Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomostówki będą, ale nie dla wszystkich

Utworzony przez Gość, 20 grudnia 2008 r. o 13:10
z tego widac, że w naszym kraju to są pracownicy i parobki, którzy robią do śmierci, natomiast elita nierobów lezy i się smieje. Pomostówki dla wszystkich pracvownikow, jak tak można pracownikow dzieli na gorszych i lepszych. Kazda praca jest męcząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
“na fotelu siedzi Donek, nic nie robi cały dzionek”, Po prostu polityka to siedlisko demoralizacji. Bagno, w którym uczciwego to ze świecą szukać. Niby naród katolicki, a polityków mamy niemoralnych, skorumpowanych, zawistnych i opętanych żądzą pieniądza. Marny nasz los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dotychczas prawo do przejścia na wcześniejszą emeryturę miało milion osób. Co roku każdy obywatel łożył na nie z własnej kieszeni nawet 3 tys. zł." Panie redaktorze Panas, skoro tak jak każdy Polak łożyłem na te pomostówki 3 tys. rocznie, to gdzie będę mógł te pieniądze odebrać? Czy Teraz mój prywatny pracodawca zaoferuje mi podwyżkę na ten koszt czy też dostanę przekaz specjalny od Donka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielom wprowadziłbym obowiązkowe kasy fiskalne za ich "lewe" korepetycje, oczywiście oprócz tego powinni mieć zarejestrowana działalność gospodarczą. Może wtedy przestaliby chapać ze jest im tak źle. pozdrawiam nauczycieli - darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...