Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem za. Tylko jeżeli zarobki dziennikarzy sprowadzone zostaną do średniej krajowej. Przy łopatach nie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni ten durny abonament zamienić na składową podatku dochodowego z możliwością przekazania go na wybrane przez siebie media publiczne (kanały telewizyjne i stacje radiowe), a może i dokładniej na konkretne programy - tak jak 1% na OPP. Zasób tych mediów określiła by KRRIT, aktualizowany i weryfikowany co kilka lat (żeby mieli motywację), a miałyby one narzucone konkretne obowiązki co do poświęcania czasu na tematy publiczne "niedochodowe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lisa płacić?! Nigdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Tylko jeżeli zarobki dziennikarzy sprowadzone zostaną do średniej krajowej. Przy łopatach nie pracują.
Obawiam się,że tzw.dziennikarze mediów publicznych ;-)))))))))) są w stanie nawet dopłacać do tego ,aby prostemu ludowi robić siano z mózgów ...;-)))))))Zresztą z powodzeniem to robią od 26 lat .......;-)))))))))))))))) Mówiąc uczciwie nie znoszę podatku ,z którego nie mam żadnej korzyści,bo tzw. programów ;-))))))))))) mediów publicznych nie oglądam -nie sadzę by miały jakakolwiek wartość dla mnie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Tylko jeżeli zarobki dziennikarzy sprowadzone zostaną do średniej krajowej. Przy łopatach nie pracują.
Obawiam się,że tzw.dziennikarze mediów publicznych ;-)))))))))) są w stanie nawet dopłacać do tego ,aby prostemu ludowi robić siano z mózgów ...;-)))))))Zresztą z powodzeniem to robią od 26 lat .......;-))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście tak zrobią ,żeby reklamy zostały w ofercie,wyjątkowe kanalie ,tak sie zastanawiam ,czy kwacze przygłupy obecnej waadzy nie chcą zamiast nowego ajbonamentu kopa w drobiową d***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie zakoduja te telewizje publiczna .. i tylko zainteresowani ta telewizja sobie zaplaca.. nie sadze ze bedzie to liczna grupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam telewizora od 10 LAT!!!! i nadal nie widzę sensu kupowania go. I co wtedy? będą ściągać ze mnie podatek (abonament)??? takich jak ja jest więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mamy płacić na tych nierobów, to żądam ujawnienia dochodów mroczków, cichopków, lisów itp. Dam radę z mojej renty 1200zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej mówili oszuści, że będzie to ok. 10 zł od gospodarstwa!!! A teraz już jest około 8,5 zł od osoby!! Aokoo 8m5 to tez jest 9,2 - czyli za trzy dorosłe osoby - 27,60 miesięcznie = ponad 300 złotych rocznie od KAŻDEGO mieszkania/domu/etc za propagandę aktualnego rządu oraz oglądanie mordy Kraśko !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście tak zrobią ,żeby reklamy zostały w ofercie,wyjątkowe kanalie ,tak sie zastanawiam ,czy kwacze przygłupy obecnej waadzy nie chcą zamiast nowego ajbonamentu kopa w drobiową d***?
Ciekawe, dlaczego KRRiT nie zaproponowała tego przez ostatnie osiem lat. Jak myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lisa płacić?! Nigdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tego *** nie oglądam - nie chce płacić!!! Wole isc pobiegac , na silownie czy ze znajomymi lub rodzina pobyc. Nie wciskajcie ludziom modelu zachodniego - ze siedzi sie z chipsami przed tv. Jak TV bedzie obiektywna i wartosciowa z duza iloscia kanalow tematycznych, w miare nowymi filmami i bez reklam to jeszcze zrozumię- ale ten chłam ogladac ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest proste wyjście.Niech zakodują t.z.w telewizję publiczną,i po kłopocie!Tylko wydaje się że wtedy oglądalność wyniosłaby tyle ile osób jest zwolnionych z opłat za abonament!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. Tacher powiedziała " Rząd niema własnych pieniędzy i jeśli obieca komuś że mu coś da to znaczy że zabierze tobie".  Trzeba jakoś sfinansować 500+ pewnie tez z abonamentu tv podatku bankowego bo jakoś nie wychodzi ten od marketów (tez wezmą od nas w cenach)   Spodziewają się uzyskać ok 2 mld zł, reklam tyle samo i poprawa jakości"?" ( pewnie "gadające głowy" i promujący się politycy i posłowie korytarzowcy dostaną wyższe wypłaty)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...