Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomyliła cinquecento z maluchem. Przejechała 70 km cudzym autem

Utworzony przez Marcin, 1 października 2012 o 16:06
Właśnie dlatego w Arabii Saudyjskiej babom nie wolno prowadzić samochodów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie nie miała paliwa, a w maluchu było i skorzystała
0
zrobila mu prezent, a ten ja na policje zglosil. niewdziecznik!
0
Cały wschodni...ehhh... błąd na błędzie. Seicento czy cinquecento bo sami się połapać nie możecie!?
0
za to je kocham ... A w tym przypadku założę się, że4 oba pojazdy były tego samego koloru.
0
Nie moge sobie wytłumaczyć, jak mozna byc takim ciemniakiem, żeby wsiąść nie do swojego auta, jechac nim 70km i się nie zorientiować, że jedzie się nie swoim autem. Nasuwa się pytanie - jeśłi żeczywiście kobieta ta tak strasznie się zamyśliła to jakie zagrożenie stważa na drodze skoro myślami buja w obłokach, że samochodu nie widzi. Może więc i nie widzi innych aut na drodze.... ...a potem gadają...BABA ZA KIEROWNICĄ.... widać słusznie.
0
mosquito napisał:
za to je kocham ... A w tym przypadku założę się, że4 oba pojazdy były tego samego koloru.
też o tym pomyślałem... tylko to się zgadzało ale wystarczyło, samochód to samochód... jakby stał tam traktor to nie jestem pewien czy tez by się nie pomyliła
0
olo napisał:
Nasuwa się pytanie - jeśłi ż eczywiście kobieta ta tak strasznie się zamyśliła to jakie zagrożenie stwa ż a na drodze skoro myślami buja w obłokach, że samochodu nie widzi. Może więc i nie widzi innych aut na drodze.... ...a potem gadają...BABA ZA KIEROWNICĄ.... widać słusznie.
Olo, sam stwarzasz zagrożenie
0
Lepiej robić błędy pisząc niż jeżdżąc!
0
Ciekawe czy przypadkiem nie pomyli męża - ciekawe jak to mieć nowa żonę z przypadku - normalny kosmos i ufoludki uprowadzają nam kobiety, może i zaszła w ciąże !!! ???
0
Takie są baby za kółkiem, bezmyślne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: