupowania antypolskiego "PO". Jeżeli Pan Pułkownik posiada jakiś wpływ patriotyczny dla ratowania honoru i godności Naszej Ojczyzny, to niech Pan zwróci się do Instytutu Pamięci Narodowej o natychmiastowe uformowanie Polskiej Komisji Ustalenia Przyczyn Katastrofy (!). Premier Tusk nie sympatyzuje z interesem Polski i Polaków, dlatego do tej pory tylko się mówi o Polskiej Komisji (?). Prawo międzynarodowe w tym wypadku wyrażnie przychyla się aby Premier powołał Komisje Międzynarodową lub zwrócił się do ONZ o powołanie takiej Komisji. Obecnie Rosjanie nie są zainteresowani ustaleniem PRAWDY tej Katastrofy. To Komisja Międzynaro dowa lub Komisja Polska powinna analizować miejsce Katastrofy i szczątki samolotu a otwarcie tzw."czarnych skrzynek" może się odbyć TYLKO I WYLACZNIE przy udziale jednej z wymienionych Komisji lub obu Komisji . Dlaczego tylko Ruska Komisja ma dostęp do samolotu i "czarnych skrzynek" ?. To był polski samolot prezydencki, zginęło DWOCH PREZYDENTOW POLSKI, CALY SZTAB WOJSKA POLSKIEGO I PATRIOTYCZNI POLSCY POLITYCY więc my mamy rolę ..."obserwatora"?. Mamy czekać na Raport Komisji Rosyjskiej ?. Jak Pan widzi Pułkowniku bezpiecze ństwo Państwa jest zagrożone. Jako Polacy żądamy NADZWYCZAJNYCH WYBOROW DO POLSKIEGO SEJMU, bo obecny Sejm NIE REPREZENTUJE INTERESU POLSKI ANI POLAKOW !. Polską "rządzą" Obcy Polsce ludzie !. Obecnie "władza" jest w antypolskim ugrupowaniu "PO"; Prezydent Komoroski (PO), Premier Tusk (PO), Marszałek Sejmu (PO), Minister Spraw Zagranicznych (PO) itd. Wojsko teraz też będzie pod dowództwem (PO). A z Katastrofy nadchodzą wiadomości iż obecne informacje o przyczynach Katastrofy są FALSZYWE i wykluczają... terroryzm (?). Wszystkie obecne rosyjskie "ustalenia" podważa ich wiarygodność Ryszard Drozdowicz z Labolatorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej twierdzi ; " (...) Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe * zablokowanie układu sterowania *. Taką blokadę można zamontować, tak aby uruchomiła się przy wypuszczaniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej Katastrofa była NIEUNIKNIONA gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50 - 100 metrów i prędkość rzędu 260 km / h " (...). Zgodnie z powyższą profesjonalną i patriotyczną wskazówką oczekujemy , że Pan Pułkownik przyśpieszy decyzje o powołanie KOMISJI INSTYTUTU PAMIECI NARODOWEJ (IPN). Dziękujemy. CZESC PAMIECI WSZYSTKIM OFIAROM KATASTROFY !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe dlaczego pan Grzegorz, bo tak się naprawdę nazywa nie chce miec nić wspólnego z panem prezydentam i na potrzeby telewizji nie podał swojego prawdziwego nazwiska??
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: