Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Wandale wybijali szyby w sklepach

Utworzony przez Gość, 1 stycznia 2008 r. o 16:00
redox napisał:
Wal Sie świnio !!Zeby tamtych deb***i sadzic musieli do Opola Przyjechac!!Bo Poniatwa to Wiocha!!Nic Nie ma Tam U Was!!!!!Zazdrosny W du*** was mam Wszystkich powybijajcie sie!!!Cwaniaczki co to Nie oni!!Stal Na Złom !!!.Miasto kleju !!Stal Poniatowa To stara ku*** Sportowa !!!!Haa!!!!I Tak Opole Jest Lepsze!!! A z was sa zjeby bez kultury!!! pier*** sie!!!!!!!A Wasz lale To Dziwy !!
łoł "świnio" to teraz pojechałeś ostro, tam u was na wsi tak się mówi na innych? ;> no brawo, jesteście metropolią, bo wam sąd postawili . a myślisz, że my ciebie gdzie mamy? lepiej nie będę ci pisał, bo się rozczarujesz he . i bardzo mnie zastanawia co oznaczało to "", chyba trzeba być tak głupim jak ty żeby to zrozumieć i coś takiego napisać ;]. zawsze i wszędzie opole je***e będzie ;]. chyba za bardzo się chłopcze zdenerwowałeś, bo napisałeś najprostszy tekst jaki się dało, najpospolitsze wyzwiska, dlatego nie będę się dalej wplątywał w kłótnie z tobą, bo to nie ma najmniejszego sensu, ludzie z Poniatowej mają więcej rozsądku niż wy. to by było na tyle ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te dwie 15 latki o których mowa to KOPA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redox napisał:
Wal Sie świnio !!Zeby tamtych deb***i sadzic musieli do Opola Przyjechac!!Bo Poniatwa to Wiocha!!Nic Nie ma Tam U Was!!!!!Zazdrosny W du*** was mam Wszystkich powybijajcie sie!!!Cwaniaczki co to Nie oni!!Stal Na Złom !!!.Miasto kleju !!Stal Poniatowa To stara ku*** Sportowa !!!!Haa!!!!I Tak Opole Jest Lepsze!!! A z was sa zjeby bez kultury!!! pier*** sie!!!!!!!A Wasz lale To Dziwy !!
A co w tym Opolu???Same sklepy???I co tam robic. Tu to przynajmniej jest gdzie poscpacerować. Duzo zieleni. a wOpolu ? nawet parku porządnego nie ma!to dziura zabita dechami!stare kamienice i perelowskie ulice !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
A co w tym Opolu???Same sklepy???I co tam robic. Tu to przynajmniej jest gdzie poscpacerować. Duzo zieleni. a wOpolu ? nawet parku porządnego nie ma!to dziura zabita dechami!stare kamienice i perelowskie ulice !!!!
Masz rację, Opole to rzeczywiście dziura. Tylko z czego to wynika, ano z tego że Opole nie ma gospodarza, ostatnim był Burmistrz Fiołek który był rzeczywiście faktycznym gospodarzem i się interesował co się dzieje na mieście i w urzędzie bez bandy klakierów i donosicieli. A później było już tylko gorzej, jak mówi przysłowie "ryba psuje się od głowy", tak samo i włodarze Opola też się psuli coraz bardziej uprawiając prywatę w różnych formach pod płaszczykiem działalności samorządowej. Można podawać wiele przykładów takiej "dbałości" o interesy mieszkańców, -przynajmniej niektórych- np. wycięcie drzew w miejscu gdzie teraz jest BIEDRONKA, chodzą słuchy że jeden z decydentów po tej akcji wymienił stary samochód na nowy RENAULT, natomiast osoba która to faktycznie załatwiała miała kilka razy darmowe wczasy nad morzem w ośrodku jednej pani (mieszkańcy Opola wiedzą o kogo chodzi). Tak samo absurdem jest otrzymywanie dodatku mieszkaniowego przez osobę która ma dom wolnostojący na Krzywym Kole i duże mieszkanie w bloku i ma tylko męża. Jest taka pani w urzędzie która sama sobie przyznaje dodatki. I później nic dziwnego że ma trzy miesiące wolnego w roku i jeździ sobie raz na Filipiny, innym razem do USA. Tylko co na to władze samorządowe, nic, bo ta pani ma siłę przebicia większą od włodarza miasta któremu tylko wydaje się że ma wpływ na cokolwiek. I wszystko się jakoś kręci, kontroli nad tym nie ma bo i po co, a nawet jak jest to i tak jest tak prowadzona że nic nie wykrywa, i wszyscy zainteresowani są zadowoleni. I o to chodzi. Administracja sama się wyżywi i to dobrze, oczywiście za społeczne pieniądze z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie jedno? skąd tyle agresji? rodzice was wykorzystują? a czy ktoś z przedmówców (bardzo mądrych i elokwentnych(ha trudne słowo)) potrafi mi sensownie wytłumaczyć w jakim celu były te rozbijane szyby albo napier****** policji? czy to sprawiło ze te kilka osób (hołota) poczuło się lepiej? zaistniało?. Pewnie to działa w ten sposób: jestem nikim, ha rozje*** kilka szyb będę kimś!!! Tak będzie jeden z drugim siedział w pierdlu z spapranymi papierami albo i jeszcze będzie rozbił za dziurke. Ludzie czy to was kręci?? bycie bezmózgim pozbawionym zasad gorylem (z całym szacunkiem dla goryli). A gdyby to wasz ojciec dostał tym śmietnikiem fajnie by było??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... OPOLE I h** U WAS żYDY MIESZKALI I MIESZKAJą
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale haha zbita 'd'd heheheheheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hee zbite mam z poniatowskiej policji aby spisywać potrafią kierowców lub nocnych pieszych, a nie potrafią poradzić sobie z gówniarzami co maja 14 lat śmiech i tyle. pozdrawiam M@rcel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy sie ku*** opolskie wpier***acie macie swoje małe brudne zydowskie miasteczko to w nim zamulajcie wy ku*** bez szkoły jak byliście mali to wam mama kiełbase na szyi wieszała zeby sie chociaz psy z wami bawiły ps mam nadzieje ze was przerobia na szare mydełko szoda ze was wszystkich hitler nie wybił wy judasze ale nie martwcie sie my sie tym zajmiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty po ch^ja się odzywasz mały aspirant ?? przygód szukasz ? jak tak to możesz znaleść ! lepiej zamknij ryj !! Psy myślały że są kozaki i się wpier***a** w tłum , kiedy zawsze tak nie robili , po co im to było ?? kozaki dostały za swoje , szkoda ziomków których złapali i za to wielkie HWDP !! pozdro dla tych co byli na krzyżówkach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~HWDP~ napisał:
A ty po ch^ja się odzywasz mały aspirant ?? przygód szukasz ? jak tak to możesz znaleść ! lepiej zamknij ryj !!
do mnie to było? Nie powiem Ci że jesteś ograniczony (nie ma potrzeby Twój post to pokazuje)!!! Żal mi Cię i otoczenia w jakim przebywasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej uważaj na to co piszesz kolego , bo ja wiem kim ty jesteś , a ty nie wiesz kim jestem ja , więc ciebie ogranicze mały aspirancie jak chcesz? " ej Artur trzymaj garde ... bo masz już kur*o nóż pod gardłem .. " hahaha .. PS. Ładnie cie jadą w tych dissach .. haha lepiej skończ ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** Wyro ty lepiej zamknij klawiature i idź spać .. i nie przyznawaj się że jesteś z Poniatowej , umoralniać to możesz ... matke lub ojca , a nie innych ludzi ... i nie filozuj , bo na miejscu tego typa już bym ci ryj do betonu przycisną ... lepiej skończ polemike Wyro .. pozdro ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Żydowskie napinacze :D h** potraficie !!! w necie KozakI !! a W realu frajerzy !!TyLKo STaL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kolejny post coraz bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalmy jedno. Gówniarze, którzy trafią do puchy za "obszczanie kiosku" albo wybicie szyby nie zasłużą tam na szacunek. Trzeba być ostatnim frajerem żeby poświęcić życie, młodość, wolność za kilka wybitych szyb. Udowodniliście całemu światu, że brakuje wam sporej części mózgu a wy sami jesteście produktem chorej polskiej demokracji. Zachowujecie się jakbyście wychowali się co najmniej w slumsach Nowego Jorku. A ta cała wasza Poniatowa to tylko małe miasteczko na jakimś Zadupiu. I nie jesteście jakimiś gangsterami tylko zwykłymi, tępymi burakami, którym wydaje się Bóg wie co. Pokory. Synkowie, jakby mamy i tatusiowie wiedzieli co wypisujecie na komputerach coście je na bierzmowanie podostawali to chyba by was do księdza zaprowadzili i przestali płacić za neostradę. Jak was tak kiedyś zwiną w pojedynkę, to każdy cwaniak co to teraz wypisuje CHWDP itp. na sam widok blondyny popuści w gacie ze strachu. Znałem kiedyś kilku ludzi z Poniatowej i byli to goście zasługujący na szacunek. Pozdrawiam. Dla gówniarstwa i frajerstwa waszego pokroju tylko i wyłącznie wieczna pogarda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Czy Wy jestescie normalni!Ja mysle ze nie!Poprosty je***a dzicz Poniatowska zydowsa.Kultury Wcale nie Ma młodzierz poniatowska!Ja wydał jak najostrzejszy wyrok dla osób które zaatakowały policjantów!Oni Tez maja Rodziny!Jakby to wszystko sie skonczyło inaczej!? zastanówcie sie ppowaznie !!Nie Lubie Poniatowej Bo tam mieszkaja samie wielkie cwaniaki i narkomani!
Opole...to przecież same srodowisko Żydów,narkomanów i żuli ktorzy na glownej ulicy tylko żebrzą! Jebać opole ja jude w d*** pier***ee,jbac opole...ja jude w d*** pier***e!! Opolanin opole dobry nawoz na pole! Jak chcesz cieciu to przyjedz do nas na mecz! Cwaniaku z 5 ligi! Menelu przyjedz na mezc,zywy nie wyjedziesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My sie z tego Cieszymy że w P-wa niema takich rzeczy jak sąd i prokuratura bo nam nie jest to poitrzebne i poprosty myślimy inaczej niz ludzie z opola hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPOLE TO SAME ku***, DZIWKI I ZLODZIEJE je***E CZEMU KOZAKI je***E JESTESCIE I Z POLICJA W SYLWESTRA NIE ZACZELISCIE. OD PONIATOWEJ TO WARA PSIE ZE WSI RKS (S) Poniatowa ZADZI A OPOLANIN NADAJE SIE NA PLASTER DO ... LAMUSIE
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... POLICJE ZA ROK POWTORKA PSY je***E DAWAJCIE PSY Z OPOLA BELZYC NO I PONIATOWA NA CZELE HAHAHAAHHHAA OJ PIESECZKI KOCHANE BEDZIE SIE DZIALO ZA ROK BUHAHAHAHAHHAHAAH
Ostatnio edytowany 4 lutego 2008 r. o 15:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...