Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polak kręci kontrowersyjny film o Radiu Maryja "Córka Hitlera" (wideo)

Utworzony przez benek, 28 lipca 2009 o 22:19
Kto słucha radia "ma ryja" ten pała i cieć!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
każdy ma prawo słuchać czego chce, a kto mówi tak jak ty jest po prostu tępakiem
0
Nie POdoba mi się RMF FM-Bauer, Radio Zyt-Agora czy PR3, PR1. Dlatego ich PO prostu nie słucham. Nawet nie programuje ich częstowliwości w tunerach. Od samych reklam rzygać się chce. I jeszcze ta fatalna muzyka, w kółko Celine Dion, Kombi, Lady Pank. O POziomie Publicystyki MOlejnik czy funkcjonariusza dziennikarskiego o chytrym nazwisku lepiej nie mówić. Więcej czasu POtrafią Poświęcić nowej kiecce jakiejś Chicopek czy perypetiom miłosnym Dody niż prawdziwym problemom Polski. Zaproszonym gościom dają mniej czasu na odpowiedz niż trwa zadawanie pytania i to przeważnie prowadzący przerywa wypowiedź. Dlatego ich nie słucham ale to nie oznacza, że mam ich opluwać. A w RM jak poruszają poważny problem to audycja może trwać 2 lub 4 godziny. Mało słucham radio, ale jak już to RM bo z POzostałych zrezygnowałem z 10 lat temu. A agentów prowokatorów nigdy nie brakowało. Z drugiej strony, to nie wiedziałem, że wybitny europejski przywódca socjalistyczny Adolf Hitler POsiadał POtomstwo.
0
Niech ten "Polak" coś zrobi dla Polski i wtedy niech krytykuje dla innych. Cenię Ojca Rydzyka, za to że coś tworzy, radio, gazetę, wyższą uczelnie, a teraz odwietry, to wszystko bez pieniedzy z budżetu. Bardzo bym chciał, by nasi politycy też czymś się wykazali, nie tylko gadaniem i dogryzaniem. Mam tu na myśli wszystkie opcje. Do dzieła bracia, pokażcie O. Rydzykowi. że też potraficie coś zrobić dla POLSKI. Do dzieła PO, PIS, SLD, PSL i inni.
0
czasem zdarza mi sie sluchac tego radia czasem bardzo mi dziala na nerwy ale niektore audycje sa porzadne
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: