Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy piją coraz mniej wódki

Utworzony przez Chomik, 18 października 2009 o 14:16
I bardzo dobrze... bo polacy to pijaki i jak jest okazja to tylko alkohol i alkohol ! Wstyd tu mieszkać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wóda to syf piwo lepsze i smaczniejsze
0
Coraz mniej wódki ale coraz więcej "kościanki", "jagodzianki"... jak kto woli.
0
no przynajmniej jeden spadek który polsce i polakom wyjdzie na plus, dodatkowo jeszcze trzeba uszczelnić wschodnią granicę pozdrawiam
0
Nie piję, bo mnie nie stać. Za godzinę pracy dostaję 5zł na rękę więc głuPOtą jest wydanie całej dniówki na litr wódki. A jak sobie POmyśle o LUbelskim POlikocie-POlmosie to żygać mi się chcę na samą myśl o wódce. Piwa też nie piję ze względu na POdłą jakość wyrobów piwoPOdobnych. Palenie rzuciłem jeszcze za Buzka-Łobuzka. Niestety nie mogę się obyć bez paliwa, które kupuje od pracujących w pocie czoła importerów, ale nawet one są stosunkowo drogie do naszych zarobków. Na szczęście udało mi się ograniczyć roczne przebiegi pojazdu z 30tys to 8-12tys rocznie. POzdrawiam niepalących absynentów na POhybel PO-ZSL.
0
zamiast pić drogą wódke,ludzie wolą pić tańsze wynalazki sołtysa, np. nalewki i inne wyroby alkoholopodobne
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: