Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LYSSUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny,a co dalej z nim bedzie jezeli zostanie zlapany? Przeciez to zwierzatko chce zyc tak samo jak i inne zwierzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od lisa! Komu on przeszkadza? Niech sobie chodzi. Gdybym tam mieszkał to bym go dokarmiał. Fajne zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych lisów jest więcej. Wszyscy wiedzą że na Czechowie są lisy. Jedną z nor mają na Braci Wieniawskich. Żyją tam sobie dobrze od wiosny. Czas najwyższy je usunąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że Tomasz do Lublina przyjechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gazu mendy którym przeszkadzają lisy, bydło miastowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszły mnie słuchy, że ten lis: porywa szczuropsy w postaci jorków, zjada koty i rzuca się do gardła większym psom, także bestia musi być niesamowita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o to zeby je wystrzelac, tylko wywiezc do lasu, mam szczeniaka i sie boje o niego zeby go zaden lis nie ugryzl, a taki przypadek juz byl, afera bedzie dopiero wtedy gdy dziabnie jakies dziecko na placu zabaw, bo przeciez w bialy dzien tez normalnie sobie lataja kolo blokow, na braci wieniawskich w tej norze zyje przynajmniej 5 lisow, to nie jest miejsce dla nich, to jest dziwne, ze jeszcze zaden z nich nie wpadl pod samochod  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszły mnie słuchy, że ten lis: porywa szczuropsy w postaci jorków, zjada koty i rzuca się do gardła większym psom, także bestia musi być niesamowita
Ciebie to bawi, ale pies mojej znajomej zdechl w zeszlym roku w wyniku ugryzienia "tej niesamowitej bestii" i tak pies byl na smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdyby przestać wystawiać jedzenie dla bezdomnych kotów, to nie widzę powodu, dla którego lis z tej okazji miałby się automatycznie wynieść gdzieś [do lasu?]. Są śmietniki itp. Jedyna metoda to właśnie złapanie i wywiezienie ich do środowiska naturalnego daleko od ludzi. Ale to trzeba chcieć i zrobić, a nie tylko gadać i zwalać winę na dokarmiających koty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś go widziałem pod kościołem. Nie wiem czy coś uzbierał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to Szwed? Grzegorz Szwed!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"? (2 października 2015 o godzinie 20:33) Ciebie to bawi, ale pies mojej znajomej zdechl w zeszlym roku w wyniku ugryzienia "tej niesamowitej bestii" i tak pies byl na smyczy" Nikt normaly w takie bajki nie uwierzy. No chyba, że leciała z tą smyczą żeby poszczuć lisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że sprawa lisa wędrownego zostanie szybko rozwiązana:) W oczekiwaniu na pozytywny obrót sprawy prosimy o głos w Budżecie Obywatelskim na projekt D-39 ZwierzoLublin na stronie internetowej https://obywatelski.lublin.eu/kategoria/44-budzet-obywatelski-2016?vote=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie hycel? Można też użyć siatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Anglii , tu też przydałby się weterynarz który pobiegał by za lisem . Lisy są codziennością i biegają rano po ulicach i rozrywają worki ze śmieciami. Czamami widzę je z okna także w ciągu dnia, a mieszkam w mieście Colchester. Nikt się nimi nie interesuje, co mnie przeraża. To jest ta Europa do której dążymy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za weterynarze w Lublinie żeby żaden nie miał strzelby Palmera wstyd!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej domów budującie i likwidujcie poligon.... Paranoja niby ludzie nie mają pieniędzy a takie osiedla powstają i chętnych jest bardzo dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie, że ludzie dzwonią! Pewnie nie jeden kot wrócił do domu zgwałcony albo kury podusił przed blokiem. Za to gołębie to mogą wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻĄDAM dostępu lisa do gołębi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...