Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polskie piwo z niemieckiego chmielu

Utworzony przez jon, 15 lipca 2011 r. o 08:05
i nie trzeba wojny, żeby opanować polską gospodarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zdiagnozowano dlaczego przegrywa ? Cena,jakość i parametry ? Czy rolnik i przemysł niemiecki(inne kraje) mają jakieś dotacje UE? Lubelszczyzna to chmielowy potentat - apel do władz - nie niszczmy kolejnego symbolu naszego województwa . To prawda że już prawie wszystkie browary są w rękach obcego kapitału - ale... - bo nie długo to i wodę do produkcji piwa będą sprowadzać od siebie aby poprzeć rodzimych przedsiębiorców ! Tu musi zadziałać lobby i polityka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedzcie się wreszcie, że browary nie stosują już chmielu do produkcji piwa. Nowa technologia pozwala na redukcję kosztów produkcji, stosuje się tanie zamienniki. Ze względów marketingowych nit się do tego nie przyzna (tak dokładnie to chmiel się dodaje, ale mniej niż jedną setną tego co wcześniej). Za to zobaczcie, że na reklamie każdego z piw - chmiel i chmiel i chmiel, ciemny naród to kupuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś by się zainteresował naszą Perłą. Perła Chmielowa w puszce oraz Zwierzyniec (także w puszce) w tym momencie podobno nie są rozlewane ani warzone w Lublinie tylko w Głubczycach, szkoda że na puszce nie ma o tym informacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cukier tez mielismy najlepszy - szczegolnie w lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie pleć bzdur - mieszkam w bloku obok Browaru. Piwo ( Perła ) warzy sie i rozlewa na biezaco !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o to aby Polska była na garnuszku innych, wtedy łatwiej jest go zniewolić-uzależnić i tak właśnie się to dzieje.Nie mając własnych Polskich zakładów będziemy zmuszeni kupować i dawać zarabiać obcemu kapitałowi.Banki, cukrownie, firmy ubezpieczeniowe........... by żyło się lepiej Nie jestem zwolennikiem PIS, ale jestem Polakiem, a nasza świadomość narodowa poszła się je..ć. "Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur. ... Ostał Ci się jeno Sznur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo się warzy to prawda, tylko browar się nie wyrabia z produkcją i zleca produkcję innym browarom. A Perła kłamie pisząc na puszce, że wyprodukowano w Lublinie. Zresztą od dłuższego czasu nie ma Perły Mocnej (butelki), Lubelskiego oraz Lubelskiego Mocnego bo nie mają jak wyprodukować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być zbyt na polski chmiel jeśli nawet "piwo" Perła Chmielowa nie jest wyprodukowana w oparciu o chmiel. W składniku tego produktu piwo podobnego co jest ujęte na etykietce znajduje się woda i słód jęczmienny. Należy tylko kupować piwa warzone (a nie produkowane) z małych lokalnych browarów, które są bardzo pyszne i zdrowe pozbawione składników chemicznych, koncentratów chmielowych, konserwantów, ulepszaczy i sproszkowanej żółci bydlęcej, która jest w zastępstwie chmielu. Wielkie browary - koncerny "piwowarskie" zastąpiły chmiel sproszkowaną żółcią bydlęcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
chodzi o to aby Polska była na garnuszku innych, wtedy łatwiej jest go zniewolić-uzależnić i tak właśnie się to dzieje.Nie mając własnych Polskich zakładów będziemy zmuszeni kupować i dawać zarabiać obcemu kapitałowi.Banki, cukrownie, firmy ubezpieczeniowe........... by żyło się lepiej Nie jestem zwolennikiem PIS, ale jestem Polakiem, a nasza świadomość narodowa poszła się je..ć. "Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur. ... Ostał Ci się jeno Sznur
Co racja to racja tylko niektórzy oślepli albo sami są na garnuszku i nie chcą widzieć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedocenianie własnych produktów jest niestety chyba typowo polskie, bo jakoś zagraniczni inwestorzy widzą w Polsce spory potencjał, jak Royal Unibrew inwestujący właśnie w lubelskie browary. można narzekać na obcy kapitał, ale mnie akurat cieszy że ktoś docenia i chce rozwijać to co polskie, skoro sami tego nie chcemy. ten pomysł z chmielem jest zabójczy, mało chmielu u nas albo zły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski chleb z niemieckiej maki,jak dalej bedzie rzadzic platforma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trrrr napisał:
niedocenianie własnych produktów jest niestety chyba typowo polskie, bo jakoś zagraniczni inwestorzy widzą w Polsce spory potencjał, jak Royal Unibrew inwestujący właśnie w lubelskie browary. można narzekać na obcy kapitał, ale mnie akurat cieszy że ktoś docenia i chce rozwijać to co polskie, skoro sami tego nie chcemy. ten pomysł z chmielem jest zabójczy, mało chmielu u nas albo zły?
Co z tego że jest inwestor, jak grupa akcjonariuszy próbuje się go pozbyć? Przeczytaj tutaj http://www.rp.pl/artykul/657150.html Co to w ogóle ma być, że się nie zaprasza na walne, że kombinuje z akcjami. Jak dla mnie to taka wschodnia mentalność w robieniu biznesu, po prostu nieczysta gra. No ale mam nadzieję że w sądzie to wyjaśnią, bo szkoda żeby nasza perła straciła inwestora. Dobre piwo w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby się ogólnie więcej kontroli jakości u nas. żeby człowiek wiedział co kupuje. a lubelska perła to dobre piwo, zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...