Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pościg za fordem w Lublinie. Kierowca uciekał przed drogówką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 14:02 Powrót do artykułu
hehe młody pistolet myślał ze ucieknie. Niestety, ale współcześni policjanci to nie dawne przysłowiowe krawężniki. To młodzi wykształceni, z ambicjami ludzie. I dobrze wyposażeni w sprzęt. Brawo dla Policjantów. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana jeszcze akurat Policji w takim stopniu jak wojska nie dotknęła. I dobrze! Bo ten pościg to by chyba na rowerach się odbywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hehe młody pistolet myślał ze ucieknie. Niestety, ale współcześni policjanci to nie dawne przysłowiowe krawężniki. To młodzi wykształceni, z ambicjami ludzie. I dobrze wyposażeni w sprzęt. Brawo  dla Policjantów. Dobra zmiana.
 hahahhaha dowcip tysiaclecia . Polska drogówka to zbieracze mandatów nie potrafiający prawidłowo zabezpieczyć wypadku . Może tak na szkolenie do niemiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa, niemiecka policja to się popisała w ostatniego sylwestra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FACECI................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasyczny głupek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
 święte słowa. podpisuję sie pod nimi obiema rekami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze nasz Prezydent już podpisał ustawę i teraz ucieczka przeed Policją to przestępstwo a nie wykroczenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a ja akurat brałem udział z niezależnych mi przyczyn w tej sytuacji i koles z forda mało co mi auta nie rozwalił, pozwoliłem sobie na wyhamowanie go, i wcale nie żałuje, tak zapier.... to na tor anie na ruch miejski pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świrusie z forda, jesteś idiotą do kwadratu, mało mnie nie staranował jak skręcałem do szpitala, spowodowałeś nieprawdopodnbe zagrożenie nie tylko dla innych, jak chcesz się w Jamesa Bonda bawić to idź na gokardy, świrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?                                                                                        Można jeździć na obcych tablicach. O ile nie są przeterminowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...