Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podkomisja smoleńska: Wybuch w kadłubie. Tu-154 rozpadł się w powietrzu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Ciężko sie słucha tych bredni wygłaszanych przez Maciarewicz a z tą jego śmieszną komisją,więc czasami nie mam wogóle ochoty słuchać tego.bełkotu.Panie Maciarewicz o jakim wybuchu pan mówisz,a jeśli mnial miejsce wybuch to ktoś musiał podłożyć ładunek w Warszawie przed odlotem TU 154 a jeśli tak to niech mi pan pokaże kto w Warszawie mógł wziąść na swoje sumienie życie blisko stu osób.Wiec kto to zrobil panie Macierewicz? pokaż pan kto może ludzie BORu podłożli ładunek wybuchowy? ,bo to oni sprawdzali samolot przed wylotem.Albo pokaż pan kto podłożył ten ładunek w Warszawie i pokaż pan tego kto detonował ten ładunek w Smoleńsku drogą radiową,albo przestań pan w końcu wygadywać te brednie AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teorią może być tak samo manipulacja i kłamstwo, to pieniądze biorą za teorię , czy za ustalenie rzeczywistych przyczyn katastrofy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rypło im coś pod deklem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trupy znowu grzeją się w mikrofali. Smród na całe miasto. Kilku karłów z władzy najaranych siedzi zadowolonych. Stare dziady nie męczcie już ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te Debile pierniczają do San Askobar i Borubar. Tu się żyje. Proszę spierniczać do Afryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekinierzy z domu wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciężko sie słucha tych bredni wygłaszanych przez Maciarewicz a z tą jego śmieszną komisją,więc czasami nie mam wogóle ochoty słuchać tego.bełkotu.Panie Maciarewicz o jakim wybuchu pan mówisz,a jeśli mnial miejsce wybuch to ktoś musiał podłożyć ładunek w Warszawie przed odlotem TU 154 a jeśli tak to niech mi pan pokaże kto w Warszawie mógł wziąść na swoje sumienie życie blisko stu osób.Wiec kto to zrobil panie Macierewicz? pokaż pan kto może ludzie BORu podłożli ładunek wybuchowy? ,bo to oni sprawdzali samolot przed wylotem.Albo pokaż pan kto podłożył ten ładunek w Warszawie i pokaż pan tego kto detonował ten ładunek w Smoleńsku drogą radiową,albo przestań pan w końcu wygadywać te brednie AMEN.
Pomyśl zanim zrobisz ze siebie kompletnego debila. Kto remontował nasze tu-154??? Holendrzy przeprowadzili rzetelne śledztwo, mimo tego że samolot był Malezyjski, ale zginęli Holendrzy! Normalny Polak nie może kwestionować dochodzenia prawdy. Kim ty jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się o prawdą. Ruscy są zdolni do wszystkiego. A jak można traktować poważnie internetowy hejt którego autorzy nawet poprawnie nazwiska nie są w stanie zapamiętać i z uporem maniaka bredzą: MaciArewicz zamiast MaciErewicz ? Mogło chodzić o kontrakt gazowy z Rosją. Kaczor by stawał okoniem a tak "człowiek znikąd" Pawlak i Komoruski załatwili co trzeba i płacimy za gaz najdrożej w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
das idiot na wiecej szkoda klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore. Na to idą grube pieniądze podatników. Na bzdury i fantazje. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten cyrk się skończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum są ruscy trolle. Przeczytajcie dokładnie, kto pisze z ewidentnymi błędami jest ruskiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja za to płacę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni badali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciężko sie słucha tych bredni wygłaszanych przez Maciarewicz a z tą jego śmieszną komisją,więc czasami nie mam wogóle ochoty słuchać tego.bełkotu.Panie Maciarewicz o jakim wybuchu pan mówisz,a jeśli mnial miejsce wybuch to ktoś musiał podłożyć ładunek w Warszawie przed odlotem TU 154 a jeśli tak to niech mi pan pokaże kto w Warszawie mógł wziąść na swoje sumienie życie blisko stu osób.Wiec kto to zrobil panie Macierewicz? pokaż pan kto może ludzie BORu podłożli ładunek wybuchowy? ,bo to oni sprawdzali samolot przed wylotem.Albo pokaż pan kto podłożył ten ładunek w Warszawie i pokaż pan tego kto detonował ten ładunek w Smoleńsku drogą radiową,albo przestań pan w końcu wygadywać te brednie AMEN.
Pomyśl zanim zrobisz ze siebie kompletnego debila. Kto remontował nasze tu-154??? Holendrzy przeprowadzili rzetelne śledztwo, mimo tego że samolot był Malezyjski, ale zginęli Holendrzy! Normalny Polak nie może kwestionować dochodzenia prawdy. Kim ty jesteś?===============////////////////////// czemu od debili wymyślasz ? p.s. pull up ! pull up ! do normalnego Polaka nie dociera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanda napisał:
Na forum są ruscy trolle. Przeczytajcie dokładnie, kto pisze z ewidentnymi błędami jest ruskiem!!! z błędami piszą Polacy po wyższych szkołach(zawodowych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie powstają religie na tym swiecie , największa zguba człowieka bo nie ma gorszej "choroby" niż ta w głowie. Tak było 2017 lat temu tak powstaje  i dziś na naszych religia smoleńska.  Oszołom ogłasza sobie tezę której nie da w 100% jednoznacznie obalić ani udowodnić . Teza gromadzi fanatyków i potem z pokolenia na pokolenie dopisuje się różne bajania i cuda. Kolejne pokolenie nie zastanawia się nad absurdem tej tezy bo zostaje od niemowlaka w niej wychowane. Tak powstało chrześcijaństwo , islam i inne religie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby dziś Macierewicz i Kaczyński ogłosił Lecha mesjaszem i nowym sługą bożym cala sekta smoleńska bez mrugnięcia by to przyjęla. Powstalby kolejny odłam w kościele katolickim z siedzibą władz w Toruniu. Ci ludzie zachowują się jak w stanie transu narkotycznego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...