Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Wandale wybijali szyby w sklepach

Utworzony przez Gość, 1 stycznia 2008 r. o 16:00
12 lat za czynną napaść na funkcjonariuszy i cześć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zać ciekawe czy ci 15-latkowie wybijali szyby w sklepach w których sprzedawano im alkochol, czy też nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijcie wiecej hehe:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~charkie~ - co cię to obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takieJ imprezy to jesczze u nas nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj biedni policjanci... jak zwykle zobaczyli i poczuli to co chcieli - jaka ******* takie społeczeństwo. To fakt, że 15-latkowie mogli powybijać szyby w sklepach, w których sprzedawano im alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak policjanci bronili porządku że młodzież spacerowała w czapkach policyjnych:D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
tak policjanci bronili porządku że młodzież spacerowała w czapkach policyjnych:D:D:D:D
a ciekawe ile policjanci mieli %:D fajna była impreza,ciekawe co bedzie za rok moze sciagna jakas brygade antyterorystyczna:P i chyba zatrzymali tych co nie mieli sily uciekac.nie poszło im....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAJEBISTY SYLWESTER.. ZA ROK ZBIERZCIE WIEKSZA EKIPE PSÓW BO BEDZIE POWTÓRKA .. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....PSY ZBIERAJCIE WIECEJ SUK BO NA NASTEPNY SYLWESTER SMIETNIKU I CEGLOWKI BEDA LATAC HAHAHAHAHA
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... policje ku*** obsrane !!
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy jestescie normalni!Ja mysle ze nie!Poprosty je***a dzicz Poniatowska zydowsa.Kultury Wcale nie Ma młodzierz poniatowska!Ja wydał jak najostrzejszy wyrok dla osób które zaatakowały policjantów!Oni Tez maja Rodziny!Jakby to wszystko sie skonczyło inaczej!? zastanówcie sie ppowaznie !!Nie Lubie Poniatowej Bo tam mieszkaja samie wielkie cwaniaki i narkomani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś zasrany opolak się odezwał. po co się odzywasz i próbujesz dojechać Poniatowej? myślisz, że zabłysnąłeś i Ci się udało? chuja typie. i żeś normalnie zakozaczył "je***a dzicz poniatowska żydowska", zero w tym prawdy, a już na pewno nie zgodzę się z wyrażeniem "żydowska", bo wy opolanin to żydzi. no i jeszcze pokazałeś klasę w słowie "młodzierz", przynajmniej jak widać ta młodzież poniatowska jest lepiej wykształcona od opolskiej i czasem zanim coś napiszesz zajrzyj do słownika ;] PS jebać opole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) nie uogólniaj 2) "młodzież" piszę sie przez ż 3) skąd porównanie do Żydów? 4) odrobinę tolerancji, nie jesteś tu sam 5) najlepiej sprawdź czy twoje korzenie rodzinne nie wywodzą sie z Poniatowej, zresztą to niedaleko "Nie wymagaj zbyt wiele od ludzi chorych z nienawiści"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pisałam do Opolanina. Co do rodzin - my też mamy rodziny, które "inni" (mam nadzieję, ze wiadomo o kogo chodzi ) próbowali bezskutecznie i bezpodstawnie zniszczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal Sie świnio !!Zeby tamtych deb***i sadzic musieli do Opola Przyjechac!!Bo Poniatwa to Wiocha!!Nic Nie ma Tam U Was!!!!!Zazdrosny W du*** was mam Wszystkich powybijajcie sie!!!Cwaniaczki co to Nie oni!!Stal Na Złom !!!.Miasto kleju !!Stal Poniatowa To stara ku*** Sportowa !!!!Haa!!!!I Tak Opole Jest Lepsze!!! A z was sa zjeby bez kultury!!! pier*** sie!!!!!!!A Wasz lale To Dziwy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO wy pier***icie Znam Gosci co tam DAWALI JEAC PSY czy w OPOLU czy w PWA WSzycy zawsze RAzem HWDP a nie najezdzacie sie na wzajem OPOLE I PWA jedno co nas łaczy SŁOWO HWDP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA zawsze PozdRo Ziomki !!!!!!!!!!!!!! WARIACI A Ten Śmietnik to był KOZACKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tyle HWDP i JUDE OPOLE .. !! Tyle w temacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bastek dobrze gada ...Policje i h** CHWDP. Szkoda ziomków co ich zawineli 3m sie chłopy
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze im sku***synom hwdp nasze życie było jest i będzie hardkorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...