Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja planuje krucjatę z bloczkiem mandatowym w ręce

Utworzony przez VIP, 2 listopada 2009 o 21:10
Przecież tu chodzi o prewencje i poprawe bezpieczeństwa.... prawda panowie MPO-licjanty ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a to że urzednicy nie planują, a jak już coś wydumają to nie realizują tego , miernie pozyskują unijne pieniadze i jestesmy w ogonie Polski po tym względem ( zresztą nie tylko w tym) im też dobrać sie do dupy i ruszyć ich z tych cieplutkich posadek, załatwionych po "koleżeńsku" . Do roboty NIEROBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo won !!!!!!!!!!!!!
0
A niech pan policjant mi powie, jak to sie wchodzi na przejście na pomarańczowym?? Bo jak dla mnie to się nie da i widać, ze pan policjant nie zna sie na tym...
0
rece opadaja jak co chwile czytam jakis artykul o 'smietnikach' z radarem, podwyzszeniu akcyzy na paliwo, podniesienie wieku emerytalnego kobiet itd zamiast zapobiegac problemom probuja je tylko tymczasowo naprawic czy jak chca to nazwac a wszystko przez rzad jaki sami sobie wybieramy :/
0
Dwa przykłady obok: w Lubartowie przedsiębiorca wyznaczył 4 tys. zł. nagrody za znalezienie skradzionego sprzętu, w Lublinie 2 tys. zł. właściciel kiosku, którego matkę skatowali bandyci. Czym mają się zająć policjanci? Wystawieniem większej ilości mandatów... Bez komentarza
0
A może tak panowie policjanci zaczęliby naprawdę coś wykrywać, np. złapać jakichś włamywaczy, odzyskać czyjeś mienie, zamiast pozorować działalność i sztucznie podnosić statystyki? Jakoś nie słyszałam, żeby naszym porządkowym udało się coś konkretnego. Niech złodzieje dalej zacierają ręce, a dzielni policjanci wypisują mandaty za plucie i przechodzenie na czerwonym.
0
Wychodzi na to, że jedynym zadaniem policjanta jest pisanie mandatów; policjant, który nie wypisał mandatu to leń i obibok okradający swego pracodawcę (bo bierze pensję a nie pracuje). Popatrzmy na to inaczej: więcej mandatów, czyli więcej wykroczeń, czyli mniejsze bezpieczeństwo. Czy o to chodzi w tych statystykach? Jeśli mamy dużo wykroczeń, to znaczy, że policjanci źle funkcjonują i nic nie robią, żeby było bezpieczniej. Kiedyś spotkałem się z opinią, że lekarz rodzinny nie powinien dostawać pensji, jeśli jego pacjenci chorują, bo jeśli chorują, to znaczy, że źle dba o ich zdrowie, czyli źle pracuje; a niesolidnemu robotnikowi płaca nie przysługuje. Może analogiczną zasadę zastosować w policji? A może się mylę i policja jest tylko i wyłącznie od karania a nie od podejmowania działań, których skutkiem jest mniejsza przestępczość.
0
Tusk potrzebuje kasy dla budrzetu.
0
Student wszedł na żółtym świetle na przejście dla pieszych - karać.
ja tam nigdy nie widziałem aby dla pieszych sygnalizator miał żółte światło (zazwyczaj są czerwone i zielone), może pan redaktor zaprezentuje tę nowość (czy może był pan tak %%%% że nie na te sygnalizatory patrzył) te artykuły zawsze mnie tak bawią (myślę że macie świetnych fachowców w redakcji) muahahaa
0
lubelak napisał:
ja tam nigdy nie widziałem aby dla pieszych sygnalizator miał żółte światło (zazwyczaj są czerwone i zielone), może pan redaktor zaprezentuje tę nowość (czy może był pan tak %%%% że nie na te sygnalizatory patrzył) te artykuły zawsze mnie tak bawią (myślę że macie świetnych fachowców w redakcji) muahahaa
Fachowcy są w tej redakcji nieprzeciętni. Zwłaszcza w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego mają wybitnego specjalistę pozostali to tylko takie małę jamniczki na jego smyczy.
0
Katów to my chyba przeżyliśmy w historii ok XVI-XVII wieku, a policja ma chyba rolę służebną ma pomagać ludziom. Stawienie tak sprawy przez szefostwo: karać , karać bo mają być efekty nie jest nam obce. Ci , którzy pracowali w administracji znają takie dyrektywy i takie metody działania- jak nie jesteś złodziejem i draniem to z ciebie zrobimy bo przepis interpretuje człowiek. Najgorsze jest to, że młodzi ludzie przyjęci do policji uczą się takich spaczonych, perfidnych zachowań a tych normalnych to już wykopali z pracy. Degeneracja od samej góry-jakie prawo takie państwo.
0
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA STRONĘ KWP LUBLIN. JEST TAM OŚWIADCZENIE RZECZNIKA, ŻE WYBIÓRCZA DAŁĄ CIAŁĄ.
