Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wysłać go na łono Allacha niech się zabawia z dziewicami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiadomo na pewno czy to Polak, w latach 80-tych studiowała w Polsce spora grupa muzułmanów, część z nich się pożeniła i została w Polsce.  Poza tym moim zdaniem to wczorajsze zatrzymanie służyło przykryciu faktu, że zamachu dokonali uchodźcy, chciano pokazać, że potencjalnymi zamachowacami i terrorystami mogą być również Polacy. Oczywiście nie wiem jak było, jeśli okaże się, że to rzeczywiście terrorysta to powinien ponieść zasłużoną karę...
0
Nie wiadomo na pewno czy to Polak, w latach 80-tych studiowała w Polsce spora grupa Arabów, część z nich się pożeniła i została w Polsce.  Poza tym moim zdaniem to wczorajsze zatrzymanie służyło przykryciu faktu, że zamachu dokonali uchodźcy, chciano pokazać, że potencjalnymi zamachowacami i terrorystami mogą być również Polacy. Oczywiście nie wiem jak było, jeśli okaże się, że to rzeczywiście terrorysta to powinien ponieść zasłużoną karę...
Ps. Nie mówię oczywiście, że każdy muzułmanin i Arab to terrorysta...
0
Wysłać go na łono Allacha niech się zabawia z dziewicami. !!!!!!!!! TOTOTO!!! O TOTOTOTO..........
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: