Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska wygrywa "Mundial z Pszczółką"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2018 r. o 14:18 Powrót do artykułu
A przy okazji firmy Pszczółka - co tam słychać w drużynie koszykarek? Kiedy będą ogłoszone nazwiska kolejnych zawodniczek, które będą występować w Lublinie w następnym sezonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka była zacięta bo sędziom się też oberwało od rodziców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że dziennik nie napisał o skandalicznym zachowaniu rodziców Motoru Lublin w stosunku do sędziego spotkania oraz naruszenia nietykalności sędziego przez jednego z kibiców, po którym odgwizdał walkowera dla drużyny Avi Świdnik. Ale cóż .... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że Avia wygrała w meczu o trzecie miejsce walkowerem przez skandaliczne zachowanie Motoru - ludzie od Motoru wyzywali sędziów a ktoś wtargnął nawet na boisko - szok, że takie coś mogło się wydarzyć na meczu dla małych chłopców i popsuć całą atmosferę spotkania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i widziałem wszystko.... Aż dziwne, że policja tam nie przyjechała. kilkoro rodziców/kibiców Motoru w sposób agresywny wyzywało sędziego meczu o 3 miejsce, meczu Motoru z Avią. Przypominam to są 10 letnie dzieci. Sędzia zakończył gwizdkiem spotkanie ponieważ był popychany i wyzywany przez rodziców którzy wtargnęli na boisko. Rozumiecie? Przecież to dzieci, zabawa... Wyzywanie sędziego grożenie mu, że sie go zaje..., natomiast gdy sędziowie szli w stronę Areny na parkingu krzyczano z całych sił słynne stadionowe wypier, wypier, wypier... itd przez grupkę 6/8 rodziców, Ci psychopaci szli za nimi z pięściami, a wszytko to na oczach ich małych dzieci, pijana śmierdząca patologia w koszulkach Motoru, tyle na ich temat mogę powiedź. Czuję sie zażenowany i bardzo żałuję, że nie wziąłem ze sobą kamery. Myślę, że byłby to hit youtuba, a przez 5 godzin można by nakręcić całkiem fajny materiał. Tutaj napisałem tylko o tym meczu, ale na innych też były cyrki. Na jednym z meczów(nie pamiętam kto tam grał dokładnie, a nie chce przekręcić) rodzice mało co nie pobili się między sobą. W czasie meczu wyzywali sie w sposób bardzo, ale to bardzo wulgarny i mało co nie doszło do szarpani(zostali powstrzymani przez innych rodziców). Rodzice z Zamościa, zwycięskiej drużyny taki sam poziom prezentowali jak Motoru, tylko że ich dzieci wygrały, podejrzewam, że jakby nie wygrali mogłoby być tak samo. Jeszcze raz napiszę, to było żałosne. Aha w innych drużynach wiele podobnych lub identycznych było zachowań. Cały ten turniej to pomyłka, żałuję że moje dziecko brało w tym udział. Dzieci chcą sie bawić, a rodzice swoimi chorymi ambicjami obciążają je...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to Prezydent Miasta Lublin, które jest właścicielem Motoru S.A. - klubu skupiającego całą margines społeczny naszego miasta? Proponuję władzom innych klubów aby zbojkotowali na rok mecze z grupami młodzieżowymi tego "klubu", może wtedy prezes Bartnicki wreszcie zacznie reagować na zachowania jakie dzieją się na prawie wszystkich meczach ligowych Motoru S.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie dowierzam że może być taką patologią na turnieju dla dzieci. Co na to władze Akademii Motoru przymknąć oko czy odpowiedzialni za burdy poniosą konsekwęcje czekamy na komentarz Zarządu Akademii ciekawe czy urzednicy z miasta wiedzą i co o tym myślą wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać dotacje na motor dać na lubliniankę i jestem pewien że za dwa lata będzie 2 liga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przyjeżdżać na mecze młodzieżówki Motoru z ochroną policji jak na seniorów jeżeli nawet kobieta wyskakuje do trenera z H.... cóż margines który powinno się izolować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" ..... "Gratulacje" dla trenera Motoru Lublin i rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...