Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant współpracował z szefem grupy przestępczej. Już aresztowany, straci pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2017 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Chciał sobie dorobic poprostu a wyszło tak jak wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu współpracuje o których nie wiemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedał się za tysiąc złotych??? Coś mi tu nie pasuje. Pewnie kozioł ofiarny,albo głupi po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Sprzedał się za tysiąc złotych??? Coś mi tu nie pasuje. Pewnie kozioł ofiarny,albo głupi po prostu.
podejrzewam, że kozioł ofiarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie on jeden w KMP Biała Podlaska. Jak by dobrze poszukać, to nie byłoby komu pracować, w tym przybytku zakłamania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
operacyjnie wchodził w środowisko przestępcze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To policjant z "najlepszej" komendy ? Sam takiego czynu nie popełnił, bo protokół wymaga zatwierdzenia a i do pieczątek to też za dużo osób nie ma dostępu. A ostatnio z tej jednostki AWANSOWANO jednego z Komendantów na Wyższego Komendanta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywileje emerytalne - ZABRAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze przeczytałem: polski policjant squrwił się za jeden tysiąc zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz takich wiadomości -póki nie będzie jawnego wyroku. To są na razie zarzuty i podejrzenia. Bez wyroku skazującego nie powinno się go oczerniać w tak małej miejscowości jak nasza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli to jest grupa miedzynarodowa to oprocz polskiej policji powinna prowadzic sledztwo z innych Krakow interpol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...