Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci pobili staruszkę na zapleczu sklepu. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Nie jestem znawcą tematu ale po kilkukrotnym obejrzeniu nagrania można zobaczyć co się stało; NN patrol przyjeżdża do kradzieży sklepowej dokonanej przez starszą osobę "staruszkę". Policjantka zakłada rękawiczki aby sprawdzić zawartość torby ujętej kobiety ,kobieta nie chce wydać torby i wynika szarpanina gdzie policjantka szarpie się z podejrzaną o kradzież, wyrywa jej torbę a zawartość wysypuje przed kamera aby nikt nie zarzucił ,że coś zostało w torbie następnie zatrzymana kobieta jest zakuta w kajdanki z tyłu. To jest na nagraniu i opinia ,że policja jest brutalna i "pobiła" staruszkę tak to prawda. Ps nie widzimy biernego oporu ze strony zatrzymanej osoby ,nie słyszymy komentarza ani jednej ze stron nie wiemy nic o procedurach o zatrzymaniu osoby podejrzanej o wykroczenie lub przestępstwo NIE WYDAWAJMY WYROKÓW ZBYT POCHOPNIE bo nic nie dzieje się bez przyczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy***ić takich pseudo-stróży prawa i za kraty potem.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie macie pojęcia ile takich zdarzeń się dzieje ! Mamy możliwość zobaczyć tylko te nagrane. A ile jest NIE NAGRANYCH PRZEZ KAMERĘ !!!???  Bandyta w mundurze jest dużo bardziej niebezpieczny od zwykłego bandyty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty pajacu co bronisz tych S...wysynów zobacz jak ta s..ka bije tą babcie prawą ręką żeby jej oddała tą torebkę...ślepy jesteś czy PSEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to powinno być użycie broni skoro są szkoleni...tak samo jak ludzie którzy ćwiczą sporty walki...do więzienia z nimi !!!!!!!!!! Ludzie żyjemy w tym samym kraju ile będziemy siedzieć cicho ?? Aż zabiją kogoś z bliskich ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ochrony pójdą, tam takich przyjmą z otwartymi ramionami, tyle że już nie będą tacy hardzi jak nie będą mieli napisów na ciuchach policja tylko ochrona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co się czepił tej ochrony. Myślisz że jesteś mocny fraje..:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciut władzy i dziad szaleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostsza baba od tej starszej pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla tych policjantów za to co zrobili szczególnie w czasach kamer telefonów itp... Mam nadzieję że mają jakieś kredyty itp bo teraz będzie ciężej im spłacić ale mają dużo wigoru to dadzą se radę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Mnie nie widać tu żadnego pobicia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring dobra sprawa, problem w tym, że takie gnidy zgłaszają jeszcze do sądu atak na policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjantka zerka prosto w kamerę i bierze się za bicie. Ewidentnie nie ma żadnej szarej komórki. Agresja bez powodu to efekt własnych problemów. Jest spasiona więc pewnie albo żaden facet jej nie chce albo obecny facet nie bz..ka. No i inna sprawa - gdyby tam siedział osiłek to ani ta policjantka ani misio-policjant nie wyskakiwaliby tak szybko z rączkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant jest wzrostu swojej koleżanki więc ma pewnie okokło 170 cm, małego "kolegę" i wielkie kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło wyzywa się na staruszce bo niemocą od nich wieje gdy trzeba prawdziwych bandytów tak traktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule powinno być: "pobili złodzieja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie czy jakby zamiast babi okazało się ,że to kozak- narodnyj artist Rosyji-i zaczyna tańczyć a przygrywa mu Kubanskij Kazacij Hor na przykład " Katiuszę" i co wtedy jakby wyglądało kuśtykanie "polki jaruzelki" w takt "Katiuszy" i finezyjnych ruchów kozaka..... czy wtedy też ci pracujący w pp też mieliby dobry ubaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykłe szmaty a nie policjanci. Bijecie starą kobietę a do zwykłych młodych łebków chlejących pod blokiem boicie się przyjechać. Żałośni jesteście. Chowacie się w samochodach jak szczury, a żrecie za moje pieniądze! Dobrze, że sprawa wyszła na jaw bo teraz ten blond paszczur Lidia S. będzie w pace każdemu obci..... a wesoły szczylek Piotr L. będzie cwe...m nr 1! Tego wam życzę mendy! Przyjedź do mnie cwaniaku to pogadamy. Gdyby to ode mnie zależało to bym ich zutylizował nawet bez procesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalne zera! gdyby mieli zatrzymać jakiegoś dresiarza to by w gacie narobili ze strachu jak zwykle i nie wyszli by z samochodu. jedyne co potrafią to bić nieświadomą babkę. gdyby do mnie taki gnój wy***ył z łapami to po tym ja bym wylądował w kiciu ale on na ostrym dużurze w stanie krytycznym razez z tym drugim tłustym blond mopem! mam nadzieję, że chłopaki z pod celi będą wiedzieć co z wami zrobić. na waszym miejscu wybrałbym stryczek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...