Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci pobili staruszkę na zapleczu sklepu. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 o 15:54 Powrót do artykułu
Co za kur......y!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwią się, że sk..... nie maja szacunku wśród społeczeństwa
0
Jak oni przeszli Multiselekt?
0
Co za sqrwysyny!
0
ja pieprzę, ale dziady, niechby swoich starych tak lali za takie wychowanie
0
Proszę niech ktoś napisze jak się ta policjantka nazywa.
0
Bydlęta,i jeszcze półgłówek się cieszy...
0
Dresów w grupkach i przestępców się boją, a później odreagowują na słabszych. Patologia. Zawsze omijam policjantów szerokim łukiem. Zwłaszcza z prewencji. Nigdy nie wiadomo co za psychopata jest w mundurze. Jeszcze za złe spojrzenie gotów spałować lub poczęstować paralizatorem lub gazem. To co jest teraz ujawniane to pewnie wierzchołek góry. Wiele spraw pewnie zatuszowali koledzy. Aby nie psuć opinnii o policji. Nigdy nie było i chyba nie będzie normalnie w tym kraju.
0
brak słów...........................
0
Przestępcy tylko w mundurach.
0
Ile beda jeszcze trzymac nadwornego mlaskacza nijakiego plaszczynskiego jak nie konfetti to pobicia paralizatory moze wystarczy
0
Jeszcze na końcu ćwok się śmieje... Brak słów
0
Szuje, prawo ich nie dotyczy. Mi tak zabili przyjaciela i nikt za to nie odpowiedział... jak bezpiecznie żyć w tym kraju ja się pytam?!
0
Ta policjantka to jakiś KURWISZON a ten policjant TO PIERDOLONY SZMATŁAWIEC POZABIJAĆ ICH !!!!
0
CHWDP
-1
psy to ***
-1
Tak działała policja za rządów po - zsl...
1
myślałem, że to żart
0
to nie tylko w Lublinie sa parchate owce, ale tez we Wrocku. Ciekawe ktore miasto mastepne....
0
***one s***ele.. powini ich w pierdlu zeszmacić. ciekawe czy ten pies tak samo się będzie cieszył jak będzie targał laske pod celą potem na parowni c*** w *** i na frajernie wy***y☺ na spacerze też nie bedzie miał lekko. mam nadzieję że to czytasz ***ona za***a pało razem z tym blond ***szonem. jesteście już zgnici zasrane psy!!!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: