Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy koniecznie trzeba czytać papierowe książki i gazety? Ja czytam dziennie około 4 godzin ale w internecie, przynajmniej nie mam problemu z książkami, którym już dawno zapełniłem wszystkie wole kąty. Wiem, książka to książka, ale trzeba iść z postępem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolą chodzić po kościołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie musimy ksionżków czytać bo my inteligenty, bo my studia mamy, my wszystko umiemy i się na wszystkim znamy .Ksiuńzki som za tanie, i chińczyznty-tanizny nie czytumy, droższe powinny być i mymamy tablety i eboooki czytomy. DRY Tuńczyka w selgrosie jemy, a o tego rozumku przybywa i ksonżków nijakich nam nie trza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie spadek czytelnictwa tylko zdecydowanie więcej osób nie wstydzi się już przyznac, ze nie czyta bo zrozumieli, że czytelnictwo to nie jakis obowiązek. Niech kazdy robi to co lubi a nie to co mu się narzuca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam. Ksiązki sa dobre dla bab i pedałów. Robert z Wieniawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie musimy ksionżków czytać bo my inteligenty, bo my studia mamy, my wszystko umiemy i się na wszystkim znamy .Ksiuńzki som za tanie, i chińczyznty-tanizny nie czytumy, droższe powinny być i mymamy tablety i eboooki czytomy. DRY Tuńczyka w selgrosie jemy, a o tego rozumku przybywa i ksonżków nijakich nam nie trza.
  Słabe prowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po książkę sięgam często. W miesiącu przeczytam 2-3 nie licząc książek i publikacji związanych z moją pracą - branża IT. Oczywiście jesienno-zimowa aura sprzyja spędzaniu wolnego czasu z dobrą lekturą. W sezonie letnim trochę zaniedbuje czytanie, ale zawsze znajdę jakiś wieczór do poczytania przed snem. Korzystam z MBP, co jakiś czas kupię książkę, której nie mogę znaleźć w bibliotece, ale większość mam w Kindlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieć internet umożliwia bardzo szybkie znalezienie tego ,co nas interesuje bez przymusu wychodzenia z domu i wydawania dużych sum na zakup tego co nas interesuje, A ludzie nadal czytają i to dużo ,ale nie to co wydawcy by chcieli wcisnąć i sprzedać za pomocą księgarni i bibliotek . I to ich w pewnym sensie przeraża ,bo zostają w tyle za postępem technologicznym. Internet to swoboda wyboru ,często nie ujęta w jakichkolwiek statystykach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są inne wydatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyznawcy PO-PSL-Nowoczesnej i KOD'u to nieuczone barachło, nie tylko nieoczytane nieobyte ze sztuką ale też ograniczone na umyśle, bez wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam, podejrzewam ze wlasnie pobieranie ksiazek z sieci wplywa na latwy do nich dostep i brak potrzeby isc do biblioteki po ksiazke ktora mozna sciagnac z internetu i to rowniez moze byc przyczyna spadku odwiedzin w bibliotekach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zapierdalamy po 10-12 godzin to kiedy, brawo solidaruchy z lat 80 na czele z bolkiem, macie parobków, którzy pracują za miskę zupy i kromkę chleba, bo jak inaczej można nazwać moje wynagrodzenie po 36 latach pracy - 1400 zł netto i to jeszcze się cieszę, bo inni mają po 800 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rezydent dupa nie przeczytał nawet konstytucji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem,kto robił te badania na temat czytania,bo w moim otoczeniu,wśród znajomych jest naprawdę dużo osób czytających.Ja sama czytam dużo,nie wyobrażam sobie dnia bez czytania,a to że ktoś pisze że pracuje i nie ma czasu na czytanie to jest tylko wymówka,Fakt,książki są drogie,no ale od czego są biblioteki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam bo lubię,ale kupuję szukając przecen,wyprzedaży itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro dobra książka kosztuje tyle co dniówka w pracy to nie dziwi mnie to, że nikt nie czyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro dobra książka kosztuje tyle co dniówka w pracy to nie dziwi mnie to, że nikt nie czyta
sprawdź w internecie czym jest "biblioteka", inteligencie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zapier***amy po 10-12 godzin to kiedy, brawo solidaruchy z lat 80 na czele z bolkiem, macie parobków, którzy pracują za miskę zupy i kromkę chleba, bo jak inaczej można nazwać moje wynagrodzenie po 36 latach pracy - 1400 zł netto i to jeszcze się cieszę, bo inni mają po 800 zł
Takie wynagrodzenie po 36 latach pracy świadczy tylko o tobie, widocznie słaby pracownik jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy koniecznie trzeba czytać papierowe książki i gazety? Ja czytam dziennie około 4 godzin ale w internecie, przynajmniej nie mam problemu z książkami, którym już dawno zapełniłem wszystkie wole kąty. Wiem, książka to książka, ale trzeba iść z postępem.
długo tak nie poczytasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie niestety czasy że większość ludzi woli czytać wpisy na fb, niż przeczytać dobrą książkę. Cena nowych książek nie może być wymówką, ponieważ często są promocje np: w matrasie. Można zakupić książkę nawet o 80% taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...