Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czemu nie ma lubelskiej specjalnej strefy ekonomicznej? Kolonia jednego regionu w drugim? Dziwne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba uszczęśliwić pedałów pisuarów z pomorza. Coś nie słychać o oszuście z pomorze panu B.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto zgarnie złotówki za wycięty drzewostan?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drzewa są na działce miasta ,więc sprawa jest jasna . To co bedzie wycięte ma być posadzone na ul Cmentarnej 60 h drzew .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I wszystko jasne, zarządzać będzie pis. Będą więc nowe.stanowsika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba wszystko jest jasne,bo za tymi operacjami stoi hrabia Bierecki.Coś mi się zdaje ,że jego germek Stefaniuk chce doprowadzić do przekazania Biereckiemu majątku bialskiego.Smrody się unoszą nad miastem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.....Chcemy wykorzystać obecną sytuację geopolityczną, zarówno jeżeli chodzi o przychylność prezydenta Polski, jak i rządu do inwestowania w Polskę wschodnią – zaznacza Stefaniuk.......Po pierwsze, ciekawe na jakiej to podstawie ''zaznacza'' pan Stefaniuk, bo analogiczne deklaracje wygłaszał już poprzedni prezydent, któremu przez prawie 4 lata wtórował prezes Cargo Hub, ale bęc, nie wyszło . Po drugie, sytuacja geopolityczna, tak się ma do jednostronnie i ad hoc tworzonych planów ''strefowych'' pana Stefaniuka na lotnisku, jak krzesło zwykłe, do krzesła elektrycznego. Po trzecie, przychylność nawet przedwojennych prezydentów RP, nigdy nie wychodziła i nie wyszła poza okazjonalne deklaracje wsparcia, poparcia, itd., a więc i tym razem, ani na jotę dalej nie wyjdzie. Po czwarte, OK niech strefa będzie, a co dalej z pozostałą częścią lotniska? Przecież z nadal ważnej ustawy jasno wynika, że ustawodawca nie przekazał samorządom byłych lotnisk wojskowych na lądowiska oraz na organizowanie zawodów samochodowych, pikników i innych imprez. Ponadto ustawa o przekazywaniu byłych lotnisk wojskowych wyraźnie stanowi, że każdy samorząd, któremu przekazano takie lotnisko jest zobowiązany w okresach półrocznych do składania sprawozdań darczyńcy ustawowemu, w przypadku braku sprawozdań podejmowana jest w trybie ustawowym procedura zwrotu darowizn lotniskowych. Niestety, nasz samorząd, ani mru, mru na ten temat w protokółach z sesji i w mediach również, a więc nie wiadomo, czy w ogóle takie sprawozdania są składane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gosc 6 kwietnia 16 :29 Na lotnisku ma być podobno centrum logistyczne ,a kiedy i co to nic nie wiadomo .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: