Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy nie lubią rozliczać się z podatku przez Internet

Utworzony przez kendziro, 6 maja 2010 r. o 17:35
próbowałem ale kilka razy jakiś błąd wyskoczył wiec dałem sobie spokój i po staremu programem i wydruk i tez szybko kasa przyszła moze za rok wcześniej się zainteresuje tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
320 tys !!!!! co za osioł pisał tę notatkę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dwa razy skorzystałam z tej formy rozliczenia. Jest wygodna, oszczędza czas i papier. Program nie przepuszcza żadnych błędów, z reguły popełniamy literówki, nie pozwalające na prawidłową identyfikację, Literówki trzeba szukać do skuktu, ale warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w programie nie mozna było wybrac Gminy Lublin, wiec wszyscy z Lublnia musieli zrezygnowac z tej opcji rozliczania PIT-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można było wybrać Lublin , odinstalowałem już program to szczegółow nie podam (chyba było miasto Lublin) ale na 100% się dało, system przyjął mi formularz bezproblemowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...