Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant "uspokajał" też 22-latka? Nie tylko Francuz ucierpiał od paralizatora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 08:24 Powrót do artykułu
skoro policja nic nie może to po co ona jest i płacimy grube miliony na utrzymanie, jeśli jest osoba agresywna nie reaguje na polecenia to co ma zrobić policja ?pałką nie można gazem nie można wykręcić ręke nie można bo policja jest brutalna, nie przeginajmy z ograniczeniami , rozumiem że zdarzają się sadyści i tam ale przeginanie w drugą stronę do niczego dobrego nie prowadzi , widać jak chore jest prawo w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebało was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nawalony gość nie chce płacić za taksówkę w obcym kraju i nie można mu nic zrobić ale stać go na wycieczkę na na jakąś "noc niby kultury" to coś tu jest podejrzane. Z jaką kulturą mamy tu do czynienia i czy nie jest to jakaś ustawka. Nie bronię policjanta ale co on ma zrobić z tak "multi kulturalnymi gośćmi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka na policjantów trwa. Jestem ciekaw kto ma w tym interes by policjanci zachowywali się tak jak im bandyci zagrają. W ostatnim czasie policja była nadwyraz skuteczna a po ostatnich artykułach w prasie czy programach telewizyjnych przedstawia się ich jako brutali sadystów czy zwyrodnialców. Jestem Polakiem i chce by moja rodzina mogła spokojnie żyć mieszkać i bezpiecznie spacerować po ulicy. Jeśli jakaś grupa czy ludzie stojący za tymi oskarżeniami w stosunku do policjantów ma jakiś interes to minister przy pomocy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa powinien to zbadać i przedstawić tych ludzi obywatelom. Myślę że te artykuły mają na celu rozmontowanie bezpieczeństwa Polski od wewnątrz a innym stróżom prawa nakazanie do nie wtrącania się w ich interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nagonka na policjantów trwa. Jestem ciekaw kto ma w tym interes by policjanci zachowywali się tak jak im bandyci zagrają. W ostatnim czasie policja była nadwyraz skuteczna a po ostatnich artykułach w prasie czy programach telewizyjnych przedstawia się ich jako brutali sadystów czy zwyrodnialców. Jestem Polakiem i chce by moja rodzina mogła spokojnie żyć mieszkać i bezpiecznie spacerować po ulicy. Jeśli jakaś grupa czy ludzie stojący za tymi oskarżeniami w stosunku do policjantów ma jakiś interes to minister przy pomocy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa powinien to zbadać i przedstawić tych ludzi obywatelom. Myślę że te artykuły mają na celu rozmontowanie bezpieczeństwa Polski od wewnątrz a innym stróżom prawa nakazanie do nie wtrącania się w ich interesy.
 A ja jestem ciekaw czy utrzymałbyś swój pogląd gdybyś został porażony prądem po jajach (o ile je masz) np. za niezapięte pasy bezpieczeństwa w samochodzie, ot tak, dla zabawy pana milicjanta... Czy wtedy czułbyś się bezpiecznie z rodziną w tym bosko-katolickim grajdole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego syna też wyciągneli z domu, bo muzyka za głośno , zablokował drzwi bili i znęcali sie nad nim    w komisariacie . Wszystkiego mi nie chciał powiedzieć,wstydził się. Syn nigdy nie był karany, skończył studia i pracuje . Jeden z nich to karateka  trening sobie zrobił, Ich  było dwóch , syn sam więc wiadomo jak to się skończyło. W Bogu nadzieja, że wyrówna rachunki . Za głośna muzyęe jest mandat i kolegium , a nie areszt i bicie!. Z dresikami nie zadzierają , tylko zwyklych chłopaków się czepiaja , bo wiedzą ,że im nie odda. Wiecęj szczegółów nie piszę , bo jeszcze będą się mściś, ale ja tego tak nie zostawię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wy zatrudniacie w tej policji, jak nie pijak to bandyta. A w drogówce cała masa oszustów kłamiących w żywe oczy. I to ma być formacja dbająca o nasze bezpieczeństwo?? Jeszcze sobie hasełka zaczynacie pisać na radiowozach jak to jest w USA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten francuz to polak z francuskim paszportem. Udawał że nie umie po polsku by nie zapłacić za taksówkę. Swoją drogą to też nie miał o co robić awanturę taksówkarz. Ile ten kurs kosztował 12 zł, ze aż polcję trzeba wzywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego syna tak samo.Grał sobie o 10 rano na najnowszym sprzęcie który mu kupilam(zestaw Yamaha N-R 602) za to że skończył właśnie trzecią klasę Lidera, i szykował się na studia prawnicze do małej miejscowości pod Waszawą.Mniejsza z tym jakiej.To co juz nie wolno metaliki na ful puszczać ? bo co? sąsiedzi wyspać sie nie moga?Niech zmienią miejsce zamieszkania jak im nie pasuje mieszkać wsród kulturalnych ludzi,koneserów muzyki.Albo czepili sie że mój synek wyrzuca butelki po piwie z balkonu na trzecim pietrze.A co? Nie wolno w wolnym kraju ćwiczyć rzutek? Ja na nich podatki płacę a oni sie czepiają.Dobrze żę synus chociaz im powiedział co o nich mysli.Zwyzywał ich pięknie,na czym tylko swiat stoi a na końcu powiedział żeby go pocałowali w dpe i ze nie otworzy drzwi.I wiecie co?Nie otworzył.Taki gieroj.Ale co przechodzi ludzkie pojęcie oni dalej stali jeszcze pięć minut pod drzwiami i pukali.No to już przekracza wszelkie granice,co oni sobie myślą żeby tak straszyć dzieci.Więcej szczegółów nie pisze bo jeszcze będą się mścić.Dodam tylko iz synek mój Rafałek (bo tak ma ten dobry chłopak na imię) mówił mi że jak odjechali to poczuł takie jakieś ukłucie.Najprawdopodobniej laserem go potraktowali.I to gdzie?W mózg.Ja tego tak nie zostawię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie dlaczego nie została aresztowana policjantka.która była z nimi w tym czasie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawalony Francuz nie zapłacił taksówkarzowi-zle zrobił. Awanturował się- zle zrobił. To prawda. Jakaś kara za to mu się należy. Ale nie paralizatorem po jajkach ! To były tortury, a nie prewencja. Zakutego chłopaka torturowali sadyści ! Pewnie tych gliniarzy w podstawówce klepali i teraz w majestacie prawa odreagowywują kompleksy z dzieciństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Codziennie nachalnie towarzystwo imprezuje pod oknami, śpiewy,  wyzwiska, butelki rozstrzaskane na chodnikach, pourywane lusterka w samochodach, zaczepiają mieszkańcow, strach dziecko same wypuścić na plac zabaw. Wszędzie pełno petów i puszek, nachalnie wyroki szczają pod drzewami i co..... dzwonisz po policję,  przyjeżdża radiowóz, chwilę porozmawiaj i odjeżdżają a towarzystwo dale się bawi w najlepsze, jeszcze się śmieją w twarz policjantom i jak odjeżdżają to wzywają od psów itd. Policja ma być skuteczna i jak nie ma innego wyjścia ma być brutalna i nie szczypaż się z bandytami. Po spotkaniu z policją taki delikwent ma robić wszystko żeby się więcej z nią nie spotkać. Policja to nie instytucja pomocy społecznej. Chyba nie doczekamy czasu żeby było lepiej, jak dla mnie nie ma znaczenia jak, byleby byki skuteczni, łamie prawo - masz się liczyć z konsekwencjami i ze być może zaboli, nikt rym tylko słowo można dotrzeć do rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesłuchać wszystkich zatrzymanych przez tego policjanta i się okaże czy to były incydenty czy norma - ale jak miał patrole z innymi policjantami i tez nie reagowali to może się okazać, że więcej osób będzie aresztowanych. No i teraz pytanie czy i w lublinie odwołani zostaną komendanci KMP i KWP???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze to nie jest usa. Mocno pijany facet sie poskarzyl i jak to z powyzszego artykulu wymika tylko jego slowa wystarczyly zeby zamknac policjantow na 3 miesiace ten od paralizatora zapewne robil swoje bo takiej sprytnej bajki by francuz nie wymyslil jesli lekarz wystawil zaswiatczenie o przypalonych jajkach. ale czemu tamci dwai siedza to nie pojmuje bo jesli byl pijany na 2 promile i trafil na izbe tzn ze jego stan byl taki ze nie ogarniał rzeczywistosci bo na izbe przyjmuja wlasnie takich ktorym stan upojenia zagraza. wiec nie moze pamietac czy oni to widzieli i gdzie to sie dzialo i jak to sie dzialo. no skoro zeznania upitego na 2 promile sa rzetelne to moze na izbe brac od 3 promili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym budynku kultury brakuje kultury aby policjanci musieli używać takich argumentów. Taki dziwny zbieg okoliczności że obaj byli ubogaceni kulturowo i akurat ich się ten prąd przyczepił. Ten lekarz to też z tego budynku kultury? Żyję już dosyć długo, jeżeli mnie nie stać na taksówkę to idę piechotą ale żaden policjant mnie prądem nie raził- dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten Francuż miał nawet 10 promili alkoholu- nie mają prawa go torturować. Są inne środki przymusu bezpośredniego dozwolone prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję w ramach rewanżu PARALIZATOREM go po jajach i będą kwita albo bedzie kwiczał , na jedno wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paralizator w latarce który robi wiecej hałasu niz to warte a rażenie pradem prawie zerowe no nie bądzmy śmieszni..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektroniczny Mordulec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peokuratura teraz na siłę bedzie szukać dowodów ktorych nie ma. Pawian z fr oskarża policje a zaraz drugi lumf sie znajduje zeby niby polepszyc materiał. Żenujace ale cóz duzi sie boja o swojw stolki. Niedlugo kazde pomowienie bedzie sie tak konczyc i w sluzbie pozostanie tyljo zielen i placszczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...