Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Mołdawia transmisja live online. Gdzie za darmo obejrzeć mecz na żywo?

Utworzony przez Sven, 11 września 2012 o 19:50
Który bezmózgowiec doszedł do wniosku, że za oglądanie meczów reprezentacji Polski trzeba płacić? Żeby tak skrętu jądra łapserdak dostał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bezmózgowiec Grzesiu Lato każe płacić za mecz kadry biedronek. Bzmózgowcy płacą za ten mecz.
0
zdadzam się kolego z tobą jak można zrobic coś takiego żeby 3/4 kraju nie mogło oglądać meczu własnej reprezentacji bo powiedzmy sobie szczerze że tylko nieliczni wyślą tego sms-a
0
zdadzam się kolego z tobą jak można zrobic coś takiego żeby 3/4 kraju nie mogło oglądać meczu własnej reprezentacji bo powiedzmy sobie szczerze że tylko nieliczni wyślą tego sms-a
0
chory kraj i ci co rzadza,zeby placic za transmisje meczu
0
sluchajcie gdzie mozna ogladnoc mecz polska mołdawia w internecie . prosze o sczeguły
0
zamiast po kompromitacji na euro 2012 zachęcić kibiców by nie odwracali się od piłki nożnej to oni wręcz przeciwnie dają nam kolejne powody do tego by zacząć kibicować w innej dyscyplinie sportu. BRAWO ja i inni moi znajomi zaczynamy interesować innymi dyscyplinami choć by dlatego że są bezpłatne transmisje!!!!
0
zamiast po kompromitacji na euro 2012 zachęcić kibiców by nie odwracali się od piłki nożnej to oni wręcz przeciwnie dają nam kolejne powody do tego by zacząć kibicować w innej dyscyplinie sportu. BRAWO ja i inni moi znajomi zaczynamy interesować innymi dyscyplinami choć by dlatego że są bezpłatne transmisje!!!!
0
0
polsat powinien się wstydzic i tak ludzie płacą kupe pieniędzy za tą bez sensu platforme ja rezygnuje z tego polsatu bo tak nie można wole zostać na naziemnej tv
0
sPOrtfive - kolejne goowno platfusiaków. Jakaś rodzinka któregoś z tuskowatych tam siedzi, nie ma co. Inaczej takiej bezradności by nie było. Szok i oszukiwanie Polaków! Tyle. Peoooo - goownooo.
0
Ja także rezygnuję z platformy Polsat....po tym co zrobili dziś....nie można naszej reprezentacji już zobaczyć i za wszystko trzeba płacić?.....Zaczynam wątpić czy Polsat to polska stacja....żenada
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: