Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci lubelskiej drogówki wymieniali doświadczenia w Niemczech

Utworzony przez perła, 16 października 2010 o 13:06
I co? Nauczono Naszych że policja ma służyć obywatelowi, a nie być przedłużeniem ręki skarbówki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej pojeździli sobie ładnymi samochodami po ładnych drogach a nie jakimiś kia-mi.
0
Na migi się wymieniali? hahahaha
0
W Niemczech mandaty zasilają kasę komendy policji a policjanci w celu zatrzymania osób naruszających przepisy mogą się kryć,chować,kamuflować i wszystko jest OK!
0
perła napisał:
I co? Nauczono Naszych że policja ma służyć obywatelowi, a nie być przedłużeniem ręki skarbówki?
Tych ludzi,(a szczególnie z lubelskiego)nic nikt nie nauczy.Oni wiedzą że mają karać, karać i tylko karać.A za 20 lat ciepła emeryturka i praca ochroniarza.
0
Panie Maćku,poznałam Pana.Niemcy-służbowo,ciekawe doświadczenie choć wiem,że dużo Pan podróżuje prywatnie.Pozdrawiam.Iza z czerwonego seata
0
apollo napisał:
W Niemczech mandaty zasilają kasę komendy policji a policjanci w celu zatrzymania osób naruszających przepisy mogą się kryć,chować,kamuflować i wszystko jest OK!
skad posiadasz takie informacje?
0
W Niemcach byli ale tych za Lublinem ;d
0
bad vilbel napisał:
skad posiadasz takie informacje?
Mąż mojej ciotki pracuje w Berlinie w policji autostradowej.Podobnie jak policja celna,skarbowa czy kryminalna używają wszelkich form by ujawniać i zwalczać nieprawidłowości.I tak radiowóz w krzaki,radar za znak by go nie było widać i łapią.Za prędkość maksymalny mandat wynosi 600 euro.
0
Ciekawe jak przeżyli to Niemcy ? Pewnie nasi przy okazji niezłe dali sobie w palnik!
0
pochlali i tyle !
0
Tak się zastanawiałem czym mogą się pochwalić nasi policjanci i już wiem: - jak by dawali tytuły naukowe za branie w łapę to połowa polskiej drogówki i nie tylko drogówki miała by doktorat i na tym polu na pewno wyprzedzamy Niemców - mogliśmy ich nauczyć jak omijać dziury na drodze i żeby nie było łatwo to 20 letnim radiowozem - mogliśmy im pokazać jak można z kwotę dużo mniejszą niż ich zapomoga przeżyć od pierwszego do pierwszego W ogóle wstyd mi za Nasz kraj bo widzę jak ci biedni chłopcy starają się tuszować braki i biedę jaka jest w POLSKIEJ POLICJI. Pozdrawiam ich i proszę naszych prominentów nie ośmieszajcie polskiej policji.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: