Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Lecha i Marii Kaczyńskiej prawdopodobnie w niedzielę

Utworzony przez Fiszka, 13 kwietnia 2010 r. o 11:39
ŚLEDZĄC INNE FORA W INTERNECIE RĘCE OPADAJĄ ! do WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW POCHÓWKU PARY PREZYDENCKIEJ NA WAWELU, ZWRACAM SIĘ:... Macie jakieś pojęcie o historii? więc czemu mówicie, że Wawel to miejsce dla ludzi którzy zasłużyli na nie dorobkiem życia? Powiedzcie czym bardziej od Lecha Kaczyńskiego na pochówek na Wawelu zasłużył sobie choćby Michał Korybut Wiśniowiecki? Powiecie "bo był królem polski!", a czy ktoś z was wie jakim królem był? wątpię... - gen. Sikorski Jak myślicie dlaczego został pochowany na Wawelu? Gdyby nie katastrofa na Gibraltarze, nie znalazł by sie tam... ale zginął w tragiczny sposób pełniąc służbe ojczyźnie, więc chciano go w szczególny sposób uhonorować, podobnie jak teraz Lecha Kaczyńskiego. - Józef Piłsudski - nie wiem czy wiecie, ale gdyby jego żołnierze przegrali w czasie przewrotu majowego w 1926r. nie byłby teraz przez was tak wychwalany, bo zostałby ogłoszony wrogiem narodu... Zastanawiam sie po co go pochowali na Wawelu... przecież był nie godny.... Nie umniejszam jego roli jaką pełnił do 1926roku i tego czego dokonał, ale potem było już tylko gorzej, przynajmniej w moim odczuciu... Przyczynił sie w pewnym stopniu do przegrania przez nas kampanii wrześniowej w 1939r (mało kto wie o tym, że kiedy kraje sąsiedzkie modernizowały armie -produkcja/zakup czołgów i samolotów- polacy też chcieli, ale uwsteczniony na tym polu Piłsudski powiedział, że koń i szabla go nigdy nie zwiodły... wiec Polska nie potrzebuje nowinek technicznych bo sie szablami obroni...) - czy to przyprawia mu honoru na tyle by leżał na Wawelu, wśród królów? Może Ty albo Twój sąsiad bardziej na to zasłużył... Inne narody potrafią docenić prace naszego prezydenta(choć głównie dla tego, że tak wypada), a wy co? Wypisujecie tu jakieś głupawe i bezpodstawne pretensje... "bo nic nie zrobił!" a co miał takiego zrobić? władzą ustawodawczą w naszym kraju jest Sejm, o ile mnie pamięć nie myli... Prezydent jest głównie od pełnienia roli reprezentatywnej na arenie międzynarodowej. Myślę, że tą role akurat świetnie pełnił. Może media go nie kochały, ale za to był konkretny i dążył do jakiegoś celu. Reprezentował nas godnie poza granicami, choć w kraju miał wpadkę za wpadką (choćby ta z borubarem) ale wole takiego prezydenta niż takiego, który jedzie reprezentować nasz kraj na jakieś uroczystości, a wraca w sztok pijany... Lech Kaczyński nie bał sie dać pstryczka w nos Rosji choćby lecąc do Gruzji by zamanifestować ich suwerenność, a także naszą solidarność z tym narodem. Mimo ostrzeżeń ze strony Rosyjskiej, że jeśli jego samolot wleci na obszar objęty wojną może zostać zestrzelony, bez wahania poleciał. Inny polityk/prezydent pewnie podwinąłby ogon... Mieliście podawać konkretne powody czemu nie chcecie pochówku prezydenta na Wawelu, a ja nadal nie widze konkretnego powodu przeciw.............................. NASZ PREZYDENT : WIELKI PATRIOTA, NIE DAL SIĘ SPRZEDAĆ ANI ZASTRASZYĆ … zresztą zachowania innych krajów na świecie mówią SAME ZA SIEBIE !!!!!!! WIELKI SZACUNEK, NAPRAWDĘ WIELKI SZACUN ! WIELU POLITYKÓW POWINNO SIĘ OD NIEGO UCZYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem przeciwniczką WAWELU. Ciągle mowi sie o skromności pary prezydenckiej... Wawel to ma być podkreślenie tej skromności!!!!!!!!! Nigdy nie bylam zwolenniczką Kaczyńskich, ale jest mi żal, że tak odeszli. Jednak moim zdaniem nie zaslużyli na pochówek w miejscu królewskim! To przesada!!!! Ogromna przesada. Bez względu na historię Wawel wszyskim kojaży sie z królami, a Lech Kaczyński nim nie był - i cale szczęście! Nie moge już słuchać tego słodzenia! Prezydent mial tylko 6% poparcia, ateraz wszyscy go kochaja - obłuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do >pio< : Baranie - baranico - niczego nie rozumiesz - jesteś w podobnym w amoku - nie potrafisz trzeźwo myśleć!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja wiem, że katastrofa, która się wydarzyła jest tragedią narodową. Zgadzam się z tym, że Prezydentowi RP i pozostałym ofiarom należy się hołd pamięci. Ale czy wystarczy pełnić urząd prezydenta i tragicznie zginąć, żeby zostać pochowanym wśród królów na Wawelu. Dlaczego jesteśmy takimi hipokrytami, dokonując oceny prezydentury za życia miernej, a po śmierci podnosząc do rangi bohatera narodowego? Opamiętajmy się w porównaniach do Jana Pawła II. Ostatni prezydent na uchodztwie Prezydent Ryszard Kaczorowski również zginął w tej samej katastrofie, chciałbym wiedzieć czy jemu również w ten sam sposób zostanie oddany hołd. A może to już kampania wyborcza i próba zbicia kapitały na tragedii, która się wydarzyła. Chociaż łączę się w smutku z rodzinami zmarłych i być może ktoś moimi przemyśleniami może poczuć się urażony, musiałem napisać to, co mnie nurtuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadam się całkowicie.Z szacunkiem dla Prezydenta, ale czy nie lepiej w Warszawie.Jest to pochopna i nie przemyślana decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ollencja napisał:
Ja też jestem przeciwniczką WAWELU. Ciągle mowi sie o skromności pary prezydenckiej... Wawel to ma być podkreślenie tej skromności!!!!!!!!! Nigdy nie bylam zwolenniczką Kaczyńskich, ale jest mi żal, że tak odeszli. Jednak moim zdaniem nie zaslużyli na pochówek w miejscu królewskim! To przesada!!!! Ogromna przesada. Bez względu na historię Wawel wszyskim kojaży sie z królami, a Lech Kaczyński nim nie był - i cale szczęście! Nie moge już słuchać tego słodzenia! Prezydent mial tylko 6% poparcia, ateraz wszyscy go kochaja - obłuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trochę pokory i wyciszenia jacy Oni byli oceni historia. A mi jest po prostu wstyd durnych wypowiedzi, dyskusji nad tym czy tu czy tam. Uszanujmy ich pamięć jaka by ona nie była. A obłuda? Czy sama nie jesteś obłudna? Wstyd to knowanie, kłótnie i krótkowzroczne oceny pseudokatolików i osób nie potrafiących zatrzymać się na chwilę w swoich pseudodyskusjach. ZAMILCZCIE I TRCHĘ SZACUNKU DLA NICH I DLA ŻYJĄCYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO nie powiedział "spieprzaj dziadu" tylko "spieprzaj pan" litości jeżeli już coś piszesz to pisz z godnie z prawdą i dowiedz się w jakiej sytuacji i dlaczego Pan Prezydent to powiedział? DO 6% poparcia w jakiej telewizji to usłyszałaś czy z jakiego "szmatławego pisma" wyczytałaś? Gdybym ja trzymała w "łapie media" tez mogłabym napisać : miał 94% poparcia lub coś innego , kobieto przestań wierzyć w rankingi , statystyki , które pisali (układali) ludzie nieszanujący, nienawidzący GŁOWY Państwa!! Panie profesorze - Prezydencie, dziękuję za POLITYKĘ MIĘDZYNARODOWĄ! inne kraje mogłyby brać przykład i naukę czym jest PRAWDZIWY PATRIOTYZM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO nie powiedział "spieprzaj dziadu" tylko "spieprzaj pan" litości jeżeli już coś piszesz to pisz z godnie z prawdą i dowiedz się w jakiej sytuacji i dlaczego Pan Prezydent to powiedział? DO 6% poparcia w jakiej telewizji to usłyszałaś czy z jakiego "szmatławego pisma" wyczytałaś? Gdybym ja trzymała w "łapie media" tez mogłabym napisać : miał 94% poparcia lub coś innego , kobieto przestań wierzyć w rankingi , statystyki , które pisali (układali) ludzie nieszanujący, nienawidzący GŁOWY Państwa!! Panie profesorze - Prezydencie, dziękuję za POLITYKĘ MIĘDZYNARODOWĄ! inne kraje mogłyby brać przykład i naukę czym jest PRAWDZIWY PATRIOTYZM!!
Odnośnie tych 6% to nie do mnie ja odpowiadałem osobie, która m.in. o tym pisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent kaczyński na Wawelu. czy to oznacza, że prezydent Jaruzelski także tam zostanie niegdyś pochowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO nie powiedział "spieprzaj dziadu" tylko "spieprzaj pan" litości jeżeli już coś piszesz to pisz z godnie z prawdą i dowiedz się w jakiej sytuacji i dlaczego Pan Prezydent to powiedział? DO 6% poparcia w jakiej telewizji to usłyszałaś czy z jakiego "szmatławego pisma" wyczytałaś? Gdybym ja trzymała w "łapie media" tez mogłabym napisać : miał 94% poparcia lub coś innego , kobieto przestań wierzyć w rankingi , statystyki , które pisali (układali) ludzie nieszanujący, nienawidzący GŁOWY Państwa!! Panie profesorze - Prezydencie, dziękuję za POLITYKĘ MIĘDZYNARODOWĄ! inne kraje mogłyby brać przykład i naukę czym jest PRAWDZIWY PATRIOTYZM!!
do Gościa"pamiętam doskonale słowa P. Kaczyńskiego to było ,,spieprzaj dziadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moral napisał:
do Gościa"pamiętam doskonale słowa P. Kaczyńskiego to było ,,spieprzaj dziadu"
Co ja się będę z tobą "użerać" , UMYJ USZY I POSŁUCHAJ SŁÓW L.Kaczyńskiego!!! http://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pio napisał:
spieprzaj dziadu! slowa mowia za siebie.
Tylko na tyle cię stać - jesteś w amoku i niczego nie rozumiesz i lepiej zamilcz - nawet na zawsze!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pio napisał:
spieprzaj dziadu! slowa mowia za siebie.
Cytujesz słowa małego człowieczka - na tyle było jego stać i teraz ciebie - miernoto - niczego nie rozumiesz!!!! Teraz nawet niebo się gniewa za Wawel. Dziwne - akurat teraz prawie po 200 latach wulkan się obudził. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pio napisał:
spieprzaj dziadu! slowa mowia za siebie.
A to kto powiedział? "Naród wspaniały, tylko ludzie ku..rwy" "Myślałem już nieraz, że umierając przeklnę Polskę. Dziś wiem, że tego nie zrobię. Lecz gdy po śmierci stanę przed Bogiem, będę go prosił, aby nie przysyłał Polsce wielkich ludzi. " "Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku..wy!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Dźwięczy requiem pod dzwonu kloszem, Salonowcy - skończcie tę wrzawę. O czas smutnej zadumy proszę, gdy Prezydent idzie na Wawel. [u]Kogo wiedzie w żałobnej gali? Jakieś cienie, mundury krwawe, ci w Katyniu z dołów powstali, z Prezydentem idą na Wawel. Idą wolno, lecz równym krokiem, bo im marsza rozbrzmiewa grave. Niezbadanym Boga wyrokiem z Prezydentem ciągną na Wawel. Gdy próg przejdą królewskich pokoi, krótki apel - czas z misji zdać sprawę, potem spać - pierwsza noc już wśród swoich z Prezydentem, co wwiódł ich na Wawel. Ciiiiiicho! śpią Ale może obudzi ich los w nas to, co czyste i prawe? Niech pojedna - i partie i ludzi, dzień, gdy oni dotarli na Wawel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.tragedia jest ogromna,rozumię to wszystko co się stało ale na wawelu leżą ciała królów polskich to dlaczego został pochowany prezydent.tak go oczerniano w mediach a teraz jest tego godzień,nigdy bedąc na wawelu nie oddam mu hołdu.O zmarłych zawsze się mówi dobrze chociaż byłby zły to po śmierci jest dobry.nie oszukujmy swoich uczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy to wszystko czytam , to dreszcze mnie przechodzą , jak zwykle polacy żli złośliwi i zawistni , dobrze że to tylko garstka takich ludzi jak wy się znajduje ,w naszym kraju i to tak się zbiorą i jak te diabły podjudzają się nawzajem , pomyśl o swoim pogrzebie czy ktoś za tobą zapłacze i powie dobre słowo, a może powiedzą "Nareszcie Zdechł" . Zastanów się człowiecze po co to podjudzanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...