Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta w krypcie na Wawelu - opinie znanych lublinian

Utworzony przez pip, 14 kwietnia 2010 r. o 15:50
Moja rodzina też sobie życzy abym został pochowany na Wawelu, czy zostanie to uszanowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i właśnie to jest Polska, ludzie nawet się kłócą gdzie pochować Prezydenta. Nie ma o co się kłócić, widać że ta tragedia niektórych nic nie nauczyła. teraz NIE mówię akurat o tym artykule ale w mediach się słychy że to wydarzenie budzi kontrowersje. Co to za różnica nic nie przywróci im życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjednoczenie narodowe zniweczone przez niefortunną decyzję To już się stało i nie chcę tego oglądać.Pan Wajda ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa przegrana-odwdzięczę się głosem na wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Wajda nie ma racji. To jest szukanie nie wiadomo czego, szykanie dziry w całym zeby tylko znowu miec możliwośc dyskusji. Strasznie to przykre, nawet okres żałoby nie minął i juz. Czy naprawde nie macie o czym rozmawiac i nad czym debatopwać. Wawel idealne miejsce na pochówek pary prezydenckiej, w kontekście znaczenia ghistorycznego jak najbardziej, ten fakt będzie miał istotne znaczenie za kilkadziesiat i kilkaset lat kiedy nasi potomkowie na lekcjach historii będa się uczyć o fakcie zaistniałym kilka dni temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Pan Wajda nie ma racji. To jest szukanie nie wiadomo czego, szykanie dziry w całym zeby tylko znowu miec możliwośc dyskusji. Strasznie to przykre, nawet okres żałoby nie minął i juz. Czy naprawde nie macie o czym rozmawiac i nad czym debatopwać. Wawel idealne miejsce na pochówek pary prezydenckiej, w kontekście znaczenia ghistorycznego jak najbardziej, ten fakt będzie miał istotne znaczenie za kilkadziesiat i kilkaset lat kiedy nasi potomkowie na lekcjach historii będa się uczyć o fakcie zaistniałym kilka dni temu.
Racje masz w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Pan Wajda nie ma racji. To jest szukanie nie wiadomo czego, szykanie dziry w całym zeby tylko znowu miec możliwośc dyskusji. Strasznie to przykre, nawet okres żałoby nie minął i juz. Czy naprawde nie macie o czym rozmawiac i nad czym debatopwać. Wawel idealne miejsce na pochówek pary prezydenckiej, w kontekście znaczenia ghistorycznego jak najbardziej, ten fakt będzie miał istotne znaczenie za kilkadziesiat i kilkaset lat kiedy nasi potomkowie na lekcjach historii będa się uczyć o fakcie zaistniałym kilka dni temu.
w czym nie ma racji? że Wawel nas podzielił?przecież to już się stało:ja się z tobą nie zgadzam a ty ze mną i nie sądzę ze ktoś kto stracił ojca w Katyniu nie wie o czym mówi Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wajda wypowiadając takie słowa w chwili obecnej zupełnie się ośmiesza i próbuje ośmieszyć Polskę i Polaków. Przecież na pogrzeb Pary Prezydenckiej zaprosiliśmy do Krakowa przywódców całego świata i teraz za namową Pana Wajdy mielibyśmy zmieniać plany? Byłoby to działanie sprzeczne z polską racją stanu. Panie Wajda proszę zamilknąć i nie dzielić Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIFOR napisał:
w czym nie ma racji? że Wawel nas podzielił?przecież to już się stało:ja się z tobą nie zgadzam a ty ze mną i nie sądzę ze ktoś kto stracił ojca w Katyniu nie wie o czym mówi Szacun
Nie ma żadnych dowodów, że ojciec A.Wajdy zginął w Katyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
Moja rodzina też sobie życzy abym został pochowany na Wawelu, czy zostanie to uszanowane
Owszem zostanie to uszanowane, a powiem Ci ze jesli bedziesz pelnil najwyzszy urzad w panstwie i bedziesz robil to godnie to nie tylko decyzja moze byc uszanowana ale nawet moze byc wcielona w zycie. Z najlepszymi zyczeniami dla Ciebie i Twojej rodziny. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Prawdą jest że nie czas i miejsce na takie debatowanie... Prawdą jest również to że taki człowiek jak Wajda nie powinien się wdawać w takie dyskusje, bo to źle o nim świadczy... Prawdą jest też i to że Prezydentowi Rzeczypospolitej (zwłaszcza o nieposzlakowaniej opinii i prezydenturze /nigdy i nigdzie nie splamił imienia Polski/ )należy się GODNE miejsce pochówku, a okoliczności śmierci dodają temu wyjątkowej powagi.... i ostatnią prawdą jest również to , że komuś wyraźnie zależy żeby mącić nam w głowach i wybyć nam z głowy JEDNOŚĆ ... Czy zauważyliście, "kto" opublikował jako pierwszy wiadomości o wczorajszym proteście w Krakowie? Czy to wam jeszcze nic nie mówi...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie dyskusja na temat miejsca pogrzebu nie ma sensu. Swoje opinie mozemy wyrazac po pogrzebie. Dla jednych zasłużył dla innych nie. Decyzja została ogłoszona i teraz zmieniając ją to już się tylko ośmieszamy. Skoro rodzina otrzymała propozycję od Dziwisza to miała prawo wybrać to miejsce. A teraz nasze kłotnie to moga tylko zniweczyć to wszystko co tak pieknie zaprezentowaliśmy po katastrofie, te tłumy przed pałacem, solidarnośc Polaków i ten obraz naszego narodu który poszedł na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy protestuje arcybiskup - za nim reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładne i mądre słowa.Piękno jest jeżeli potrafimy go zachowac. Nie dajmy się zmanipulowac. Na BOGA trwa ŻAŁOBA.Więcej godności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkanoc w Pałacu Prezydenckim. Bracia składają sobie życzenia. Lech mówi: Za to że robię wszystko jak mi każesz, mógłbyś mnie wynagrodzić. Jak? pyta Jarek, Chcesz być wybrany ponownie na prezydenta? Nie, mówi Lech, chcę żyć spokojnie, a po śmierci chciałbym być pochowany na Wawelu. Jarek: Masz to już załatwione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim godność i szacunek dla wszystkich, którzy za nas zginęli. Kłótnia o miejsce pochowania jest żałosna i straszna. Wstydzę się za tych, co nie potrafią zamilknąć chociażby na chwilę po katastrofie. Wstydzę się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..dziecko z kąpielą zostało wylane." Kiedy czytam teksty za i przeciw zastanawiam się nad celowością dyskusji w obliczu kruchości życia. Dlaczego tyle zajadłości jest u forumowiczów? Gdzie podziała się kultura języka, gramatyka, ortografia? A logika podszłą w las..... No i argumenty szczególnie zwolenników pochówku, a w zasadzie ich brak wynikający zapewne z nieznajomości historii, różnych protokołów sytuacyjnych, tudzież opierania się na zasłyszanch gdzieś tam często wyrwanch z kontekstu opiniach. Tu wielką winę ponoszą dziennikarze a raczej pismaki. Polecam wszystkim piszącym poczytanie forów domen obcojęzycznych. Tam możecie się uczyć tego co brakuje na naszych. No i podszkolicie języki. Podpowiadam że łatwo trafić tamże przez google. No i trzeżwo analizować fakty i wydarzenia a nie ulegać emocjom chwili...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jako bohaterowie, ktorzy tak samo lecieli w tym samym samolocie, z tej logiki powinni tez byc pochowani na Wawelu... Nie wiem jaki to jest akt bohaterstwa zostawic kwioty na pomniku i skarzyc sie o dawnych tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Pan Wajda nie ma racji. To jest szukanie nie wiadomo czego, szykanie dziry w całym zeby tylko znowu miec możliwośc dyskusji. Strasznie to przykre, nawet okres żałoby nie minął i juz. Czy naprawde nie macie o czym rozmawiac i nad czym debatopwać. Wawel idealne miejsce na pochówek pary prezydenckiej, w kontekście znaczenia ghistorycznego jak najbardziej, ten fakt będzie miał istotne znaczenie za kilkadziesiat i kilkaset lat kiedy nasi potomkowie na lekcjach historii będa się uczyć o fakcie zaistniałym kilka dni temu.
Śmierć "Maleńkiej Polski" w tym czasie i w takim miejscu wypromowała niewyobrażalnie film pana Wajdy... No i woda sodowa uderzyła do głowy. Mnie też się wydaje to miejsce na wyrost. Ciężko jest mi sobie wyobrazić takie samo zachowanie wielu ludzi, gdyby ta tragedia wydarzyła się np w drodze do Brukseli. Ale jak można wypisywać takie rzeczy, nawoływać do protestów, wiedząc, że decyzje zapadają błyskawicznie i nie ma szans na debatowanie i odwoływanie czegokolwiek ze względu na rangę uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
Moja rodzina też sobie życzy abym został pochowany na Wawelu, czy zostanie to uszanowane
Jak zostaniesz Prezydentem to ja nie będę miał nic przeciwko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...