Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego i jego żony prawodpodobnie na Wawelu

Utworzony przez crx, 13 kwietnia 2010 r. o 10:50
Dla mnie lepsza byłaby W-wa bo na miejscu,ale jeśli to będzie Kraków to też piękne miasto-nie ma rady -trzeba jechać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sarkofag Piłsudskiego trzeba będzie trochę przesunąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba lekka przesada... Śmierć jest tragedią...tym bardziej śmierć tylu osób ale chyba para prezydencka aż tak nie zasłynęła niczym szczególnym żeby ją grzebać na Wawelu.. już nie róbmy cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest juz jakas paranoja... co chwilę podajecie inne informacje, takie spekilacje gdzie będa pochowani to już głupota, co chwilę pada inne miejsce,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś o 18 zapalmy znicz pod domem posła Palikota na Starym Mieście. Może zrozumie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś o 20-tej postawmy świeczki w oknach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz gruba przesada. wawel miejscem spoczynku wielkich polakow, królów i marszałka Piłsudzkiego. Za życia bracia kaczyńscy mieli rozbudowane ego a po śmierci jednego z nich to ego uroslo do monstrualnych rozmiarow. wawel pytam się dla kogo? czy dla osoby ktora przyczyniła się do poróżnienia narodu polskiego i jego ośmieszenia za granicą? jak ktos mi powie o tych przywodcach- to ja mu odpowiem- stary nie znasz sie na dyplomacji. jest to standard. najlepiej obrazuje to zachowanie sie niemiec (nie oglosily zadnej zaloby narodowej) obamy (wyslal tylko jakis tam list z kondolencjami do polskiego ambasadora, pani hilary C. musiala sciagac z kartki wpisując tekst do ksiegi kondolencyjnej) Gordon B. chyba za bardzo nie miał co o nim powiedzieć (jak ktoś zna język angielski i oglądał jego oryginalną wypowiedź wie o co chodzi), mowił cos tam o solidarności etc. gdyby tak uczeń odpowiadał na lekcji historii dostałby 3, Nicolas S. nawet oświadczenia nie wydał natychmiast po wypadku tylko zrobił to Kouchner (minister spraw zagranicznych). Żałoba w mało znaczących krajach europejskich (po za rosja gdzie doszło do wypadku) tj. Litwa, Estonia, Łotwa, Słowacja, Czechy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
to juz gruba przesada. wawel miejscem spoczynku wielkich polakow, królów i marszałka Piłsudzkiego. Za życia bracia kaczyńscy mieli rozbudowane ego a po śmierci jednego z nich to ego uroslo do monstrualnych rozmiarow. wawel pytam się dla kogo? czy dla osoby ktora przyczyniła się do poróżnienia narodu polskiego i jego ośmieszenia za granicą? jak ktos mi powie o tych przywodcach- to ja mu odpowiem- stary nie znasz sie na dyplomacji. jest to standard. najlepiej obrazuje to zachowanie sie niemiec (nie oglosily zadnej zaloby narodowej) obamy (wyslal tylko jakis tam list z kondolencjami do polskiego ambasadora, pani hilary C. musiala sciagac z kartki wpisując tekst do ksiegi kondolencyjnej) Gordon B. chyba za bardzo nie miał co o nim powiedzieć (jak ktoś zna język angielski i oglądał jego oryginalną wypowiedź wie o co chodzi), mowił cos tam o solidarności etc. gdyby tak uczeń odpowiadał na lekcji historii dostałby 3, Nicolas S. nawet oświadczenia nie wydał natychmiast po wypadku tylko zrobił to Kouchner (minister spraw zagranicznych). Żałoba w mało znaczących krajach europejskich (po za rosja gdzie doszło do wypadku) tj. Litwa, Estonia, Łotwa, Słowacja, Czechy.
Jak Ty zdechniesz stary komuchu nikt po tobie nie zapłacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kotek napisał:
Dziś o 18 zapalmy znicz pod domem posła Palikota na Starym Mieście. Może zrozumie ...
A CO MA ZROZUMIEĆ? Tam leciał szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego-czym on się zajmował jeśli nie bezpieczeństwem prezydenta polskiego,dlaczego nie naciskał na kupno nowego samolotu,razem z generałami dopuścił aby na pokład wsiadło tyle osobistości-i to była elita,inteligentni ludzie? sami łamali przepisy i procedury które tworzyli CZEŚĆ PAMIĘCI RODZINOM KATYŃSKIM KTÓRE DOŁĄCZYŁY DO PRZODKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest lekka przesada, tylko gruba. Państwo Kaczyńscy nie zasłużyli na to, by spocząć wśród Królów Polski i Wielkich Narodu Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawel jest miejscem spoczynku królów i wielkich naszego narodu... Akurat w tym przypadku o tym czy Prezydent Lech Kaczyński był >>wielkim<< powinno zdecydować społeczeństwo a nie rodzina. Opłakiwanie tragedii, tłumy ludzi i wspólne przeżywanie żałoby - nie ma nic wspólnego z oceną działalności Pana Lecha Kaczyńskiego na stanowisku Prezydenta RP. To po prostu uzewnętrznienie naszego bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mówi się źle o zmarłym myślę czym zasłużył by spocząć obok królów i nic nie widzę ...może tylko zaciętą minę Jarka z tym mi się kojarzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kora napisał:
Jesteś prawdziwą zmurszałą korą.Chyba brak ci wyobrażni i masz na oczach przepaskę, pisząc w tak tragicznej chwili takie słowa,obrażasz ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok rzeczywiscie wielka tragedia, ale prawda jest taka ze jeszcze troche to z nich wszystkich zrobią świętych i beatyfikuja szybciej niz Jana Pawła II. A czy tacy byli to już oceni historia. Najbardziej szkoda Mi pilotów, obsługę i Bor, bo o nich nikt nie mowi, a byli tak samo ludzmi jak Kaczyński, Gosiewski czy Szmajdziński, za nimi też tesknia i płaczą żony matki i córki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Sobieski Michał Korybut Wiśniowiecki Józef Piłsudski Tadeusz Kościuszko Władysław Sikorski Józef Poniatowski Stefan Batory Władysław Waza Zygmunt August August Mocny Adam Mickiewicz Cyprian Kamil Norwid Juliusz Słowacki obok kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam opaske obrazam ludzi i nie jest to moja tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję sie pod wolą rodziny , Polska Królów już za nami teraz jest tam miejsce dla Wielkich obecnej epoki. Apeluję wiec do wszystkich oponentów by powstrzymali się od niestosownych uwag, jeśli nie stać ich na obiektywizm wobec innych to nie są w stanie uszanowac równiez siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mi powie kto był ostatni pochiowany na Wawelu, tylko pochowany a nie przeniesiono jego prochy?? Bo ten pogrzeb to chyba troszkę przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy płaczemy..., ale mam mieszane uczucia co do Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...