Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy obrażani w czeskiej reklamie? Ambasada protestuje (wideo)

Utworzony przez lelek kozodój, 3 grudnia 2014 o 20:18
Głupie pepiki. Olać to. T-Mobile u mnie przegrał. Przechodzę do innego operatora..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też proponuję wszystkim klientom t-mobile wycofanie się od tego operatora.Jestem w Orange. Gdybym był w t-mobile to tylko do końca umowy.Hyba mamy swój honor-no nie??.
0
Niestety taka mamy opinie za granicami polski... Ale obrażać się za reklamę to nie jest najlepszy pomysł, potwierdza to tylko fakt, ze jesteśmy naburmuszonym narodem bez poczucia humoru
0
Niestety taka mamy opinie za granicami polski... Ale obrażać się za reklamę to nie jest najlepszy pomysł, potwierdza to tylko fakt, ze jesteśmy naburmuszonym narodem bez poczucia humoru
No i pewnie każdy Polak chętniej widziałby pejsatego Żyda jako handlarza.Tak jak to bywa w większości polskich kabaretow itd. Z innych potrafimy się śmiać .... A siebie????
0
Hamie jeden gdzie twój HONOR czy wiesz co to jest? Jak zwykle POpaprańcu będziesz chował głowę w pisaek. Plują ci w twarz a ty deszcz pada. GOŃ sie FRAJERZE.
0
Niestety w reklamie sporo jest racji. Nie o wszystkich ale jest
0
Polacy codziennie obrażają wszystkich wokoło, czują się narodem polskich panów, katolików z jedyna prawdziwą w kosmosie religią i historią, głosujący na partię kartofla i wierzący w brednie smoleńskie. Czesi zrobili sobie jaja z wielkiego narodu Panów w stylu Wojtusia to na forum.
0
Hamie jeden gdzie twój HONOR czy wiesz co to jest? Jak zwykle POpaprańcu będziesz chował głowę w pisaek. Plują ci w twarz a ty deszcz pada. GOŃ sie FRAJERZE.
Pewnie gdyby się okazało, ze to Cygan mówiący po polsku to nie stroszylbys tak piór.... Patriota zakichany
0

Był taki jeden głupek i szkodnik, nazywał się Józef Beck, przedwojenny minister spraw zagranicznych. Dla niego najważniejszy był HONOR, a nie przetrwanie narodu. Tym samym postawił się NIemcom i doprowadził do wojny. Ja osobiście olewam tę reklamę. Nigdy nie spotkałem Polaka handlującego takim badziewiem i tak oszukującego Czechów, zatem dla mnie ta reklama to wygłup ksenofobicznych prymitywów, i nie ma ona nic wspólnego z prawdziwymi Polakami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: