Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja prowokuje i nadużywa bezkarnie siły?

Utworzony przez Lubelak, 16 sierpnia 2013 r. o 10:43
Niestety to prawda bardzo dużo patologii która nie nadawała się do roznoszenia ulotek zostało przyjętej do polskiej policji.Potrafią tylko przeszukiwać uczniów i studentów siedzących na ławkach, bo to łatwy cel.Antyteroryści potrafią tylko strzelać do psów i mylić adresy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle, że na tydzień powinni całkowicie zawiesić działania policji. Tylko na tydzień.... Totalny brak jakiejkolwiek ochrony. Ciekawe co być wtedy powiedział. Ale bez względu na wszystko, jak nic nie zrobiłeś to nie masz się czego obawiać... Ja się nie boję, bo wiem że do mnie nie przyjdą i się nie czepią. Po prostu nie mają powodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK, niestety ale odpowiedź na pytanie tytułowe brzmi "TAK".  Niestety ale nie ma monitowania działań policji w naszym kraju, wystarczy że człowkiek przejdzie w nieprawidłowym miejscu a juz jest "rzucany na glebę" przez dwóch osiłków, którzy zanim pomyślą to stosuja przymus i siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasibrzuchy nieroby cholerne.Wożą się jak tłuste Ś...IE za nasze podatkowe pieniądze.I jeszcze się panoszą.Młodych szczyli naprzyjmowali i tym szajba a nie władza do głów uderza.I czują się bezkarni.Moje zdanie jest takie zmniejszyć nawet o 60% nabory do policji i o 50% minimum pensje im zmniejszyć bo to oni wyprawiają jest karygodne.Bardzo dobrze że się za nich biorą.Tylko pytanie czego tak późno.Powinni być monitorowani wszędzie i na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczny artykuł i jeszcze bardziej idiotyczne komentarze... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że problem częściowo rozwiązało by  stosowanie monitoringu dziwi mnie że w przypadkach   pobicia na komendzie prokurator prowadzi śledztwo wysłuchując sprzecznych zeznań policjantów i osoby pokrzywdzonej pokoje przesłuchań powinny być monitorowane i wszystko co tam się dzieje powinno być rejestrowane podobnie w radiowozach rejestratory stosowane w samochodach nauki jazdy doskonale się do tego nadają rejestrują co się dzieje wewnątrz samochodu jak i na zewnątrz i są niedrogie przy zakupie samochodu diler dorzuci gratis oczywiście jako człowiek doświadczony wiem że opór będzie duży nikt nie lubi być kontrolowany w pracy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...