Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyłapać i zagazować. Z twarzy podobni zupełnie do pedalstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościa z tatuażem widziałem go już wczesniej w artykule http://www.lublin112.pl/deblin-ukradl-sklepu-12-tys-zlotych-go-rozpoznaje-zdjecia/ Wygląda że to ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądają na sąsiadów zza Buga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni są z lublina.kibice Motoru!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa obesrańce w dresikach :))) haahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać twarze samochód i cieżko dresów znaleść normalnie to trzy godziny i powinni być w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa wyrzucona w błoto monitoring za parę baniek i nie można odczytać numeru z tablic rejestracyjnych, ciekaw jestem to po co ten monitoring lepiej zapłacić więcej ale i jakość bez porównania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sam ryj to dożywocie dla nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za pedalskie torebeczki chlopaczki nosza?? Od dawnien dawna torebki nosily kobiety a teraz te zniewiesciale typki i jeszcze skarpetki stopki o zgrozo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciuchy oryginalne, no trzeba skądś wziąć kasę, bo mnie pracując za 1400 z nie stać na takie ciuchy tylko z lumpeksu, tak to jest jak się pracuje i to szanowny rząd mi tak płaci jako pracownikowi budżetówki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mordach widać , że już pod celą nie raz byli i nie jednego wacka obciągnęli . Po 22- giej  zapewne skakali od pryczy do pryczy i nurkowali pod kołderką i robili dobrze kolegom z pod celi. Typowe kryminalne Bardachy przecwelone . :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież takich łysków można bez problemu namierzyć - takie kafarki są za bardzo charakterystyczne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że to ten kurdupel goguś z Koloni Horbów co to zajebał ruskiemu boczek z pod Pajero aby wykarmić głodną rodzinę i tatuśka pijaka Zbynia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łysy wygląda tak jakby mu za młodu tatuś nago do wanny wchodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za problem operacyjnemu policji dowiedzieć się o tożsamość tych frajerów. W takim małym mieście jak Biała Podlaska nie stanowi to żadnego problemy. Podejrzewam , że już policja zna nazwiska i adresy tych osłów. Warto by było pastuchom teraz podrzucić jakieś narkotyki aby dostali większe wyroki lub wrobić w pedofilie zawsze były to by większe wyroki tym lujom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że to frajerzy, cwele i par parówki. Może i byli w pierdlu ale na pewno robili za dziwki. Porządni kryminaliści tak nie wyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nie wygląda na megane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tu ruskim onucem zalatuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyć,jak żyć aby nie rąbać sejfów,jak żyć w tym dzikim kraju ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...