0
Radny pije na chodniku wódę,na lubelskiej Starówce-KARAĆ....Vice Gazety Wyborczej wywozi śmiecie do lasu-KARAĆ...Urzędnik UM parkuje na zakazie na ul.Przystankowej-KARAĆ....Zawiązać Temidzie oczy,a jak je odwiąże -KARAĆ. Obserwując ten problem w Polsce (w Lublinie),dochodzę do wniosku,że karę ponoszą przeważnie ci,od których należałoby się spodziewać mniejszej świadomości popełnianego czynu ,czyli zwykli Kowalscy,natomiast ci,z tzw.jak ja to nazywam "OLIMPU"-im wszystko uchodzi na sucho.Dlaczego ??? a no...bo albo POchowają się za immunitetami ,albo "KOLESIE" nie POzwolą aby zostali ukarani. Ktoś może powiedzieć że nie mam racji ,a więc stańmy przed takim obrazkiem,gdzie policjant kara mandatem kierowcę który przekroczył o 20 km/h prędkość dozwoloną na obszarze zabudowanym a obok przejeżdża pojazd Marszałka Sejmu z prędkością 160 km/h. Przed Polskim Sądem poniesie karę każdy kierowca,który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym.... ale nie poniesie go Zientarski czy Jendrzejczak???.Myślę,że każdy kto w Polsce ośmieli się mówić o równości wobec prawa powinien zostać zostać ukarany przez wyższe siły dozgonną czkawką albo jąkalicą.
0
DAJCIE MI 5OOOZŁ MIESIĘCZNIE NA RĘKĘ TO NAWET SWOJEGO PRZEŁOŻONEGO NIE POUCZĘ TYLKO MANDAT.
0
A ja im pomogę w drogówce. Przejadę się z aparatem po Komisariatach. Zobaczę czy umorzą wykroczenia jak dwa napady na moje dziecko i kradzieże rowerów z powodu niewykrycia sprawców.
0
Statystyki względem mandatów, nie wiem jakie są ale względem nieudolności Policji Lubelskiej nie są mniejsze. Trzy razy zgłaszałem się do Policji o pomoc i jak grochem o ścianę...są bezradni. Sprawy były proste i jakby chcieli to by dali radę...ale kto by za nich ruszył cztery litery. I tu należałoby nie upominać tylko karać wydaleniem ze służby a brak efektywności oficerów, karać dając przydziały przy krawężnikach. Jestem za tym, aby nie przechodzili na emeryturkę po 15 latach, a tym co przeszli zabronić dodatkowej pracy. Emerytura to emerytura. I jeszcze jedno a właściwie apel do społeczeństwa: PATRZCIE CO WPISUJĄ WAM W BLOCZEK. JA PRZEJECHAŁEM ŻÓŁTE ŚWIATŁO I W ROZMOWIE Z POLICJANTEM TO POTWIERDZIŁ ALE WPISAŁ CZERWONE. SZKODA, ŻE PRZECZYTAŁEM "KWIT" DOPIERO W DOMU BO ODMÓWIŁBYM PRZYJĘCIA MANDATU. ALE WŁADZA TO WŁADZA I CZY NIE POTRZEBA TU ABY KONTROLI POLICJI Z ZEWNĄTRZ...KONTROLI SPOŁECZNEJ JAK PRACUJĄ POLICJANCI! Pozdrawiam!
0
Zapomniałem dodać! Czy ktoś mi powie jak to jest z wyrabianiem norm narzuconych mandatów...czyli ile policjant musi przynieść i ile ma z tego odsypu?! Takie pogłoski słyszałem. Myślałem, że Policja to nie firma monopolowa, która ma zarabiać podwójnie na obywatelu (podatek+mandat). Ale może tu w Polsce inne są zwyczaje. Zastanówmy się nad odwołaniem takich komendantów lub może zmieńmy kraj do życia wyjeżdżając stąd tak aby nigdy nie wrócić!?!
0
KENOBI napisał:
Statystyki względem mandatów, nie wiem jakie są ale względem nieudolności Policji Lubelskiej nie są mniejsze. Trzy razy zgłaszałem się do Policji o pomoc i jak grochem o ścianę...są bezradni. Sprawy były proste i jakby chcieli to by dali radę...ale kto by za nich ruszył cztery litery. I tu należałoby nie upominać tylko karać wydaleniem ze służby a brak efektywności oficerów, karać dając przydziały przy krawężnikach. Jestem za tym, aby nie przechodzili na emeryturkę po 15 latach, a tym co przeszli zabronić dodatkowej pracy. Emerytura to emerytura. I jeszcze jedno a właściwie apel do społeczeństwa: PATRZCIE CO WPISUJĄ WAM W BLOCZEK. JA PRZEJECHAŁEM ŻÓŁTE ŚWIATŁO I W ROZMOWIE Z POLICJANTEM TO POTWIERDZIŁ ALE WPISAŁ CZERWONE. SZKODA, ŻE PRZECZYTAŁEM "KWIT" DOPIERO W DOMU BO ODMÓWIŁBYM PRZYJĘCIA MANDATU. ALE WŁADZA TO WŁADZA I CZY NIE POTRZEBA TU ABY KONTROLI POLICJI Z ZEWNĄTRZ...KONTROLI SPOŁECZNEJ JAK PRACUJĄ POLICJANCI! Pozdrawiam!
Piszesz jak prawieredaktor Karol A. czyli "ślepy widział - głuchemu powiedział". Masz coś to napisz wprost. A emerytura? jak masz ochotę to przyjdź i posmakuj tego luksusu. Gdyby nie ci których tak nienawidzisz nie wyszedł byś z domu bohaterze wirtualny.
0
Ja niestety muszę potwierdzić, ze policjanci wzięli się za łapanie. Dziś w okolicy plazy weszłam niestety na czerwonym świetle na pasy. Dostałam mandat 100zł. Nie było mowy o zmniejszeniu mandatu o 10-20 zł nawet. Kurde ;/
0
Gratulacje dla moderatora. Jak napisałem prawdę to zostałem skasowany jak ten co został ukarany mandatem. Napisać do Warszawy na ul. Mysią?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: