Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół roku po katastrofie w Smoleńsku wciąż nie znamy przyczyn tragedii

Utworzony przez Transcryptor, 10 października 2010 o 09:55
"Od początku nasi wojskowi prokuratorzy badają cztery wersje śledcze - powiedział IAR rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej, pułkownik Zbigniew Rzepa." Nie od początku, a dopiero od 29 kwietnia panie pulkowniku. Z szacunku do zmarlych pomine podawana az do znudzenia i do 29 kwietnia przyjeta glowna hipoteze katastrofy. Jezeli chcecie wyjasnic prawdziwe przyczyny i skutki katastrofy to czemu faktycznego czasu zgonow zapisanych w swiadectwach poszczegolnych ofiar nie zestawicie z transkrypcja zapisu audio wykonanego pod smilenskiem w chile po katastrofie? Wszak ABW w waszej opinii ma jedną z najlepszych na świecie metod oczyszczania nagrań z zakłóceń i zaszumień - na co jeszcze czekacie żeby oczyścić zapis we własnym zakresie jeżeli skorzystać z gotowej już transkrypcji wykonanej przez niezaleznych ekspertów nie chcecie, i zestawić transkrypcję nagrania z czasami zgonów ofiar???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.webyscan.com
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to juz jakaś paranoja , szuka sie śladów zamachu , już to ćwiczono z gen. Sikorskim , Pyjasem i nie znaleziono kul , ludzie świat goni do przodu a nie drepcze w miejscu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
to juz jakaś paranoja , szuka sie śladów zamachu , już to ćwiczono z gen. Sikorskim , Pyjasem i nie znaleziono kul , ludzie świat goni do przodu a nie drepcze w miejscu
Świat goni, a my stoimy bo się niby ciągle przeszłością zajmujemy? Poczytaj sobie choćby o Lockerbie gdzie Prezydenta ani choćby jednej osoby o takim statusie państwowym jak 96 ofiar smoleńskiej katastrofy nie było, a jak szczegółowo wszystko badali. A może to jest tak, ze świat pędzi, a my stoimy bo się ciągle nie możemy rozliczyć z historią? Ma być tak jak po bestialskim zabójstwie ks. Jerzego Popiełuszko, śmierci w cieniu okrągłego stołu ks. patriotów: Stefana Niedzielaka, ks. Stefana Suchowolca i ks. Sylwestra Zycha. Nagłej śmierci Michała Falzmanna, inspektora NIK który wykrył Aferę FOZZ, tragicznej i nagłej śmierci prof. Waleriana Pańko, prezesa Najwyższej Izby Kontroli który raport o FOZZ wiózł do sejmu RP. Zabójstwa Komendanta Głównego Policji Polskiej gen. Marka Papały i niewykrycia sprawców i zleceniodawców tamtej zbrodni oraz serii samobójstw podejrzanych i oskarżonych w tamtej sprawie. Uprowadzenia i bestialskiego zabójstwa przedsiębiorcy Krzysztofa Olewnika oraz serii samobójstw głównych podejrzanych i oskarżonych w tej sprawie. Zaginięcia przed rokiem szyfranta wywiadu Sił Zbrojnych RP i "samobójstwa' dyrektora kancelarii Premiera RP oraz najtragiczniejszej w dziejach Polski, nagłej śmierci prof. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta RP wraz z małżonką oraz towarzyszącymi im na pokładzie samolotu Tu-154 innymi 94 najwyższymi w Polsce dostojnikami państwowymi, duchownymi i politycznymi. Znajdź drugie państwo w świecie z takimi ofiarami i brakiem wyjaśnienia ich śmierci - a może to jest tak, ze świat pędzi, a my stoimy bo się ciągle nie możemy rozliczyć z historią?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no nie to jest epidemia , szkoda długodystansowca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O przyczynę uPOdku tuPOlewa należy POpytać T.W. Litwina hrabiego Komoruskiego. Już POnad rok temu w wywiadzie dla rmf POwiedział :"Prezydent gdzieś POleci i wszystko się zmnieni".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie uczucia towarzyszą Wam pół roku po katastrofie w Smoleńsku ? Zapraszam na forum: http://www.multiforum.eu/viewtopic.php?f=22&t=29
Zaloguj się, aby oddać głos
0
za duzo tu niejasności, na początku myslałem ze to był wypadek ale teraz mam spore wątpliwości, wieza pomyliła sie w koordynatach o jakieś 800m, pozwoliła zejsć na 50 m!!! nie znali angielskiego, mgła pojawiła sie na 2 godziny o 7 rano. słyszał ktoś o mgle, ktora pojawia sie o 7 rano tak na chwile?? dla mnie to był zamach, głupie przejęzycznie komorowskiego a moze to było freud'owskie przejęzycznie ? tylko jedno pytanie czy peło brało w tym udział czy tylko moskwa, a peło jak na sługę przystało "morda w kubeł". bo dla moskwy to pikuś potrafili strzelać do papieża to taki samolot z kilkoma politykami i kaczyńskim niezbyt lubianym w Europie za to ze chciał niepodległej i silnej Polski ...to pestka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRZYCZYNY DOSKONALE ZNAMY TO MIĘDZY INNYMI: 1. POSŁOWIE ZAMIAST DBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SPOŁECZEŃSTWA ZADBALI O INTERESY SWOJE I SWOICH RODZIN: PRZETRWONILI PIENIĄDZE PODATNIKÓW NA ZASPOKAJANIE SWOICH POTRZEB I PŁAWIENIE SIĘ W LUKSUSACH ZAMIAST ZAKUPIĆ NOWE SAMOLOTY!!! 2. POLITYCY ZAMIAST DBAĆ O PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW URZĄDZAJĄ SOBIE WYCIECZKI I WCZASY NA KOSZT PODATNIKÓW! 3. WINNE TEGO SĄ POLITYCZNE HUCWY ZWANE WYBORAMI LUB JAK KTO WOLI WYŚCIGIEM DO KORYTA, NA KTÓRE PRZEZNACZANE SĄ NIEBOTYCZNE KWOTY Z KIESZENI PODATNIKÓW!!! 4. WINIEN TEMU JEST BYŁY PREZYDENT LECH KACZYŃSKI KTÓRY CHCIAŁ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ KAMPANIĘ WYBORCZĄ OD SMOLEŃSKA I ZABRAŁ NA POKŁAD SAMOLOTU POSŁÓW I VIPÓW!!! 5. WINNI TEMU JESTEŚMY MY SAMI ŻE GODZIMY SIĘ NA TRWONIENIE NASZYCH PIENIĘDZY PRZEZ POLITYCZNE KANALIE ZAMIAST INWESTOWAĆ W NASZE DZIECI I PRZYSZŁOŚĆ!! 6. WINNI TEMU SĄ CI KTÓRZY BYLI W SAMOLOCIE I UPARLI SIĘ BY LĄDOWAĆ NA TYM KLEPISKU ZWANYM LOTNISKIEM!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no epidemia ogarnia coraz więcej ludzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
no nie to jest epidemia , szkoda długodystansowca
Przeczytałam dwa razy wykaz, który podał "długodystansowiec" - powiedz proszę, który to z podanych wypadków czy też przypadków został już wyjaśniony? Wskaż chociaż jeden nieprawdziwy fakt. Powiem więcej - wychodzi na to, że i tak podał mniej niż miejsce to miało, o choćby ścielący się gęsto trup policjantów prowadzących sprawę "wypadku" Waleriana Pańko. Epidemia to nasze państwo toczy - epidemia dziwnych i nie wyjaśnionych katastrof i śmierci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: