Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja sprawdza, czy znieważono krzyż na spotkaniu z Palikotem

Utworzony przez folkatka, 30 kwietnia 2011 r. o 08:21
NIech prokuratura nie zawraca sobie głowy deb***em. Po co reklamowac pajaca? Ja tam nie czuje sie urażona, bałwanom trzeba współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, w Ostrołęcze na pewno nie ma przestępców, których trzeba ścigać. To zgroza co katole robią z tym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być czegoś takiego jak obraza uczuć religijnych ! To jest indywidualna sprawa czy ktoś jest wierzący czy nie i to nie powinno nikogo obchodzić czy ktoś całuje kawałek deski w kształcie krzyża czy na te deski sika. Dla mnie jest to obojętne ponieważ jestem już niewierzący chociaż bardzo bym chciał wierzyć w Boga ale niestety rozum mi nie pozwala na wiarę w gusła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej zrobić z chama pana. Wieśniak dzięki kontaktom jego rodziny z UB zdobył parę groszy i myśli, że jest mądry.A on jest po prostu wieśniakiem zaoranym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszkowi przydałoby się, aby np. podupadł znacząco na zdrowiu. Wtedy może zreflektowałby sie, że nie wszystko można kupić za kasę, jak prawo do chamstwa, bezkarności, obrazy innych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można znieważyć krzyż? Pytam poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty muzłmański pajacu co podpisujesz się " probos" weź w rekę tą obsikaną deskę i palnij się w ten pusty komuchowski łeb , aż zrozumiesz co tojest święty krzyż za który tak wiele ludzi na całym świecie zginęło i ucierpiało a Ty dzięki ich walce ze złem przeszłości komunistycznej masz wolną i niezależną Polskę Katolicką - gdzie kto cie wychowywał? może byś głąbie obejrzał film Katyń ,i dowiedział się co robili ci z nkwd i ub.a jak ci tu źle to jedź na wschód do ruskich lub do łukaszenki- hehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz swietny pomysl.Ja np. jestem dumny ze w naszym psychicznie chorym kraju jest taki ktos jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik napisał:
Ty muzłmański pajacu co podpisujesz się " probos" weź w rekę tą obsikaną deskę i palnij się w ten pusty komuchowski łeb , aż zrozumiesz co tojest święty krzyż za który tak wiele ludzi na całym świecie zginęło i ucierpiało a Ty dzięki ich walce ze złem przeszłości komunistycznej masz wolną i niezależną Polskę Katolicką - gdzie kto cie wychowywał? może byś głąbie obejrzał film Katyń ,i dowiedział się co robili ci z nkwd i ub.a jak ci tu źle to jedź na wschód do ruskich lub do łukaszenki- hehehe.
A ty katolicki odpadzie atomowy obejrz sobie filmy o inkwizycji i porownaj kto zabil wiecej ludzi i w jaki sposob...Ech ty dobry czlowieczku:)Powinienes wisiec razem z tymi puszkami baranie>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. osobiście mnie to uraziło. A w dochodzeniu pewnie stwierdzą że nic się nie stało bo to tylko dwa kawałki drewna a nie symbol "jakiejś tam" religii.Wożenie się po Kościele jest obecnie bardzo popularne. Natomiast jeśli te puszki były przybite do pewnej gwiazdy to była by zaraz afera że hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ty katolicki odpadzie atomowy obejrz sobie filmy o inkwizycji i porownaj kto zabil wiecej ludzi i w jaki sposob...Ech ty dobry czlowieczku:)Powinienes wisiec razem z tymi puszkami baranie>>>
CZubie odpuść takie teksty bo powiadam Ci , że nie wiesz co piszesz. Matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cml napisał:
CZubie odpuść takie teksty bo powiadam Ci , że nie wiesz co piszesz. Matole
Idz sie pomodlic do dwoch desek baranie i skoncz pierd*****olic mlodociany geju ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażeni obrońcy krzyża powinni pamiętać, że nie zawsze i nie dla wszystkich krzyż dobrze się kojarzy. http://www.pzg.biz/v065_gott_mit_uns.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Idz sie pomodlic do dwoch desek baranie i skoncz pierd*****olic mlodociany geju ...
co do drugiej czynności , którą mi polecasz napiszę że tu masz rację mam żonę i dziecko i bardzo sobie chwalę tę czynność ale szkoda mi Ciebie bo tu ktoś ewidentnie coś (S)pierd.lil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dla większości kojarzy się bardzo dobrze: http://www.pck.pl/ http://www.caritas.org/worldmap/europe/poland.html http://symbole-znaczenie.blog.onet.pl/Krzyze-cz-1,2,ID136168501,n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie kiedy policja zabawiała się w takie sprawdzanie ktoś gdzieś popełnił prawdziwe przestępstwo. Nie wiem z jakiego paragrafu policja zajmuje się takimi sprawami ale paragraf ten powinien zostać zniesiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego barana dopadnie sprawiedliwość, prędzej czy później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam, zaprzątanie dupy kolejnymi wybrykami Palikota, odszedł z karmnika PO i teraz na siłę próbuje zainteresować publikę swoimi happeningami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOTA NALEŻY OSĄDZIĆ I SPALIĆ NA STOSIE ! TO JEST ATEISTA I ANTYHRYST ! DIABEL WCIELONY ! AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
Tego barana dopadnie sprawiedliwość, prędzej czy później.
Jego nie sprawiedliwość powinna dopaść a sanitariusz z psychiatryka bo to co dla jednych nie jest obrazą gdyż przywykli do tego że się ich lży to dla innych jest i choć sam przestałem wierzyć w hierarchów kościelnych i w kościół jako stację przekaźnikową między nami a Bogiem nie oznacza to jednak że jestem za tolerowaniem obrażania innych którzy wierzą w krzyż który stał się symbolem męczeńskiej śmierci Jezusa a którego to krzyża bardzo nie lubią np. żydzi choć i muzułmanie za nim nie przepadają ale to kwestii wiary którą jednakowo musimy szanować tak samo jak innego człowieka bo czy Jezus w swoich naukach nakazał mordy -no nie a czy Allach nakazuje mordy -no nie itd. to ludzie dopisują swoje wersje do tych przekazów ludzie pazerni na wszystko na politykę na władzę bo za tym idzie kasa i nieróbstwo i Palikot jak inni założyciele różnych sekt o tym wie doskonale i chce tego samego chce stać się guru dla durnych i otumanionych bo jeśli wszyscy posiadamy rozum tzn. że wszyscy mamy jednakowe szanse by rozumować poprawnie-oceniać czy jest nam dobrze czy źle !, oprócz oczywiście chorych.Ktoś tu wypomniał niewiedzę odnoszącą się do inkwizycji czy wypraw krzyżowych i można by się pokusić o ocenę naszych korzeni chrześcijaństwa i zapytać dlaczego Konrad Mazowiecki poprosił Krzyżaków na ziemie Chełmińskie w 1226 kim owi panowie byli czyje interesy reprezentowali i w jaki sposób i dlaczego tak zrobił to odsyłam do naszej historii i celu powstania kościoła w Rzymie kto i dlaczego został pierwszym papieżem ? w jaki sposób i dlaczego powstał Watykan więc choć są jakieś analogie w postępowaniu kościoła i Palikota to ten ostatni mimo że jest bogaty to jednak za głupi by dorównywać kościołowi a głupi dlatego bo tam kończył studia filozoficzne i powinien zdawać sobie sprawę z potęgi kościoła jak na razie nie stanowi zagrożenia ale jeśli -to nie chciałbym być w jego skórze więc tylko chory niespełniony człowiek świadomie kusi los naraża się kiedy nie musi i takim nawiedzonym wizjonerem powtarzającym za innymi wytarte slogany jest Palikot !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...