Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po naszej publikacji > Szkoła jazdy do kontroli

Utworzony przez kursantka, 16 października 2008 r. o 21:17
słuchajcie te limity nadal tam są. Odradzam tą szkołe. Szkoda kasy i nerwów. A Ci niby najlepsi instruktorzy sa do niczego...... Mojej koleżance nie chciano wydac zaswiadczenia o ukonczeniu kursu bo nie zosał zrealizowany cały plan szkolenia i musiała dokupic jeszcze godziny. Ludzie nie dajcie sie nabijac w butelke. A i jeszcze te samochody.... Rozlatujące sie zardzewiałe rupiecie.. kazdy z nich był rozbity i mocno używany (kupiony od przedstawicieli handlowych). Wybierzcie lepiej RODMOS - tam pracuja prawdziwi fachowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
słuchajcie te limity nadal tam są. Odradzam tą szkołe. Szkoda kasy i nerwów. A Ci niby najlepsi instruktorzy sa do niczego...... Mojej koleżance nie chciano wydac zaswiadczenia o ukonczeniu kursu bo nie zosał zrealizowany cały plan szkolenia i musiała dokupic jeszcze godziny. Ludzie nie dajcie sie nabijac w butelke. A i jeszcze te samochody.... Rozlatujące sie zardzewiałe rupiecie.. kazdy z nich był rozbity i mocno używany (kupiony od przedstawicieli handlowych). Wybierzcie lepiej RODMOS - tam pracuja prawdziwi fachowcy
hehe bardzo mnie rozśmieszył Twój wpis. Jestem ciekawa ile Ci zapłacili za promowanie szkoły Rodmos??? Ja właśnie skończyłam kurs jazdy w Siddha i jestem bardzo zadowolona. Mili i najlepsi instruktorzy , którzy naprawdę potrofią nauczyć jezdzic. I nie ma żadnych limitów, Przez dwie godziny jezdzi się po mieście. Polecam tą szkołę, zdałam za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehe bardzo mnie rozśmieszył Twój wpis. Jestem ciekawa ile Ci zapłacili za promowanie szkoły Rodmos??? Ja właśnie skończyłam kurs jazdy w Siddha i jestem bardzo zadowolona. Mili i najlepsi instruktorzy , którzy naprawdę potrofią nauczyć jezdzic. I nie ma żadnych limitów, Przez dwie godziny jezdzi się po mieście. Polecam tą szkołę, zdałam za pierwszym razem
no to gratuluje optymizmu. śmiechu warte. tam nic nie trzyma sie kupy. Samochody to złomy. Panie z biura niedoinformowane, instruktorzy tragiczni - rotacja niesamowita. No ale jak chcecie to płaccie za cos co nie ma sensu płacic. Odradzam tę szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehe bardzo mnie rozśmieszył Twój wpis. Jestem ciekawa ile Ci zapłacili za promowanie szkoły Rodmos??? Ja właśnie skończyłam kurs jazdy w Siddha i jestem bardzo zadowolona. Mili i najlepsi instruktorzy , którzy naprawdę potrofią nauczyć jezdzic. I nie ma żadnych limitów, Przez dwie godziny jezdzi się po mieście. Polecam tą szkołę, zdałam za pierwszym razem
kurcze.... czyli tam teraz nie jezdzi sie wogle po placu manewrowym... to jak zdalas? tak bez placu? i tam tez sa sami najlepsi? no to juz chyba przesada. Moja kolezanka robiła tam kurs i byla bardzo niezadowolona jezdzila z jakas Pania Ela, ktora sama nie umiala jezdzic a co do reklamy... to ile Ty dostałas za reklame Siddha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sobie zartujecie!! siddha jest bardzo porzadna!! rbie tam teraz kurs. samchody sa nowiutkie bo przeciez od tego roku weszly toyoty kazdy musial wymienic. ja mialam z 4 instruktorami wszyscy bardzo fachowi. nie wkurzaja sie nei krzycza tlumacza po 20 razy. ja tam baaardzo polecam. a ten pierwszy wspis faktycznie byl ostry i nieprawdziwy wiec mozna pomyslec ze celowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchajcie. Samochody sa po przedstawicielach handlowych albo po jakichs kraksach. Sam szef Zbysiu mi mowil ze kupil zlomy bo to przeciez na nauke jazdy wiec po co kupowac nowe - szkoda kasy. Wiec tyle w temacie samochodów. A co do instruktorów - to tam pracuja zupełnie inni ludzie niż kilka lat temu. Rotacja jest niesamowita bo Ci ludzie nie umieja w zgodzie zyc z innymi. Ja osobiście polecam Kulke choc slyszałam ze i Rodmos jest świetny. Jesli chodzi o moje wynagrodzenie , to za reklame osrodków dostałam czek w Euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż. Prawdą jest ze Panstwo Rajchel nie szanuja pracowników - i to odbija sie na renomie szkoły. Jako były pracownik (umowe rozwiązałem ponad 1,5 roku temu) mogę potwierdzic ponadprzecietna rotację w tej Firmie. Pracujacy tam instruktorzy nie umieja ze sobą życ w zgodzie, na porządku dziennym były kłótnie i wzajemne oczernianie się, a donosicielstwo było czymś zupelnie normalnym. Praca w takiej atmosferze nie pozwalała w normalny sposób uczyc, stad (między innymi) rozwiązanie umowy. Państwo Rajchel nie umieli odpowiednio motywowac pracowników - czego dowodem jest powyższy artykuł. Wszystkie te aspekty negatywnie wpłynęły na ocenę kursantów o tej szkole (brudy prane były przy kursantach). Szkoła, która dziś nazywa się Siddha jest inną Siddhą niż ta sprzed maja ubiegłego roku. Ci, którzy tam pracowali wiedza o czym mówię. Pozostaje mi zyczyc powodzenia Państwu Rajchel i przypomniec, ze "ludzi nalezy szanowac".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]witajcie... trudno mi ocenić całą szkołę, bo byłam jak większość z Was tu piszących tylko kursantką. Jeśli chodzi o instruktorów (jeździłam z dwoma) bardzo profesjonalni, umiejący nauczyć. Rzeczywiście jeśli chodzi o program nauczania bardzo tam go przestrzegają, wszystkie punkty musiały być zaliczone, żeby odebrać zaświadczenie, trochę nieporozumień między Panią z biura a instruktorami były- ale ja wiem tylko o tych technicznych niedociągnięciach, bo w nich uczestniczyłam- po prostu brak predyspozycji do zarządzania firmą chyba wychodzi - może powinna być bardziej zorganizowana polityka firmy, ale nie mnie już to oceniać. Nie czułam się oszukana, bo cały system szkolenie mogę otwarcie powiedzieć przeszłam - zarówno teoria jak i praktyka. Także ogólnie ocena bardzo pozytywna. Szkołę mogę polecić.[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tylko tyle: TRAGEDIA. nie polecam. popsute auta, instruktorzy nie umieja zmieniac koła i żarówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, problemy ze sprzęgłem; wykłady nudne, niedostosowane do potrzeb indywidualnych kursantów, nie jeździlam poza miastem, plac na odludziu - żeby tam dojechac potrzebowalismy ponad pol godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie ja osobiscie też robiłam kurs w sidha - wydawało mi się że ok ale jazdy brałam w rodmosie - i w 6 godzin nauczyłam się więcej niż przez 30 w suidha!!!!! zdecydowanie polecam RODMOS!! Krzyśka i Ernesta są mili, cierpliwi i dokładni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście te ciągłe kłótnie pomiedzy wlascicielami tej firmy i instruktorami przekładaja sie na sposób uczenia. Kiedys instruktor krzyczał na mnie po tym jak zostal zrównany z ziemią przez Zbysia i jego zone. Oczywiście juz stamtad odszedl. Powiem Tylko tyle - wybierzcie inna szkołę. Ta nie jest juz tak dobra. Ja poszłam tam z polecenia i załuję... okazało się ze zaden z poleconych mi instruktorów juz tam nie pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam i dziwie sie ze macie takie zle opinie o tym osrodku. Robilam kurs w listopadzie 2008, moja instruktorka byla p.Ela... cierpliwa, sumienna... co najwazniejsze nauczyla mnie jezdzic! kobieta anioł! zdałam za pierwszym razem... poza tym kursanci p.Eli maja bardzo wysoka zdawalnosc za pierwszym razem... wiec to sa bzdury co o Niej tu zostalo napisane! Swietna babka i wszystkim polecam... Marka rowniez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja robiłem tam kurs i powiem ze Pani Ela to jakas pomylka. Sama nie potrafi jezdzic a uczy ludzi. Dziwi mnie Twój wpis Shigga (bardzo podobna nazwa do siddha - nie wiem czy tylko mi sie tak kojarzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Rodmos i Basie. Rewelacyjna babka super tłumaczy. Jest zawsze uśmiechnieta i uprzejma. Uczy z Pasją. Zna sie na wszystkim o czym mówi. Podobno wcześniej pracowała w osrodku siddha ale wszyscy pracownicy z niego zrezygnowali ze względu na straszna atmosfere. Z tego co słyszałam nie ma tam juz zadnego pracownika ze starej ekipy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczysław Sulisławski napisał:
A ja robiłem tam kurs i powiem ze Pani Ela to jakas pomylka. Sama nie potrafi jezdzic a uczy ludzi. Dziwi mnie Twój wpis Shigga (bardzo podobna nazwa do siddha - nie wiem czy tylko mi sie tak kojarzy).
Zbieg okolicznosci... jestem osobą postronną... Trafiłam do p.Eli z polecenia, wczesniej jej kursantką byla moja kolezanka... Rownież zdała za pierwszym razem... Sa gusta i gusciki, jedym podoba sie innym nie... Ja niczego zlego nie moge powiedziec... równiez o ośrodku, nie odczułam jakiejs niemiłej atmosfery... no może poza p.Ania z biura ktora rzeczywiscie zapominala itd... roztrzepana strasznie... ale juz tam nie pracuje... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie, kończyłam kurs w tej szkole. Wydaje mi się, że niezadowolenie wśród kursantów jest spowodowane tym, że są jakieś niesmaki między szefostwem a instruktorami. I to, że jest tam niezdrowa atmosfera to potwierdzają wpisy prawie każdego kursanta, który się tu wypowiada. Instruktorzy - jedni są lepsi, drudzy gorsi- jak to wszędzie. W biurze została jedna Pani - dość sympatyczna. Była rzeczywiście chyba Pani Ania, która jak najbardziej odebrana była przeze mnie jako osoba bardzo miła i życzliwa (odebrałam jednak wrażenie, że dużo chaosu pojawiało się przy tej drugiej Pani, ale to moje zdanie). Jedyny minus tej szkoły to niedogadywanie się szefostwa z instruktorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokształcałem się w moto-starcie. Miła i fachowa obsługa. Odradzam Panią Ele z OSK Siddha. Nie nauczyła mnie nic. Mam wrazenie ze niesnaski między szefostwem w siddha bardzo odbijaja sie na pracy instruktorów. Zostali tam sami nijacy instruktorzy ktorzy nie znalezli pracy w zadnym innym osrodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam siddhe. malo wykwalifikowani instruktorzy. polecam moto-start. doszklalem sie tam i zdalem za 2 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra reklama moto-startu ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejka. Doszkalałam sie w Formula-L.Super ludzie. Świetne wykłady, nowa szkoła więc ludzie zmotywowani do pracy. W Siddha liczy sie kasa. Po zapłacie nie masz nic do powiedzenia. Polecam Formula-L. Zdalam za 3 razem po kursie podstawowym w Siddha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...