Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
doszło do kolizji naszego nieoznakowanego opla z martwym łosiem .... To chyba normalne że łoś był martwy skoro trzepnął go "nieoznakowany" radiowóz.Gdyby radiowóz był oznakowany,prawdopodobnie łoś by przeżył (zszedł by z drogi) A tak niedawno wypowiadałem się i zastanawiałem kiedy będzie pierwsza kraksa wideorejestratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANTÓW UKARAĆ ZA NIEZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI,ORAZ ZA NIE DOSTOSOWANIE PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW DROGOWYCH.PANIE KOMENDANCIE DO DZIEŁA.OPEL INSIGNIA ZAKUPIONY ZOSTAŁ Z PODATKÓW OBYWATELI POLSKICH.JEST TO CELOWE MARNOWANIE PIENIĘDZY PRZEZ DROGÓWKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy następnych mistrzów kierownicy ;-) Myślałem że tylko Lubartowska drogówka ma taki talent do rozbijania nieoznakowanych samochodów ;-) brawo oby tak dalej, ale nie za nasze pieniądze z podatków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy nadleśnictwo pokryje szkody spowodowane przez dzika zwierzynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpuść chama do biura to atrament wypije, daj glinie dobre auto to je rozbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj w radzyniu podlaskim też rozbili nieoznakowany radiowóz http://iledzisiaj.pl/index.php/112-radzyn/7019-radiowoz-na-plocie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi kierowcy z tych policmajstrów... muszą się wyszumieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel Insignia -- z duzej litery pismaki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni już mają zwidy po pijaku.Wymyślili łosia.Kto sprawdzi jaka była rzeczywistość.Może tak zaczną sprawdzać ich alkomatami,bo zbyt drogo podatników kosztują.Dziwna to zależność:podatnik ich utrzymuje za to ,że oni go ścigają?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda zwierzyny - Łoś to piękne i majestatyczne zwierzę. Spotkałem je kilka razy na spacerze w lesie (Dąbrowa). Budzi zachwyt i respekt. A milicjonery mieli jednak szczęście.Gdyby kilka minut wcześniej zapitalali ,to byliby na miejscu tego szofera.....Chyba to było ostrzeżenie dla nich od kogoś  z "góry". Daje do przemyślenia.... Apel do wszystkich za kółkiem przy jeździe przez obszary leśne -wolniej, rozglądać sie....i włączyć wyobraźnię.Myślenie nie boli. Szczególnie tam gdzie jest znak - uwaga zwierzęta leśne. Nie zapominajmy.My jesteśmy tam gośćmi , a zwierzyna u siebie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...