Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież złego nic nie zrobili. Nikt na tym nie ucierpiał, nikomu żadna krzywda się nie stała. Więc nie wiem co halo??? Nie policja zajmie się wyłapywaniem morderców, pedofilów, gwałcicieli, złodziei a nie zajmuje się pierdołami jakimiś figurkami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można być wierzącym lub nie. Ale podstawowa kulturę i szacunek dla innych osób i ich wiary/ zachowań to trzeba wynieść z domu. No chyba że ......... -- w myśl hasła "róbta co chceta". Ale jak widać Może tam (do tego Krasnegostawu ) oprócz chmielaków inna kultura nie dotarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogoś to pierdoły,dla innego coś ważnego.Tacy jesteście tolerancyjni,więc uszanujcie przekonania innych.Sama wypowiedź też świadczy o kulturze,której niektórym najwyrażniej brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież złego nic nie zrobili. Nikt na tym nie ucierpiał, nikomu żadna krzywda się nie stała. Więc nie wiem co halo??? Nie policja zajmie się wyłapywaniem morderców, pedofilów, gwałcicieli, złodziei a nie zajmuje się pierdołami jakimiś figurkami .
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogoś to pierdoły,dla innego coś ważnego.Tacy jesteście tolerancyjni,więc uszanujcie przekonania innych.Sama wypowiedź też świadczy o kulturze,której niektórym najwyrażniej brakuje.
Ja jestem bardzo tolerancyjny i kulturalny. Mam szacunek do Gejów, Transwestytów, Katolików, Lesbijek. Wszystkich ich popieram i darzę sympatią i uczuciem. Nie znoszę tylko Księży Pedofilów i  Księży Molestników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogoś to pierdoły,dla innego coś ważnego.Tacy jesteście tolerancyjni,więc uszanujcie przekonania innych.Sama wypowiedź też świadczy o kulturze,której niektórym najwyrażniej brakuje.
    Owszem można, ale nie jak krzyże się wpycha do skół, sejmu senatu itp. ba na kazdym rogu stoi krzyż nie wiadomo po co. Chyba tylko aby panowie w czarnych sukniach zajeli ten teren. Wiara tak, kościół NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogoś to pierdoły,dla innego coś ważnego.Tacy jesteście tolerancyjni,więc uszanujcie przekonania innych.Sama wypowiedź też świadczy o kulturze,której niektórym najwyrażniej brakuje.
 
Dla kogoś to pierdoły,dla innego coś ważnego.Tacy jesteście tolerancyjni,więc uszanujcie przekonania innych.Sama wypowiedź też świadczy o kulturze,której niektórym najwyrażniej brakuje.
  Owszem można, ale nie jak krzyże się wpycha do skół, sejmu senatu itp. ba na kazdym rogu stoi krzyż nie wiadomo po co. Chyba tylko aby panowie w czarnych sukniach zajeli ten teren. Wiara tak, kościół NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pazy cie ten ksys w skole?,to nie patz na niego.Co cie obchodzi ksys w sejmie ,senacie,cy na kazdym rogu-omijaj rogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w czym durniom przeszkadzały drzewka i krzewy? Naprawdę trzeba mieć lekko zamieszane w głowach! Zieleń od wieków umilała życie wszystkim i należy o nią dbać! Nawet w przedszkolu o tym się naucza dzieciaczki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bardzo wierzącym katolikiem- rolnikiem. U mnie nawet w chlewie wisi krzyż .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z krzyzem to zaden problem. Sprawa wiary nie powinna byc scigana przez panstwowe sluzby. To sprawa indywidualnych przekonan. Ale niszczenie zieleni to zbrodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie jedna szmata próbowała walczyć z krzyżem na przestrzeni dziejów. Krzyż jest a ścierwa gniją pod ziemią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Guest to chyba ma chorą głowę , że pisze takie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze : Rolnik-Katolik w filcach (6 lipca 2015 o godzinie 22:28) Ja jestem bardzo wierzącym katolikiem- rolnikiem. U mnie nawet w chlewie wisi krzyż . Chlew ? Ty ćwoku powieś się w chlewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z krzyzem to zaden problem. Sprawa wiary nie powinna byc scigana przez panstwowe sluzby. To sprawa indywidualnych przekonan. Ale niszczenie zieleni to zbrodnia.
    Jak nie powinna być, jak nie dalej jak wczoraj dwóch w sukienkach polewało nowe radiowozy. Jakieś gusła i zabobony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te drzewka powinni zapłacić, ale za krzyż i bałwochwalczą figurkę należy się im ODZNACZENIE :) Pewnie sprawdzali, czy Jezusek faktycznie chodzi po wodzie, a tu się okazało, że to ściema, he he :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można być wierzącym lub nie. Ale podstawowa kulturę i szacunek dla innych osób i ich wiary/ zachowań to trzeba wynieść z domu. No chyba że ......... -- w myśl hasła "róbta co chceta". Ale jak widać Może tam (do tego Krasnegostawu ) oprócz chmielaków inna kultura nie dotarła.
  Odwal się od Owsiaka, pajacu, ok? Owsiak nie namawia do robienia takich rzeczy, więc morda w kubeł, kucu, czy kim ty tam jesteś. A po drugie najpierw niech się katolicy nauczą szanować inne wyznania i ludzi, a nie wszędzie wpieprzają swoją religię, nawet do cudzych sypialni, a dopiero później wymagają szacunku od innych. Ale nie, wy to byście chcieli być szanowanymi, a sami nikogo o odmiennych poglądach nie szanujecie. I jeszcze raz - odwal się od Owsiaka, koleś, czy kim ty tam jesteś. Nie zrozumiałeś/aś tego hasła, to stul pysk i nie oczerniaj, szmato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Kato-faszysta? Pedofil w sutannie? Kuc od ku***na? Cwel spod celi? A najpewniej wszystko na raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze : Rolnik-Katolik w filcach (6 lipca 2015 o godzinie 22:28) Ja jestem bardzo wierzącym katolikiem- rolnikiem. U mnie nawet w chlewie wisi krzyż . Chlew ? Ty ćwoku powieś się w chlewie
  A ty się pilnuj, bo nakłanianie do samobójstwa jest karalne, no i jakie to "katolickie" prosić bliźniego, by się zabił, co nie? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlcie sie o zdrowie bo chyba o rozum Dla was za pozno no chyba ze udacie sie Do egzorcysty co moze wam dac jeszcze Radosc zycia i sklonic do pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...