Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego i jego żony prawodpodobnie na Wawelu

Utworzony przez crx, 13 kwietnia 2010 r. o 10:50
Wawel to historia nie da sie porownac dokonan krolow z dokonaniami P Lecha Kaczynskiego , predzej P. Walesa powinien spoczac na Wawelu w koncu obalil komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna_krakow napisał:
to jest nienormalne-----znow kler rzadzi kto bedzie na wawelu,,,wsrod krolow POLSKI
Kler i Jarek rządzi miejscami na Wawelu!!!!!!!! BOŻE WIDZISZ A NIE GROZISZ.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marta~ napisał:
Nie możesz mówić że to nie twoja tragedia,jeśli jesteś Polakiem to tej małej cząstce napewno jest - przecież nie chodzi tylko o Prezydenta.Chcę cie też pocieszyć ! Nie martw się nie zabraknie dla Ciebie miejsca na Wawelu! i pewnie wszyscy Cie tam chętnie pochowamy jeżeli dasz się poznać tak wielu Polakom jak Prezydent i będziesz piastować tak ważną funkcję w kraju i zginiesz tak tragicznie w trakcie urzędowania!
POPIERAM MARTĘ . Jak Ktoś ma coś do powidzenia to i czytać się chce! Co Wy możecie na ten temat powiedzieć? decydować ? Nikt z Was nawet nie ma za grosz przyzwoitości ? Po co te Wasze głupie gadanie, a co za róznica gdzie zostaną pochowani, miejsca Wam ubędzie - nie nam decydować zasłużyli czy nie zasłużyli. Po co strzępić język na takie czcze gadanie, jestem tu przez przypadek ale smutne że tyle głupoty jest na świecie! A może czytają to najbliźsi lub kiedyś przeczytają . Ciekawa jestem czy chcielibyście aby czytano takie teksty o Was?- no ale póki co za maluccy jesteście i nie Wam decydować ... Gdyby na tym forum były pokazane osoby i zdjęcia osób które te brednie wypisują to pewnie nikt by nie został taka w nas drzemie odwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alexia napisał:
Wawel to historia nie da sie porownac dokonan krolow z dokonaniami P Lecha Kaczynskiego , predzej P. Walesa powinien spoczac na Wawelu w koncu obalil komunizm.
Z DWOJGA Z... RACZEJ NALEZY SIĘ W PRZYSZŁOSCI WAŁĘSIE!!(przepraszam życzę MU 100 Lat )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tych co piszą takie głupoty, że nie jest godzien pochowania na Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie brak inteligencji niektórych osób. Przecież tu chodzi o pewien symbol, para prezydencka jest symbolem tych wszystkich osób które zginęły a pochowanie jej na Wawelu to oddanie hołdu tym osobom - takie przesłanie Polska chce przekazać światu. Ja się pod tym podpisuje jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alexia napisał:
Wawel to historia nie da sie porownac dokonan krolow z dokonaniami P Lecha Kaczynskiego , predzej P. Walesa powinien spoczac na Wawelu w koncu obalil komunizm.
Tak na poważnie to powinni leżeć w Warszawie - chyba ,że Warszawa ich nie chce ,no to trudno niech przyjmie ich Kraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zostać pochowanym na Wawelu, wśród wielkich Polaków, nie trzeba znać nawet własnego Hymnu Narodowego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata prezydenta bardzo nas dotknęła,poczuliśmy taką samą więź jak w dniu śmierci Jana Pawła i chwila ta prysła wraz z pomysłem pochowania pary prezydenckiej na Wawelu.Decyzja ta nie tylko podzieli polaków,bo aż huczy na forach od oburzenia,ale Wawel przestanie być dla wielu Polaków magicznym miesjscem,gdzie spoczywają wybitni ludzie,którzy w historii Polski odbili swe piętno .W spółczuję wszystkim,którz zginęli w katastrofie ,ale prezydent powinien być pochowany w Warszawie z którą był związany, a rząd powinien się liczyć z opinią publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb na WAWELU-----profanacja symbolu i ujma dla tych którzy tam spoczywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmieszy mnie brak inteligencji niektórych osób. Przecież tu chodzi o pewien symbol, para prezydencka jest symbolem tych wszystkich osób które zginęły a pochowanie jej na Wawelu to oddanie hołdu tym osobom - takie przesłanie Polska chce przekazać światu. Ja się pod tym podpisuje jak najbardziej.
Uważam iż prędzej powinien znaleść się tam prezydent Polski na Uchodźctwie - Kaczorowski. W tym przypadku jest tylko obłuda pewnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmieszy mnie brak inteligencji niektórych osób. Przecież tu chodzi o pewien symbol, para prezydencka jest symbolem tych wszystkich osób które zginęły a pochowanie jej na Wawelu to oddanie hołdu tym osobom - takie przesłanie Polska chce przekazać światu. Ja się pod tym podpisuje jak najbardziej.
STOLICĄ JEST WARSZAWA- SKORO BRAK MIEJSCA DLA PREZYDENTA ? KRAKÓW JEST GOŚCINNY MIMO ŻE C....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gośćć1111' date='13.04.2010, 18:57:16' post='265150'] Strata prezydenta bardzo nas dotknęła,poczuliśmy taką samą więź jak w dniu śmierci Jana Pawła i chwila ta prysła wraz z pomysłem pochowania pary prezydenckiej na Wawelu.Decyzja ta nie tylko podzieli polaków,bo aż huczy na forach od oburzenia,ale Wawel przestanie być dla wielu Polaków magicznym miesjscem,gdzie spoczywają wybitni ludzie,którzy w historii Polski odbili swe piętno .W spółczuję wszystkim,którz zginęli w katastrofie ,ale prezydent powinien być pochowany w Warszawie z którą był związany, a rząd powinien się liczyć z opinią publiczną. [/quo RZĄD SIĘ NIESTETY NADAL NIE LICZY Z NARODEM ! MYŚLĘ ŻE KOMUŚ NA TYM BARDZO ZALEŻY ? W mętnej wodzie łatwiej łowic ryby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Dorota~ napisał:
To nie jest lekka przesada, tylko gruba. Państwo Kaczyńscy nie zasłużyli na to, by spocząć wśród Królów Polski i Wielkich Narodu Polskiego.
Zazdrosna żałosna kreaturo... po tobie pewnie nikt nie zapłacze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły Polak napisał:
pogrzeb na WAWELU-----profanacja symbolu i ujma dla tych którzy tam spoczywają
NAGA PRAWDA ALE PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna_krakow napisał:
OD WIEKOW JAKO NAROD POLSKI POPADAMY Z JEDNEJ SKRAJNOSCI W DRUGA!!!!! CZY PANSKWO KACZNSCY ZASLUZYLI NA WAWEL????? JESLI BY P.PREZYDENT PRZEGRAL WYBORY ODSZEDLBY-MOZE W CIEN POLITYCZNY , A TAK JEST HONOROWANY ----- MOZE NAWET ZACZNA SIE PROCEDURY DO WYSWIECEN !!! TEN POGRZEB W KRAKOWIE TO NIEPOROZUMIENIE-----WSZYSCY SA OBLUDNI W TYM CO MOWIA .JA I MOI ZNAJOMI Z KRAKOWA JESTESMY OBURZENI!!!!!
"Ja i znajomi" - pewnie sb-ckie śmieci. Pluć na was. Miliony Polaków mają gdzieś wasze uprzedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie nie wstydze swoich poglądów i mogę nawet sie pokazac, ale jako patriota prosze o przeniesienie naszych wielkich rodaków z Wawelu bo lubilem oddawać in chołd i uważam że nie zasłużyli na takie TOWAŻYSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAŁA SIE TRAGEDIA ZGINELI LUDZIE ZGODZE SIE . PREZYDENT Z ZONĄ SZACUNEK DLA NICH ALE POCHOWANI NA WAWELU TO SKANDAL ???????????? Z JAKIEJ RACJI ????????????????. MARSZAŁEK PIŁSUDZKI TO INNA HISTORIA I NIE WCIAGAJMY TEGO TEMATU Z JAKIEJ RACJI ON . KARDYNAŁ DZIWISZ SAM USTALA GDZIE POCHOWAC PARE PREZYDENCKA TO JUZ PRZESADA , CZY DZIWISZ CZUJE JAKIS NAPŁYW SWIEZEJ GOTÓWKI ????????? JEST ALEJA ZASŁUZONYCH NA POWAZKACH WIEC TAM POWINNI BYC POCHOWANI JAK INNI WIELCY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie obrażaj ludzi. Ja nie jestem komuchem, a uważam , że Wawel to duża przesada. fin
Komuchem może nie, ale starym podłym idiotą na pewno tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przeprowadzenie referendum w sprawie pogrzebu Prezydenta na Wawelu. O ile pamiętam, mieszkańcy Krakowa nie zgadzali się nawet na nadanie p. Kaczyńskiemu Honorowego Obywatelstwa naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...