Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy zadowoleni ze swojego życia seksualnego? Wyniki badań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 21:47 Powrót do artykułu
A komu te "badania" są potrzebne? A może w walce z Kościołem i uczciwymi ludźmi chce się nadać poczucie "światowości" rożnego rodzaju konkubinom, konkubentom i żyjącym na kocią lapę lewackim elementom wywrotowym? A może zwyczajna szczera i od serca spowiedź będąca nie emocjonalną rozmową ze swoim duszpasterzem będzie najlepszym antidotum na złe myśli i grzeszne uczynki? A może spokojna lektora Ewangelii Świętego Jana wieczorową porą weźmie w cugle zwierzęce chucie raniące Jezusa Chrystusa? A może przyzwoici ludzie zastanowią się dlaczego Syna Bożego cały prawdziwie polski naród powołał na Króla i Pana? A może jednak pomimo wysiłków tysięcy ludzi prawdziwej wiary walczy nadal i wciąż z komunistycznym wypaczeniem? To są pytanie dla każdego prawdziwego katolika nas w obliczu niedzielnych mszy świętych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rucham p. izdebskiego i jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy walenie Niemca po kasku się liczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izdebski i inni 'seksuolodzy' to erotomani, całe dziesięciolecia bełkotania o d... Maryni?! Nuda jak flaki z olejem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...