Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w czym i komu te znicze mają pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wybaczyć, ale ja nie jestem zaskoczony tymi zamachami.Od dawna się tego spodziewałem, a to jest dopiero początek.Problem uchodżców, czy inaczej imigrantów powinien być rozwiązany u żródła. Czyli mówiąc językiem lekarskim -należy leczyć przyczyny choroby ,a nie skutki.Cieszę się bardzo,że ci tzw. imigranci nie chcą przyjeżdżać do Polski-i niech tak pozostanie. Ofiarami- pośrednimi w tej chwili zostali właśnie ci muzumałńscy uchodżcy i dobrze im tak.Strzeszmy się każdego araba i każdego podejrzanego osobnika, który jest gotowy zginąć w imię jakiegoś allacha, zabierając ze sobą niewinnych, przypadkowych ludzi. Pilnujmy naszych milusińskich- bo to nasza przyszłość, ale też "pięta Achillesowa". Ci od allacha z wypranymi mózgami gotowi są na wszystko. Bądżmy ostrożni,oczy i uszy dookoła głowy.Musimy się sami chronić ,bronić. Nie jestem rasistą, ale oni chcą abyśmy byli nimi.Ten wymóg akurat chętnie spełnimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za błąd "strzeszmy"-oczywiście: strzeżmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krok w utworzeniu satanistycznego rządu światowego został poczyniony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portal tygodnika "Wprost" pisze, że przy jednym z zabitych terrorystów atakujących stadion podczas meczu Francja - Niemcy, policja znalazła paszport syryjski. Pamiętacie, zwróciliśmy uwagę, że 80% "uchodźców" to młodzi dziarscy mężczyźni w wieku poborowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...