Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Mistrzowie Świata 51:39. Żużlowe gwiazdy gościły w Lublinie

Utworzony przez m, 12 października 2013 r. o 20:34
Z pewnością wrażenie robił wypełniony obiekt poza Vipowską trybuną pod barkiem (90% wolnego), na pewno na plus skład, sponsorzy, otoczka. Szkoda tej drętwej publiczności bo słowo kibic obrażałoby prawdziwego kibica. Małyszowa publiczność nie potrafiąca się bawić kiełbaskowo-karczkowo-piwna. To miało być święto sportu a mieliśmy biesiadę. Może to tak miało wyglądać ja osobiście nie kupuje czegoś takiego. Za czasów Nielsena ten stadion żył, były emocje czasem niezdrowe ale zawsze w ramach. Jazda gęsiego praktycznie zero walki brak sportowych emocji. Ktoś kto chciał spędzić czas z rodziną tak po prostu może być zachwycony. Ktoś kto liczył na emocje sportowe wyszedł rozczarowany. Dla uzupełnienia byli kibice Unii Tarnów, Stali Rzeszów, Sparty Wrocław , na prostej były też szaliki....Ukrainy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością wrażenie robił wypełniony obiekt poza Vipowską trybuną pod barkiem (90% wolnego), na pewno na plus skład, sponsorzy, otoczka. Szkoda tej drętwej publiczności bo słowo kibic obrażałoby prawdziwego kibica. Małyszowa publiczność nie potrafiąca się bawić kiełbaskowo-karczkowo-piwna. To miało być święto sportu a mieliśmy biesiadę. Może to tak miało wyglądać ja osobiście nie kupuje czegoś takiego. Za czasów Nielsena ten stadion żył, były emocje czasem niezdrowe ale zawsze w ramach. Jazda gęsiego praktycznie zero walki brak sportowych emocji. Ktoś kto chciał spędzić czas z rodziną tak po prostu może być zachwycony. Ktoś kto liczył na emocje sportowe wyszedł rozczarowany. Dla uzupełnienia byli kibice Unii Tarnów, Stali Rzeszów, Sparty Wrocław , na prostej były też szaliki....Ukrainy
Kolego powiem szczerze że sam jestem trochę rozczarowany całym tym wydarzeniem... oczywiście cieszę się że mogłem na żywo oglądać wielkich żużlowców ale nic specjalnego tam się nie działo. Piwo, kiełbasa i na koniec jakieś głupie gwizdy i rzucanie podkładkami do siedzenia... Głupota! Organizatorzy też się nie popisali... nie wszystkie bramy były otwarte a kolejki długie... nagłośnienie lipa... na 2 wirażu nic nie było słychać! wszystkie nagrody podzielili między siebie a dla kibiców nic! mogli by jakieś konkursy zorganizować dla kibiców, chociażby wejście do parku maszyn albo drobne upominki. Moim zdaniem organizatorzy zawiedli! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...