Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy urzędnicy jesteście chorzy przebadajcie się bo ta filipinska zlasowala wam mózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi teraz Pan inspektor zaproponuje gdzie mogę sprzedawać świnie przez te 90 dni. Gazować? Bo ubojni która jest w stanie odebrać takie ilości nie ma. Zaraz chlewnie się przepełnią i oskarży nas o znęcanie się nad zwierzętami. Jeszcze z tydzień i do lasu wypuszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi teraz Pan inspektor zaproponuje gdzie mogę sprzedawać świnie przez te 90 dni. Gazować? Bo ubojni która jest w stanie odebrać takie ilości nie ma. Zaraz chlewnie się przepełnią i oskarży nas o znęcanie się nad zwierzętami. Jeszcze z tydzień i do lasu wypuszczę.
Nie wypuszczaj do lasu tylko zaweż tym czerwonym sQrwysynom pod sejm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak Agencja Rynku Rolnego wykupiła zdrową trzodę i zamroziła ją na czas kiedy już wszystkie świnie zdechną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana ministra już nie ma,Pani Wojewody też,a Pan Zarzeczny ,który wydał nakaz zagazowania około miliona świń i jego przyboczny Stanibuła trzymają się mocno koryta,i odpowiadaja osobiście za ogromne straty rolników,tym szubrawcom ktoś musi podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym stanibułą radze uważać,to Łun wzorem O. Pio bywał w 2 miejscach na raz ,w każdym bądz razie w tych samych godzinach zapier.ł i w Lublinie i w Zamościu ,za co wdzięczna łojczyzna chłopoburaczana płaciła mu 2 pensje,takich kandydatów na ołtarze jest więcej ,w ostatnim numerze pisali ,że litwiniuk i banda typu psl ARiMR brała pensje nie pojawiając się w pracy i nie podpisując listy,bo takie cuda to tylko u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...