Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie rozumiem, jak można wierzyć, że ktoś Ci coś odda za darmo (zwłaszcza sprzęt elektroniczny). Może mi ktoś to wytłumaczyć? Ludzie są aż tak naiwni? Zwłaszcza, że w tym przypadku raczej odpadają osoby starsze (które z reguły nie kupują przez internet); może oszukane zostały głównie dzieciaki...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie rozumiem, jak można wierzyć, że ktoś Ci coś odda za darmo (zwłaszcza sprzęt elektroniczny). Może mi ktoś to wytłumaczyć? Ludzie są aż tak naiwni? Zwłaszcza, że w tym przypadku raczej odpadają osoby starsze (które z reguły nie kupują przez internet); może oszukane zostały głównie dzieciaki...?
  To proste. Pewnie były to aukcje typu "Oddam za darmo telewizor, bo się przeprowadzam za granice".
0
Guest pisze: "Nie rozumiem, jak można wierzyć, że ktoś Ci coś odda za darmo...", a jakby oszukiwali sprzedając to łatwiej byłoby Ci uwierzyć?
0
Hamstwo!!!!!!!!!
0
DOPIEPRZYĆ IM PO 20-LATEK NIECH ZA KRATAMI NAUCZĄ SIĘ GNOJE UCZCIWIE ŻYĆ....I INNYCH NIE OKRADAĆ...- należy podać nazwiska i adresy zamieszkania TEJ SWOŁOCZY...
0
Jakoś jak polsojęzyczny rzund zapitolił Polakom 150 miliardów z OFE, "gubiąc" gdzieś po drodze do ZUSu 20 miliardów to sza, cicho sza...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: