Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta na Wawelu. Przeciwnicy i zwolennicy starli się w Krakowie

Utworzony przez JB, 15 kwietnia 2010 r. o 09:00
no ja nie wiem co wy tu wypisujecie-królowie to wyższa kategoria ludzi jak musze was uświadomić że prezydent jest tego odpowiednikiem i to wybranym a nie dostal tego tytulu po przodkach.... trochę logiki... A co to wogóle wam przeszkadza że tam będą pochowani-co może wam miejsce ukradli-żalosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuniści się mogli cieszyć,rozwalił prawice i w nagrodę pochowany będzie na Wawelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy nie chcecie aby Prezydent został pochowany na Wawelu bo Wawel niby należy do Was????????? Jak możecie protestować czy tez wypowiadać się przeciwko pochowaniu Pary Prezydenckiej na Wawelu skoro sami nic dla Polski nie zrobiliście!! Poza tym, ze przynosicie wstyd i człowiek zaczyna się wypierać tego ze pochodzi z okolic Krakowa. A jeśli nie wiecie co Lech Kaczyński zrobił dla Polski to sobie poczytajcie co nieco na temat jego działalności. Podrzędna grupo troszkę kultury i szacunku dla ludzi dzięki, którym mogło nam się zyć lepiej, którzy walczyli o dobro Polski i, których można nazwać prawdziwymi Patriotami!! Kiedy słucha sie waszych wypowiedzi i pogróżek o paleniu opon czy tez podrzucaniu petard to można myśleć, że ludobójstwo Hitlera było dobre a przynajmniej teraz przydałoby się dla takich właśnie przypadków do jakich was zaliczam!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIENY CMENTARNE MILCZEĆ W OBLICZU TRAGEDI LUDZKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tej hipokryzji. mam ja i moi bliscy dosyć tego patosu w telewizji. Marzę o śmierci w zbiorowej katastrofie, to nasza narodowa histeria pojawiająca się za każdym razem. Jest wtedy narodowa żałoba, ordery, zbieranie pieniędzy itp. Ludzie odchodzący i wartościowi, ale bez skazy narodowej, zbiorowej histerii zostają zapominani, a ich rodziny bez wsparcia i pomocy. Jesteśmy nowoczesnym i demokratycznym państwem i mamy prawo do własnego myślenia i oceny. Nikt łącznie z kardynałem Dziwiszem nie może mi nakazać traktowania byłego prezydenta jako ojca narodu. Nigdy nie był moim prezydentem, był prezydentem kraju w którym mieszkam. Nie oceniałem jego prezydentury pozytywnie i ta tragedia nie zmieni mojego osądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mik napisał:
Dość tej hipokryzji. mam ja i moi bliscy dosyć tego patosu w telewizji. Marzę o śmierci w zbiorowej katastrofie, to nasza narodowa histeria pojawiająca się za każdym razem. Jest wtedy narodowa żałoba, ordery, zbieranie pieniędzy itp. Ludzie odchodzący i wartościowi, ale bez skazy narodowej, zbiorowej histerii zostają zapominani, a ich rodziny bez wsparcia i pomocy. Jesteśmy nowoczesnym i demokratycznym państwem i mamy prawo do własnego myślenia i oceny. Nikt łącznie z kardynałem Dziwiszem nie może mi nakazać traktowania byłego prezydenta jako ojca narodu. Nigdy nie był moim prezydentem, był prezydentem kraju w którym mieszkam. Nie oceniałem jego prezydentury pozytywnie i ta tragedia nie zmieni mojego osądu.
A wiesz czemu nic?? -bo Cie gowno obchodzi sprawa Polski i Polakow, gowno wiesz na temat Prezydentai dlatego to co piszesz tez jest gownem -te wszystkie protesty sa juz opłacone a wy dajecie sie manipulowac nie wiecie nic na temat pary prezydenckiej a sie mondrzycie na temat osob spoczywajacych na wawelu zreszta tez. Dlatego jakczegos nie wiecie, nie znacie histori itd. to sie nie wypowiadajcie bo to tylko was zgarsza w oczach prawdziwych polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd w takiej chwili pyskować, tym bardziej że na tematy o których nie ma się pojęcia ani żadnych praw własnośći. Trzeba było pyskować jak były sprzedawane stocznie, fabryki itd. a nie drzeć ryja w tak podniosłej chwili nie mając pojęcia o życiu królów czy innych przywódców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...