Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie przewoziło żyjącego człowieka w worku dla zmarłych (wideo)

Utworzony przez kompan, 5 listopada 2013 o 09:33
Mam stycznosc z tego rodzaju osobami i potrafia tak cuchnac ze na wymioty zbiera i nie wiem czy ktos potem chciałby jechac w karetce po takim pacjencie. Jezeli goscio nie chce sie wykapac przynajmniej raz na miesiac to niech sie liczy ze moze znalesc sie w takiej sytuacji jak w artykule a krzykaczom proponuje zabrac taka osobe do domu i niech sprobuja doprowadzic ja do normalnosci i zycze powodzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Heh... worek na zwloki :D ... dobra dobra... Trzeba było obywatela w jedwabie zawinąć.
0
Gościa zapieli pasami do noszy ponieważ takie są przepisy bezpieczeństwa a on mówi że mu było ciasno ......to chyba jakieś jaja . Teraz to on jest celebryta.... i ma fory w TV..... :D
0
Pytam OBURZONYCH!....czy wiedzą jak takie osobniki śmierdzą i ile  mogą mieć na sobie pasożytów!!??? może mieli go nieść na rękach?...uważam, że dyskutowanie na ten temat jest zwykłym idiotyzmem, bo w tym czasie KIEDY MUSIELIBY TĘ KARETKĘ ODKAŻAĆ MOGŁO PRZYJŚĆ WEZWANIE DO KOLEJNEGO CHOREGO... ludzie!..puknijcie się w głowy!!!..gdzie wy szukacie sensacji...
0
Nie róbmy z tego tragedii. Chociaż z drugiej strony jak człowiek jest z wypadku, zakrwawiony i brudny to jednak nikt go nie wkłada do worka. Fakt jednak, że bezdomni w dużej części potrafią zalatywać odorem na odległość, że o robactwie nie wspomnę. Jednak na miejscu przełożonych to bym się zastanowiła co robić w takiej sytuacji, a nie od razu rozmyślała o karze dla pracowników. A media niech robią z siebie świętszych od papieża i nie szukają sensacji tam gdzie jej nie ma.
0
KAZDA KARETKA MA FOLIE RATUNKOWE KOSZTUJACE OK 12zl! Wiec za to powinien sie wziac prokurator..
Pytam OBURZONYCH!....czy wiedzą jak takie osobniki śmierdzą i ile  mogą mieć na sobie pasożytów!!??? może mieli go nieść na rękach?...uważam, że dyskutowanie na ten temat jest zwykłym idiotyzmem, bo w tym czasie KIEDY MUSIELIBY TĘ KARETKĘ ODKAŻAĆ MOGŁO PRZYJŚĆ WEZWANIE DO KOLEJNEGO CHOREGO... ludzie!..puknijcie się w głowy!!!..gdzie wy szukacie sensacji...

KAZDA KARETKA MA FOLIE  RATUNKOWE KOSZTUJACE ok 12zl
0
..aaa..razem piliscie..Ty jeszcze nie straciles domu i czasem sie myjesz ;) ..poczekaj, Ciebie tez moga wyrzucic z mieszkania jak stracisz prace i bedziesz zalegac z oplatami.. :P
Mam stycznosc z tego rodzaju osobami i potrafia tak cuchnac ze na wymioty zbiera i nie wiem czy ktos potem chciałby jechac w karetce po takim pacjencie. Jezeli goscio nie chce sie wykapac przynajmniej raz na miesiac to niech sie liczy ze moze znalesc sie w takiej sytuacji jak w artykule a krzykaczom proponuje zabrac taka osobe do domu i niech sprobuja doprowadzic ja do normalnosci i zycze powodzenia

0
Gościa zapieli pasami do noszy ponieważ takie są przepisy bezpieczeństwa a on mówi że mu było ciasno ......to chyba jakieś jaja . Teraz to on jest celebryta.... i ma fory w TV..... :D
Zapieli go pasami a potem pawulonem żeby nie fikał,tak nie może być !!!!  tusk musi odejść !!!!
0
A co ? może mieli zapijaczonego menela wieżć na łóżku z białą . świeżo wykrochmaloną pościelą? Zaraz Hofmann wystąpi z apelem o dymisje Tuska , a Macierewicz powie że to ręka Putina. Ten kraj zamienia sie w dom wariatów
0
A co ? może mieli zapijaczonego menela wieżć na łóżku z białą . świeżo wykrochmaloną pościelą? Zaraz Hofmann wystąpi z apelem o dymisje Tuska , a Macierewicz powie że to ręka Putina. Ten kraj zamienia sie w dom wariatów
JUDE ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: