Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Jest porozumienie w sprawie szkoły w Kowali

Utworzony przez kozioł, 10 września 2008 r. o 08:28
I tak to właśnie u nas jest: będziemy utrzymywać na siłę nierentowne szkoły tylko po to, by władze samorządowe (i wojewoda ?) utrzymały swoje stołki w następnej kadencji. Nikt nie ma odwagi politycznej (z obawy, że nie wygra następnych wyborów) podjąć rozsądnej, racjonalnej decyzji; woli wydawać publiczne pieniądze bez sensu, dla prywatnych interesów. A pieniądze na tę szkołę mogły być wydane np. na remont innej, dobrze funkcjonujacej i potrzebnej szkoły. Szkoda, że nie umiemy myśleć ekonomicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie dlaczego? Bo ja wiem. Ta uchwała o przekształceniu szkoły to wielki przekręt. Ratując p. Burmistrz i Radę przed kompromitacją kolesie z Po i koalicji zamietli wszystko pod dywan. A i tak wszystkiemu winni są zbuntowani rodzice. A może nadzór wojewody uchyli rąbka tajemnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie dlaczego? Bo ja wiem. Ta uchwała o przekształceniu szkoły w Kowali ( największej szkoły w wiejskiej w gminie) to jeden przekręt. Ale kolesie z PO ratując reputację p. Burmistrz zamietli wszystko pod dywan nie czekając na rozstrzygnięcie nadzoru prawnego. I tak wszystkiemu winni są rodzice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dąbrowa też ma zaskarżyć ten bubel prawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując tą całą historię to zastanawiające jest, że władzami tej gminy i ich decyzjami nie zajął się jeszcze prokurator?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...