Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na weekend: Będzie sypać i dmuchać. Mroźno, coraz mroźniej

Utworzony przez mosquito, 16 grudnia 2009 o 22:39
Przede wszystkim należy chronić klejnoty aby się nie skurczyły do wielkości ziarenek grochu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-10 to w Pietropawłowsku maja mieszkaniach
0
A w Kanadzie 46 mrozu,Białorus 25 st mrozu,a na naszej LUBELSZCZYZNIE MA BYC 20st.mrozu,można by powiedziec że to takie upały zimowe.a tak poważnie to mam nadzieje że tej zimy nie bedzie wiecej niż 25 st.mrozu bo to już nie żarty,ale bardziej denerwujący będzie ten snieg,oby za długo nie leżał.
0
Kij z mrozem ale jak rano mam odkopywać samochód to mnie krew zalewa ! I żeby to jeszcze jakieś "cienkocienko" ale to qrrrrnaaaaaa hektary !
0
Czy nie można zatrudnić redaktora albo korektora po maturze? Nie ma stopni "na minusie", a powyżej -10 jest -9, przynajmniej w polszczyżnie.
0
ważniejszy od korektora jest dla nich cenzor!
0
czytlnik napisał:
... a powyżej -10 jest -9, przynajmniej w polszczyżnie.
chyba matematyce, no i te "polszczyżnie", sami nie znamy "polszczyżny" ale innych chcemy pouczać jak należy pisać w "polszczyżnie"
0
Niezła ściema z tym ociepleniem klimatu,które usilnie próbują Nam wmówić"WIELCY POLITYCY TEGO ŚWIATA"!
0
crx napisał:
Niezła ściema z tym ociepleniem klimatu,które usilnie próbują Nam wmówić"WIELCY POLITYCY TEGO ŚWIATA"!
ocieplenie,oziębienie, może ktoś się przejęzyczył i teraz wszyscy powatrzają, bądźmy wyrozumiali
0
Dajcie sobie luz z tą poprawną pisownią,to nie lekcja Polskiego.Rozumów nie zjecie tymi przechwałkami że ktoś napisał tak czy owak.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: