Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tak spadną, Łęczna nie zasługuje na ekstraklasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tak jak Grzeskowiak. "Chlop zywemu nie przepusci". A ja jestem za tym, niech wygra lepszy. Pomoc od strony arbitrazowej w przyszlosci poskutkuje spadkiem do duzo nizszej ligi niz obecna I. Piszecie o zapisach w historii. Lublinianka stworzyla historie pilki w Lublinie i co? I co pytam. Macie ich tam, gdzie slonce niedochodzi, a nie tak dawno klub ten toczyl boje pod kierunkiem nie byle kogo, bo Kazimierza Gorskiego. Nie tak dawno, a tak dawno dzieki pamieci mieszkancow (chyba przeflancowanych) Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówili że nie sa cyrkiem objazdowym nie chcieli zagrać kilku spotkań w Lublinie i terez ja mam być objazdowym kibicem o nie nic z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady,młodym górnikom umów nie przedłużają a piłkę nożną mają w to miejsce finansować??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Do krwi ostatniej kropli z żył, bronić będziemy ducha….” Za Górnik! Za GKS! Dodam: - za FIFA, - za UEFA, - za przekręty [w mordę] kopane, - za idiotów wierzących w "sportową" kopaną, - za ..., a ja taką kopaną pier.dolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za GKS BEŁCHATÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm i za to kochamy piłkę nożną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza drużyna Górnika to same boiskowa "wygi"umiejacy kalkulowac co dla nich jest dobre !!! Sama gra w rundzie wiosennej przemawia za tym, że niektórym zawodnikom wystarczy "być" w druzynie....i do tego czerpac całkiem niezłe profity !!! Wiadomo, że jeżeli sie utrzymaja to 50% zawodników musi zakończyc karierę i trzeba szukac wzmocnien....a jeżeli spadną jest szansa na pozostanie przynajmniej jeden sezon w drużynie, gdyż zaplecza brak !!! PS. Spadek - upadłość klubu....(ocaleje 200 górników przeznaczonych do zwolnienia) Utrzymanie - spore wydatki...( 400 górników do zwolnienia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisać artykuł ? Wymyślić "dramatyczny list" wyimaginowanego kibica futbolu, wkleić go na stronę internetową dziennika a potem list ten opisać. Ot, wsio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz się mówiąc iż jesli spadna to iluś tam górników utrzyma pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sponsoring to niestety w zarządzie siedzą tacy co tylko myślą o sobie wyciskają z górników co tylko mogą straszą, chcą zmniejszyć zarobki.Może by tak od siebie zaczęli dali przykład50procent mniej,a i tak zostanie im kilka razy więcej niz zarabiają górnicy.Robią wszystko żeby się tylko przypodobać akcjonariuszom i zostać dalej przy korycie.Ludzi mają za nic.Takich dożyliśmy czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisać artykuł ? Wymyślić "dramatyczny list" wyimaginowanego kibica futbolu, wkleić go na stronę internetową dziennika a potem list ten opisać. Ot, wsio!
Jak zostać redaktorkiem DW? A np. Przejść rekrutację, skończyć policealne dwuletnie dziennikarskie wykłady , usiąść przy nowym stanowisku pracy, wejść na fb skopiować cały teks, dodać nagłówek , ot, wsio! Dramatyzm to tu przejawia się w postaci braku mózgu by nawet własnymi słowami opisac tekst i zrobić z tego coś pod czym podpisuje sie swoim nazwiskiem bo za to do cholery dostajesz pieniądze w tej gazecinie. Nadinterpretacja poziomem dorównująca Himalajom. Gratuluję też stałych "czytelników" co to w sekunde po publikacji komentują raz za razem. Prześmieszne ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...