Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Jest porozumienie w sprawie szkoły w Kowali

Utworzony przez kozioł, 10 września 2008 o 08:28
I tak to właśnie u nas jest: będziemy utrzymywać na siłę nierentowne szkoły tylko po to, by władze samorządowe (i wojewoda ?) utrzymały swoje stołki w następnej kadencji. Nikt nie ma odwagi politycznej (z obawy, że nie wygra następnych wyborów) podjąć rozsądnej, racjonalnej decyzji; woli wydawać publiczne pieniądze bez sensu, dla prywatnych interesów. A pieniądze na tę szkołę mogły być wydane np. na remont innej, dobrze funkcjonujacej i potrzebnej szkoły. Szkoda, że nie umiemy myśleć ekonomicznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto wie dlaczego? Bo ja wiem. Ta uchwała o przekształceniu szkoły to wielki przekręt. Ratując p. Burmistrz i Radę przed kompromitacją kolesie z Po i koalicji zamietli wszystko pod dywan. A i tak wszystkiemu winni są zbuntowani rodzice. A może nadzór wojewody uchyli rąbka tajemnicy?
0
Kto wie dlaczego? Bo ja wiem. Ta uchwała o przekształceniu szkoły w Kowali ( największej szkoły w wiejskiej w gminie) to jeden przekręt. Ale kolesie z PO ratując reputację p. Burmistrz zamietli wszystko pod dywan nie czekając na rozstrzygnięcie nadzoru prawnego. I tak wszystkiemu winni są rodzice!
0
Dąbrowa też ma zaskarżyć ten bubel prawny.
0
Obserwując tą całą historię to zastanawiające jest, że władzami tej gminy i ich decyzjami nie zajął się jeszcze prokurator?!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: